Шановні пацієнти! На сайті ведуться технічні роботи, в зв'язку з чим можливі тимчасові перебої в роботі форм зворотного зв'язку. Зв'язатися з нами можна за контактними номерами телефону. Вибачаємося за тимчасові незручності

УЗД нирок та сечового міхура в Рівному

УЗД нирок та сечового міхура РівнеДо основних органів сечовивідної системи відносяться сечовий міхур і нирки, саме в цих органах найчастіше виникають різного роду утворення камені, поліпи, кісти й інші патології. Усе це можна виявити та обстежувати ультразвуковим обладнанням. 

КОЛИ ПОТРІБНЕ УЗД

Існує ряд випадків, в яких лікар приймає рішення відправити пацієнта на ультразвукове дослідження нирок, до них відносяться:

 • наявність болю в поперековому відділі хребта;

 • зміна кольору сечі;

 • біль при сечовипусканні;

 • набряклість;

 • природжені патології та травми органів сечовивідної системи;

 • випадки гіпертонії, при яких потрібне дослідження ниркової артерії;

 • захворювання, які пов’язані з порушенням обміну речовин наприклад, діабет;

 • підозра на наявність кіст або інших новоутворень в нирках. 

Лікарі направляють хворого на ультразвукове дослідження сечового міхура, коли підозрюють утворення каменів в сечовому міхурі, треба оцінити розміри та форму сечового міхура, коли у хворого спостерігаються хвороби запального характеру, або ж якщо необхідно оцінити, яка кількість сечі залишається у пацієнта, якщо він страждає на аденому передміхурової залози. 
Варто відзначити, що зазвичай лікарі призначають комплексне ультразвукове обстеження усіх органів сечовивідної системи, оскільки усі органи цієї системи тісно пов'язані між собою, і при неправильному лікуванні запальний процес з сечового міхура може легко піднятися в нирки, і негативно відбитися на них. 

ПІДГОТОВКА ДО УЛЬТРАЗВУКОВОГО ОБСТЕЖЕННЯ 

Щоб правильно підготуватися до УЗД органів сечостатевої системи, треба в першу чергу впродовж декількох днів до проведення процедури дотримуватися певної дієти, яка виключає з себе гострі, жирні, смажені та солодкі продукти, а також капусту, квасолю та горох. Саме такі продукти можуть посилювати запалення або провокувати газовиділення у пацієнта.

 

Крім того, за 8 годин до УЗД хворому треба останній раз поїсти, а через 1 -1.5 години краще випити активованого вугілля, або його аналога для того, щоб вивести назовні усі гази, які скупчилися в нирках і тим самим зробити УЗД більш якіснішим. Приблизно за годину до цього дослідження треба випити близько літра звичайної води і не ходити в туалет. 

УЗД ОРГАНІВ СЕЧОВИВІДНОЇ СИСТЕМИ У МЕДИЧНОМУ ЦЕНТРІ «ОКСФОРД МЕДІКАЛ»

Перед початком проведення цього дослідження пацієнт повинен прилягти і підняти одяг так, щоб лікар міг отримати доступ до ділянки живота, боків і поперекового відділу спини. Після цього лікар наносить на поверхню шкіри невелику кількість спеціального гелю, завдяки якому датчик УЗД краще проводитиме сигнал. Ультразвукові хвилі відбиваються від внутрішніх органів і формують зображення на моніторі. Потім це зображення роздруковують і проводять повний огляд для виявлення можливих патологій. 


Ультразвукове дослідження триває близько півгодини. 


Захворювання, які можна діагностувати за допомогою УЗД:

 • запальні процеси в сечовому міхурі (цистит);

 • запальні процеси в нирках;

 • пієлонефрит;

 • наявність новоутворень в нирці (кісти);

 • наявність в нирках і сечовому міхурі солей, каменів і піску;

 • підозри на утворення пухлин;

 • виникнення судинних порушень в органах сечовивідної системи. 


За допомогою цього дослідження лікарі можуть вивчити, як розташовані органи сечостатевої системи, яку форму та розмір вони мають. Результат дослідження детально описується лікарем. 
У медичному центрі «Оксфорд Медікал» найсучасніше устаткування, яке дозволяє зробити повне обстеження органів сечовивідної системи, а кваліфіковані лікарі допоможуть розшифрувати дані, отримані в результаті дослідження та призначити ефективне лікування.

 

Для запису телефонуйте за номерами телефонів: (067) 840 40 50 і (0362) 40 40 50

Наші СПЕЦІАЛІСТИ

усі спеціалістиКулаков Михайло Станіславович

Лікар УЗД Відео-візитка
Кулаков Михайло СтаніславовичЛікар УЗД Відео-візитка

Симона Петлюри, 19;

інформація про лікаря

1993 – 1999 рр. - Навчання у Львівському державному медичному університеті, медичний факультет.

1999 – 2000 рр. - інтернатура за спеціальністю ”Терапія” на базі Тернопільського державного медичного університета ім.І.Я.Горбачевського

2000 - 2001 рр. - викладач медичної психології медичного коледжу м.Рівне

2001 – 2003 рр. - лікар терапевт Центральної міської лікарні м.Рівне

2013 - 2015 рр. - лікар УЗД, санаторій “Червона калина”

З 2015 р - Працює лікарем УЗД в МЦ “Оксфорд медікал Рівне”

показати повний текст

Акції
актуальна інформація

Спасибо!

Благодарим за Ваш запрос. В ближайшее время менеджер свяжется с вами

Оставить сообщение для администрации клиники
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті

Записатися на прийом

Якщо ви не знайшли потрібну інформацію - зв’яжіться з нами зручним для вас способом