(0362) 40 40 50
Замовити зворотній дзвінок
Укр

УЗД легень в Рівному

Ультразвуковий метод обстеження використовується в усіх відділах медицини, в тому числі й пульмонології, яка займається діагностикою та лікуванням захворювань легень. 

УЗД легень відноситься до неінвазивних методів, тобто не потребує втручання в організм. Дане обстеження стало особливо необхідним в умовах пандемії, адже ультразвуковий метод дозволяє визначити ступінь ураження легень, не наносячи при цьому шкоди. 

Показання до проведення УЗД легень

Призначити УЗД легень може пульмонолог, терапевт або сімейний лікар. Показаннями до проведення даного обстеження може стати: 

  • низький рівень сатурації (насичення киснем крові);

  • кашель;

  • підозра на запалення легень;

  • підтверджений діагноз COVID-19;

  • хронічні захворювання легень;

  • важкість дихання;

  • задишка;

  • біль за грудиною;

  • підвищення температури тіла;

  • виділення мокротиння під час кашлю.

За допомогою ультразвукової діагностики лікар може виявити масштаби запалення та його локалізацію, набряк легень, наявність рідини в легенях. За допомогою УЗД можна на ранніх стадіях виявити запалення легень, в тому числі COVID-19-асоційовану, пневмоторакс, фіброз легень, альвеоліт, легеневі новоутворення (доброякісні та злоякісні) та абсцес. Кожне з вищеописаних захворювань набагато краще лікується на початкових стадіях, тому провести діагностику необхідно при перших тривожних симптомах.

Ультразвукове дослідження може проводиться декілька разів протягом тривалої хвороби для того, щоб оцінити ефективність лікування та динаміку патології. Разом із загальним аналізом крові та деякими іншими обстеженнями УЗД допомагає лікарю перевірити ефективність призначеної терапії та при потребі вчасно її скоригувати. 

Процедура проведення УЗД легень 

Таке УЗД не потребує серйозних підготовчих процедур. Проводиться обстеження в положенні лежачи на спині. В деяких випадках лікар може попросити сісти або прийняти іншу позу. Потрібно повністю звільнити грудну клітину від прикрас, одягу, нижньої білизни та волосся. Лікар наносить на шкіру спеціальний гель, який допомагає краще провести ультразвукові хвилі, тим самим покращуючи якість процедури. 

Ультразвукове дослідження проводиться спеціальним апаратом і датчиком, який зчитує інформацію й виводить отриману картинку на екран монітора. Вся інформація фіксується, а заключення отримується одразу після УЗД. 

Суть методики полягає у самих властивостях ультразвукових хвиль. Вони проходять через шкіри, м’язів та кісток і відбиваються тільки від тканин легень, тим самим показуючи діагносту їх однорідність, наявність пухлин та інші відхилення. 

Переваги УЗ-обстеження легень

Ультразвукове дослідження – це відносно новий метод, який за короткий період отримав популярність серед лікарів та пацієнтів завдяки своїм перевагам. Найважливіше – відсутність протипоказань. Ультразвукову діагностику можна проводити дітям (навіть новонародженим), вагітним, молодим мамам, хворим з онкологією та іншими невиліковними хворобами, людям похилого віку. Обумовлено це тим, що ультразвукові хвилі ніяким чином не впливають на організм людини. З цієї ж причини дослідження дозволено проводити більше одного разу за період лікування. 

Ще одним плюс – висока інформативність дослідження. УЗД вказує на найменші відхилення від норми, детально показує стан органу, ніби відкриваючи його для діагноста з усіх сторін. 

Проводиться УЗД протягом 15–30 хвилин, а результат отримується одразу. Тому швидкість – це ще одна перевага ультразвукового обстеження легень. 

В сучасних реаліях питання ціни – теж важливий нюанс. В порівнянні з іншими видами обстеження УЗД є одним із найдоступніших варіантів, при цьому його якість та інформативність значно перевищують вартість процедури. 

Ультразвукова діагностика легень – це справжня знахідка для пульмонологів усього світу, але його якість залежить і від кваліфікованості діагноста. Медичний центр «Оксфорд Медікал Рівне» пропонує провести обстеження на сучасній апаратурі. Лікарі нашого центру допоможуть оминути ускладнення легеневих хвороб, в найкоротші терміни вилікуватися та повернутися до нормального життя. 

( Рейтинг: 0, голосів: 0 )
послуги Відділення УЗ діагностикаЦіна
УЗД легень 320.00 грн

Зазначені ціни можуть відрізнятися від діючих в клініці. Актуальні ціни ви можете дізнатися в клініці або по телефону

відгуки
Єфімець Любов 07-09-2021 Відвідувала сьогодні медичний центр Оксфорд Медікал і дуже задоволена візитом. Дякую лікарю Кроці Наталі Миколаївні за хороше ставлення до пацієнта і за її професійну роботу. Зробила УЗД швидко та якісно, пояснила причину моєї проблеми. Щиро Вам дякую. Процвітання Вам.

відділення: УЗ діагностика

Залишити відгук
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті

Акції
актуальна інформація

Дякуємо!

Дякуємо за Ваш запит. Найближчим часом менеджер зв'яжеться з вами

Залишити повідомлення для адміністрації кліників
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті
up

Записатися на прийом

Якщо ви не знайшли потрібну інформацію - зв’яжіться з нами зручним для вас способом