записатися на прийом
Задайте питання

Заповніть всі поля, і ми зв'яжемося з вами в самий найближчий час

Передзвоніть мені

Заповніть всі поля, і ми зв'яжемося з вами в самий найближчий час

записатися на прийом

Заповніть всі поля, і ми зв'яжемося з вами в самий найближчий час

Вы не ввели код Неправильный код

Приватні клініки «Оксфорд Медікал»

(0362) 40 40 50
Замовити зворотній дзвінок

Ви знаходитесь на сайті Рівненської клініки

Вибрати інше місто
 
 

Збільшення губ

Збільшення губ РівнеПухкі та соковиті губи – це завжди красиво й привабливо. Проте не кожна жінка може похизуватись красивими губами, даними їй природою, але абсолютно всі мріють про них. Завдяки досягненням сучасної медицини такі мрії можуть стати реальністю.

 

Процедура по збільшенню губ є малоінвазивною і дозволяє трохи збільшити їх в розмірі або надати їм іншої, більш привабливої форми. Губи збільшують шляхом введення спеціальної наповнюючої речовини за допомогою уколів. Зараз в якості наповнення використовують різні гелі, які прийнято вважати найбільш дієвими і безпечними для здоров'я людини.

Ін’єкції для збільшення губ

Для збільшення і корекції форми губ використовуються різні препарати. Косметологи віддають перевагу різним гелям, та у будь-якому випадку всі препарати підбираються індивідуально, відповідно до кожної окремої ситуації. Усі ці гелі поступово розчиняються в організмі, а період, коли вони активно виконують свої функції, триває близько 8 – 12 місяців.

 

Природна речовина (полісахарид), яку використовують для даної процедури, знаходиться в епідермісі людини у величезній кількості, тому гелі, створені із застосуванням цієї кислоти, не є алергенними, організм не відштовхує їх. Також такі гелі біодеградують, тобто мають властивість розчинятися в організмі з плином деякого часу, і тривалість їх дії безпосередньо залежить від різновиду наповнюючого гелю та об'єму полісахариду в ньому. Введення даних препаратів не міняє структури губ, зберігаючи їх м'якими й природними.

 

Контурна пластика губ може допомогти вирішити багато проблем, а саме:

  • збільшити об'єм губ;

  • отримати красивий та чіткий контур губ;

  • усунути асиметрію губ.

Процедура збільшення губ у МЦ Оксфорд Медікал

Збільшити можна як дві губи одночасно, так і лише одну (верхню або нижню). З точки зору анатомії, нижня губа повинна бути трохи більшою в об'ємі за верхню.

 

Для введення коригуючого гелю лікарі-косметологи використовують дуже тонку голку. Такі ін'єкції можна робити в глибину губ, а можна й просто обколювати ними контур губ, все залежить від того, з якою метою проводиться ця процедура.

 

Тривалість процедури складає близько години, а місце, куди робитимуться уколи, знеболюють.

 

Як довго такий гель може знаходитися у губах? Такий період безпосередньо залежить лише від віку пацієнтки та від особливостей її кровообігу. Якщо жінка вже досягла клімаксу, то гелі розчинятися в організмі за короткий проміжок часу. Взагалі гелі розсмоктуються досить повільно, тому оточення практично не помічає різких змін.

 

Фахівці не радять робити збільшення губ, якщо у вас запланована урочиста подія, оскільки ще упродовж декількох днів після контурної пластики в області губ може зберегтися набряклість або гематома.

 

Якщо ви хочете, щоб після контурної корекції ваші губи виглядали ідеально, звертайтеся до нашого медичного центру. У нас працюють кваліфіковані лікарі з величезним досвідом проведення подібних процедур. Приходьте до нас, і ви залишитеся задоволені результатом та отримаєте неперевершену красу ваших губ!

 

Чекаємо на ваш дзвінок прямо зараз. Телефон: (0362) 40 40 50 та (067) 840 40 50

ЗАПИСАТИСЯ НА ПРИЙОМ

Якщо ви не знайшли потрібну інформацію - зв'яжіться з нами зручним для вас способом

Дякуємо!

Дякуюємо Вам за Ваш запит. Найближчим часом менеджер зв\'яжеться з вами

Дякуємо!

Дякуюємо Вам за Ваш запит. Найближчим часом менеджер зв\'яжеться з вами

Залишити повідомлення для адміністрації клініки