(0362) 40 40 50
Замовити зворотній дзвінок
Укр

Пульмонологія в Рівному

Пульмонологія – це розділ традиційної медицини, який займається вивченням, діагностикою та лікуванням хвороб нижніх дихальних шляхів. Спеціалісти цієї галузі – пульмонологи, а отримати їх консультацію завжди можна у медичному центрі «Оксфорд Медікал Рівне»!

На жаль, хвороби системи дихання входять до ТОП-5 найрозповсюдженіших захворювань. Вони можуть призводити до серйозних ускладнень, погіршення якості життя та навіть смерті. Консультація пульмонолога допоможе виявити патологію ще в період її зачатку та вчасно розпочати лікування! В даний час, коли світ потерпає від COVID-19, до здоров’я власних легень потрібно ставитися  особливо уважно! 

Коли варто звертатися до пульмонолога

Тривожним сигналом, який може свідчити про наявність гострої або хронічної пульмонологічної хвороби, є така симптоматика:

  • кашель, який триває від трьох тижнів і більше;

  • підвищення температури;

  • задишка;

  • важкість в грудях та в зоні за грудиною;

  • слабкість, апатія, стомлюваність;

  • виділення під час кашлю, особливо коли в них є прожилки крові. 

Всі ці симптоми проявляються або разом, або частково, або по-одному, але усі вони свідчать про порушення в роботі нижніх дихальних шляхів. 

Відвідати пульмонолога рекомендується і тим, хто відноситься до групи ризику. Фактори ризику розвитку хвороби легень в даному випадку – це паління, вік старше 45 років, вдихання отруйних речовин або газів, травми легень та грудної клітини, спадкова схильність, наявність в анамнезі хвороб серцево-судинної системи.  

Регулярно відвідувати пульмонолога варто і людям з хронічними захворюваннями, наприклад астмою, легеневою недостатністю та хронічним бронхітом. 

Які хвороби лікує пульмонолог

Сфера спеціалізації пульмонолога розповсюджується на всі хвороби бронхів та легень. Найчастіше зустрічаються такі патології: 

  • Пневмонія або запалення легень. Хвороба, яка розвивається на тлі бактеріальної або вірусної інфекції. Характеризується ураженням альвеол (складових частин легень), утворенням слизу, обмеженням здатності легень пропускати та обробляти кисень. Така хвороба нерідко призводить до кисневого голодування всіх тканин організму, а іноді навіть до смерті. Особливо небезпечною формою такого захворювання є пневмонія на фоні COVID-19.

  • Бронхіт в гострій або хронічній формі. Це запальне захворювання вражає бронхи й може призводити до розвитку пневмонії. Спричиняється вірусами та патогенними бактеріями. Виникає таке захворюванням в результаті зараження та зниження рівня імунітету.

  • Бронхіальна астма – хронічна хвороба, яка вражає і дітей, і дорослих. Її особливість – це періодичні загострення, що супроводжуються сильною задишкою. Оскільки стиснення бронхів посилюється на видиху, людина не може видихнути все повітря, при цьому альвеоли легень перерозтягуються. 

Методи діагностики та лікування в пульмонології 

Діагностика пульмонологічних патологій передбачає вивчення не лише самої хвороби, а й її збудника. Для цього використовуються аналізи крові та слизу, що утворюється під час протікання хвороби. 

Широко використовуються й інструментальні методи обстеження: рентгенографія, комп’ютерна томографія, вимірювання сатурації. Такі способи допомагають визначити локалізацію та масштаби ураження легень і бронхів. 

Спірографія з навантаженням або без дозволяє проаналізувати, скільки повітря видихається. Це дозволяє максимально точно діагностувати бронхіальну астму та хронічну обструктивну хворобу легень. 

Ендоскопічним методом діагностики є бронхоскопія. Вона виконується за допомогою бронхоскопа й дозволяє при необхідності зробити біопсію. Використовується при підозрі на злоякісні або доброякісні утворення легень.

Лікування пульмонологічних хвороб передбачає застосування антибіотиків, глюкокортикостероїдів, бета-адреноблокаторів, муколітичних та протикашльових засобів, фітотерапії та проведення фізіопроцедур. Схема лікування підбирається суто індивідуально, з орієнтацією на вид, форму захворювання та наявність супутніх патологій.

У медичному центрі «Оксфорд Медікал Рівне» можна не тільки пройти увесь спектр діагностичних процедур, а й отримати індивідуальну терапевтичну схему, що допоможе позбутися хвороби швидко та не допустити розвитку ускладнень! 

ЗАПИСАТИСЯ НА ПРИЙОМ

( Рейтинг: 4.72, голосів: 68 )

Наші СПЕЦІАЛІСТИ

усі спеціалістиЛікар пульмонолог : Гончарук Ольга Володимирівна
Лікар пульмонолог : Гончарук Ольга Володимирівна
Гончарук Ольга ВолодимирівнаЛікар пульмонолог

м. Рівне, вул. Грушевського, 26;

інформація про лікаря

послуги Відділення ПульмонологіяЦіна
Консультація пульмонолога 500.00 грн
Первинна консультація провідного лікаря пульмонолога 600.00 грн
Повторна консультація пульмонолога 350.00 грн
Консультація лікаря онлайн 350.00 грн
Спірографія 350.00 грн
Спірографія з бронхолітиком 500.00 грн

Зазначені ціни можуть відрізнятися від діючих в клініці. Актуальні ціни ви можете дізнатися в клініці або по телефону

відгуки
Залишити відгук
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті

Акції
актуальна інформація

Дякуємо!

Дякуємо за Ваш запит. Найближчим часом менеджер зв'яжеться з вами

Залишити повідомлення для адміністрації клініки
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті
up

Записатися на прийом

Якщо ви не знайшли потрібну інформацію - зв’яжіться з нами зручним для вас способом