Щосуботи прийом мамолога+УЗД молочних залоз в комплексі 400 грн. Телефонуй (067)840 40 50

Збільшення губ в Рівному

Збільшення губ РівнеПухкі та соковиті губи – це завжди красиво й привабливо. Проте не кожна жінка може похизуватись красивими губами, даними їй природою, але абсолютно всі мріють про них. Завдяки досягненням сучасної медицини такі мрії можуть стати реальністю.

 

Процедура по збільшенню губ є малоінвазивною і дозволяє трохи збільшити їх в розмірі або надати їм іншої, більш привабливої форми. Губи збільшують шляхом введення спеціальної наповнюючої речовини за допомогою уколів. Зараз в якості наповнення використовують різні гелі, які прийнято вважати найбільш дієвими і безпечними для здоров'я людини.

ІН’ЄКЦІЇ ДЛЯ ЗБІЛЬШЕННЯ ГУБ

Для збільшення і корекції форми губ використовуються різні препарати. Косметологи віддають перевагу різним гелям, та у будь-якому випадку всі препарати підбираються індивідуально, відповідно до кожної окремої ситуації. Усі ці гелі поступово розчиняються в організмі, а період, коли вони активно виконують свої функції, триває близько 8 – 12 місяців.

 

Природна речовина (полісахарид), яку використовують для даної процедури, знаходиться в епідермісі людини у величезній кількості, тому гелі, створені із застосуванням цієї кислоти, не є алергенними, організм не відштовхує їх. Також такі гелі біодеградують, тобто мають властивість розчинятися в організмі з плином деякого часу, і тривалість їх дії безпосередньо залежить від різновиду наповнюючого гелю та об'єму полісахариду в ньому. Введення даних препаратів не міняє структури губ, зберігаючи їх м'якими й природними.

 

Контурна пластика губ може допомогти вирішити багато проблем, а саме:

  • збільшити об'єм губ;

  • отримати красивий та чіткий контур губ;

  • усунути асиметрію губ.

ПРОЦЕДУРА ЗБІЛЬШЕННЯ ГУБ У МЦ ОКСФОРД МЕДІКАЛ

Збільшити можна як дві губи одночасно, так і лише одну (верхню або нижню). З точки зору анатомії, нижня губа повинна бути трохи більшою в об'ємі за верхню.

 

Для введення коригуючого гелю лікарі-косметологи використовують дуже тонку голку. Такі ін'єкції можна робити в глибину губ, а можна й просто обколювати ними контур губ, все залежить від того, з якою метою проводиться ця процедура.

 

Тривалість процедури складає близько години, а місце, куди робитимуться уколи, знеболюють.

 

Як довго такий гель може знаходитися у губах? Такий період безпосередньо залежить лише від віку пацієнтки та від особливостей її кровообігу. Якщо жінка вже досягла клімаксу, то гелі розчинятися в організмі за короткий проміжок часу. Взагалі гелі розсмоктуються досить повільно, тому оточення практично не помічає різких змін.

 

Фахівці не радять робити збільшення губ, якщо у вас запланована урочиста подія, оскільки ще упродовж декількох днів після контурної пластики в області губ може зберегтися набряклість або гематома.

 

Якщо ви хочете, щоб після контурної корекції ваші губи виглядали ідеально, звертайтеся до нашого медичного центру. У нас працюють кваліфіковані лікарі з величезним досвідом проведення подібних процедур. Приходьте до нас, і ви залишитеся задоволені результатом та отримаєте неперевершену красу ваших губ!

 

Чекаємо на ваш дзвінок прямо зараз. Телефон: (0362) 40 40 50 та (067) 840 40 50

Наші СПЕЦІАЛІСТИ

усі спеціалістиБабійчук Олена Євгеніївна Дерматолог, косметолог

інформація про лікаря

З 2007-2013 рік – навчання в Тернопільському державному медичному університеті ім. І. Я. Горбачевського . Отримала повну вищу освіту за спеціальністю  «Лікувальна справа», та здобула кваліфікацію лікаря.

З 2013-2014 рік – Інтернатура за спеціальністю «дерматовенерологія» на базі КЗ  «Рівненського обласного шкірно-венерологічного диспансера».

З 2014-2015 рік - Інтернатура за спеціальністю «дерматовенерологія» на базі Тернопільського обласного клінічного шкірно-венерологічного диспансера.

Постійно вдосконалює професійні навички та набуває нових знань в галузі шляхом самоосвіти : читання спеціальної нової медичної літератури , відвідування конференції та семінарів обласного та всеукраїнського рівня.

З 2016 року - лікар –дерматовенеролог в МЦ «Оксфорд Медікал Рівне».

показати повний текст

Акції
актуальна інформація

Спасибо!

Благодарим за Ваш запрос. В ближайшее время менеджер свяжется с вами

Оставить сообщение для администрации клиники
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті

Записатися на прийом

Якщо ви не знайшли потрібну інформацію - зв’яжіться з нами зручним для вас способом