Звернення до психотерапевта – це надзвичайно усвідомлене рішення.
На жаль, нав’язані стереотипи заважають наважитись на цей важливий крок.
Коли у людини щось болить, вона іде до лікаря. Було б здивуванням, а також загрозою для життя запевняти себе при інфаркті чи інсульті, наприклад: "саме пройде".
Не пройде!! Так відбувається і з психікою!
Вона є невід'ємною частиною нас, нашого організму і вимагає уваги до себе.
Будь які ваші відчуття, емоції, почуття потребують власної реалізації (проживання).
Нажаль, дуже часто ми не випускаємо їх, не даємо шансу на існування. Навпаки, дуже глибоко ховаємо в середину – називаючи це «Все, що нас не вбиває – робить нас сильнішими»
А насправді, це згубно впливають на наш організм і на нас в цілому.
Психотерапія – відображається в грецькій мові - «психо - душа», а от слово «терапія» перекладається з англійської – лікувати. Існує ще одне значення терапії це – не чекати. Як окрема дисципліна, психотерапія – це лікування інформацією.
Саме це і мається на увазі, коли ми говоримо, що словом можна поранити, але і лікувати теж можна словом. Головне потрібно вправно та фахово володіти цим інструментом. Що і є спеціалізацією психотерапевта.
ПСИХОТЕРАПЕВТ ЗАЙМАЄТЬСЯ:
Психотерапевт надає допомогу усім хто до нього звертається. Дуже часто за фізичними захворюваннями криється щось значно глибше. І ви вже, мабуть, знаєте про ефект «плацебо», або ж інші психоемоційні стани, які впливають, як на погіршення, так і на покращення нашого фізичного стану здоров’я. Не даремно говориться: «Все в нашій голові». Так ось, при яких станах звертаються до психотерапевта:
- неврозних станах;
- депресивних станах;
- тривозі;
- страхах та фобіях;
- заїканні;
- посттравматичних станах;
- комплексах неповноцінності;
- емоційному вигорянні;
- конфліктних ситуаціях;
- підліткові кризові стани;
- відчуття самотності;
- залежність від їжі, або проблеми з вагою;
- залежність від азартних ігор;
- постановка цілей в житті;
- при безсонні, або порушення сну;
- консультації сім’ям, де виховуються діти з розладами особистості;
- негараздах чи конфліктах у сім’ї та ін.
Завдання лікаря психотерапевта, використовуючи власний досвід та інформацію, яка визначає велику кількість психотерапевтичних методів лікування, а саме:
- психоаналізу;
- аутотренінг;
- раціональну психотерапію;
- гештальт-терапію;
- нейролінгвістичне програмування (НЛП) і т.д.
Необхідно пояснити хворому, інколи приховані від його свідомості причини, які викликають порушення в організмі і формують хворобу. В процесі лікування у свідомості хворого починається своєрідний процес переосмислення. Кажуть «проінформований - озброєний». Саме з моменту психологічної корекції починається процес відновлення порушених функцій організму. Тільки в активній співпраці хворого з лікарем можна отримати позитивний результат.
Звернувшись до психотерапевта в Медичний Центр «Оксфорд Медікал Рівне», ви отримаєте консультацію фахівця вищої кваліфікації, який надасть Вам психологічну підтримку та допомогу.
Ми завжди раді вам допомогти!
ЗАПИСАТИСЯ НА ПРИЙОМ