У нас новий VIBER - (050) 840 40 50

Збільшення губ в Рівному

Збільшення губ РівнеПухкі та соковиті губи – це завжди красиво й привабливо. Проте не кожна жінка може похизуватись красивими губами, даними їй природою, але абсолютно всі мріють про них. Завдяки досягненням сучасної медицини такі мрії можуть стати реальністю.

 

Процедура по збільшенню губ є малоінвазивною і дозволяє трохи збільшити їх в розмірі або надати їм іншої, більш привабливої форми. Губи збільшують шляхом введення спеціальної наповнюючої речовини за допомогою уколів. Зараз в якості наповнення використовують різні гелі, які прийнято вважати найбільш дієвими і безпечними для здоров'я людини.

ІН’ЄКЦІЇ ДЛЯ ЗБІЛЬШЕННЯ ГУБ

Для збільшення і корекції форми губ використовуються різні препарати. Косметологи віддають перевагу різним гелям, та у будь-якому випадку всі препарати підбираються індивідуально, відповідно до кожної окремої ситуації. Усі ці гелі поступово розчиняються в організмі, а період, коли вони активно виконують свої функції, триває близько 8 – 12 місяців.

 

Природна речовина (полісахарид), яку використовують для даної процедури, знаходиться в епідермісі людини у величезній кількості, тому гелі, створені із застосуванням цієї кислоти, не є алергенними, організм не відштовхує їх. Також такі гелі біодеградують, тобто мають властивість розчинятися в організмі з плином деякого часу, і тривалість їх дії безпосередньо залежить від різновиду наповнюючого гелю та об'єму полісахариду в ньому. Введення даних препаратів не міняє структури губ, зберігаючи їх м'якими й природними.

 

Контурна пластика губ може допомогти вирішити багато проблем, а саме:

  • збільшити об'єм губ;

  • отримати красивий та чіткий контур губ;

  • усунути асиметрію губ.

ПРОЦЕДУРА ЗБІЛЬШЕННЯ ГУБ У МЦ ОКСФОРД МЕДІКАЛ

Збільшити можна як дві губи одночасно, так і лише одну (верхню або нижню). З точки зору анатомії, нижня губа повинна бути трохи більшою в об'ємі за верхню.

 

Для введення коригуючого гелю лікарі-косметологи використовують дуже тонку голку. Такі ін'єкції можна робити в глибину губ, а можна й просто обколювати ними контур губ, все залежить від того, з якою метою проводиться ця процедура.

 

Тривалість процедури складає близько години, а місце, куди робитимуться уколи, знеболюють.

 

Як довго такий гель може знаходитися у губах? Такий період безпосередньо залежить лише від віку пацієнтки та від особливостей її кровообігу. Якщо жінка вже досягла клімаксу, то гелі розчинятися в організмі за короткий проміжок часу. Взагалі гелі розсмоктуються досить повільно, тому оточення практично не помічає різких змін.

 

Фахівці не радять робити збільшення губ, якщо у вас запланована урочиста подія, оскільки ще упродовж декількох днів після контурної пластики в області губ може зберегтися набряклість або гематома.

 

Якщо ви хочете, щоб після контурної корекції ваші губи виглядали ідеально, звертайтеся до нашого медичного центру. У нас працюють кваліфіковані лікарі з величезним досвідом проведення подібних процедур. Приходьте до нас, і ви залишитеся задоволені результатом та отримаєте неперевершену красу ваших губ!

 

Чекаємо на ваш дзвінок прямо зараз. Телефон: (0362) 40 40 50 та (067) 840 40 50

Наші СПЕЦІАЛІСТИ

усі спеціалістиБабійчук Олена Євгеніївна Дерматолог, косметолог

інформація про лікаря

З 2007-2013 рік – навчання в Тернопільському державному медичному університеті ім. І. Я. Горбачевського . Отримала повну вищу освіту за спеціальністю  «Лікувальна справа», та здобула кваліфікацію лікаря.

З 2013-2014 рік – Інтернатура за спеціальністю «дерматовенерологія» на базі КЗ  «Рівненського обласного шкірно-венерологічного диспансера».

З 2014-2015 рік - Інтернатура за спеціальністю «дерматовенерологія» на базі Тернопільського обласного клінічного шкірно-венерологічного диспансера.

Постійно вдосконалює професійні навички та набуває нових знань в галузі шляхом самоосвіти : читання спеціальної нової медичної літератури , відвідування конференції та семінарів обласного та всеукраїнського рівня.

З 2016 року - лікар –дерматовенеролог в МЦ «Оксфорд Медікал Рівне».

показати повний текст
Кузьмич Тетяна Іванівна Лікар косметолог, масажист
Кузьмич Тетяна ІванівнаЛікар косметолог, масажист

Симона Петлюри, 19;

інформація про лікаря

2008р. -  закінчила Рокитнівське медичне училище за спеціальністю «Лікувальна справа» і здобула кваліфікацію фельдшера.

2008-2011рр. - працювала медичною сестрою Пологового будинку 2 м.Рівне.

2017 р. - закінчила Харківський національний медичний університет за спеціальністю «Лікувальна справа» і здобула кваліфікацію «лікар».

2017р. - закінчила курс за спеціальністю «Косметологія» і здобула кваліфікацію «косметолог».

2017р. -  закінчила курс «Апаратна косметологія».

2018р. - пройшла навчальний курс у Школі масажних технологій «Основа» та отримала кваліфікацію «Масажист-універсал».

2019р. - закінчила Львівський національний медичний університет імені Данила Галицького і отримала звання лікаря за спеціальністю «Медицина невідкладних станів».

2019р. - лікар Медицини невідкладних станів ЕМД та МК 

2019р. - косметолог, масажист «Оксфорд Медікал» Рівне.

показати повний текст
Дзюбенко Аліна Олегівна Лікар дерматолог, косметолог, трихолог
Дзюбенко Аліна ОлегівнаЛікар дерматолог, косметолог, трихолог

Симона Петлюри, 19;

інформація про лікаря

2005 - 2011 рр. - навчання в Національному медичному університеті ім. О.О.Богомольця. Здобула вищу освіту за спеціальністю "Лікувальна справа" та здобула кваліфікацію «Лікар»

2011 - 2013 рр. - Проходила інтернатуру на базі Національної медичної академії післядипломної освіти ім. П.Л.Шупика МОЗ України

2013 г. - Закінчила професійні курси навчально-виробничого центру "Студія-АРТ" в м.Києві за фахом "Косметологія обличчя і тіла", де була присвоєна кваліфікація "Косметолог"

З 2013 р - Працює лікарем дерматологом в амбулаторно-поліклінічному відділенні Рівненського обласного шкірно-венерологічного диспансеру

2015 р. - Пройшла професійні курси по дерматології при Національній медичній академії післядипломної освіти ім. П.Л.Шупика МОЗ України

З 2016 року - Працює лікарем дерматологом в МЦ «Оксфорд Медікал Рівне»

Постійно відвідує конференції, семінари обласного, всеукраїнського та міжнародного рівнів.

показати повний текст

відгуки
Залишити відгук
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті

актуальна інформація

Спасибо!

Благодарим за Ваш запрос. В ближайшее время менеджер свяжется с вами

Оставить сообщение для администрации клиники
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті

Записатися на прийом

Якщо ви не знайшли потрібну інформацію - зв’яжіться з нами зручним для вас способом