Шановні пацієнти! На сайті ведуться технічні роботи, в зв'язку з чим можливі тимчасові перебої в роботі форм зворотного зв'язку. Зв'язатися з нами можна за контактними номерами телефону. Вибачаємося за тимчасові незручності

УЗД печінки в Рівному

Печінка – це один з найбільш важливих органів в організмі людини. Основна функція печінки – нейтралізація токсичних речовин, які потрапляють в організм або утворюються при розпаді інших речовин. Крім того, печінка виділяє жовч, займається синтезом біологічно активних речовин і здійснює контроль усього енергетичного балансу в організмі. 

ДІАГНОСТИКА ЗАХВОРЮВАНЬ ПЕЧІНКИ

УЗД печінки РівнеПечінка не може повноцінно виконувати всі свої функції, якщо в ній утворилися камені, і жовч не може нормально відходити, або у тому випадку, якщо її клітини уражені яким-небудь вірусом. Також робота печінки не може повноцінно здійснюватися, якщо порушений приплив і відтік крові. 

 

Об'єктивну оцінку стану печінки може дати УЗД. Також це дослідження дозволить лікарю побачити, чи у печінці та жовчному міхурі які-небудь патології. Саме за допомогою ультразвукового дослідження лікар може точно побачити розмір судин печінки та з'ясувати, чи є зміни в її формі та структурі Найчастіше лікар призначає ультразвукове дослідження печінки, якщо в аналізах видно відхилення від її роботи. Іноді УЗД можуть призначити для того, щоб підтвердити вже поставлений діагноз. Також УЗД використовується при виконанні незначних оперативних втручаннях, якщо в печінці з'явилося новоутворення. Якщо у пацієнта була виявлена онкологія, УЗД допомагає визначити, чи немає в печінці метастазів. 


Під час лікування хвороб печінки хворому можуть кілька разів призначити ультразвукове дослідження, оскільки лікар повинен постійно контролювати її стан і визначати, чи приносить ця методика лікування позитивні результати. 

У ЯКИХ ВИПАДКАХ ПОТРІБНЕ УЗД ПЕЧІНКИ? 

Досвідчені лікарі медичного центру «Оксфорд Медікал» застосовують ультразвукове дослідження печінки, як найбільш ефективний спосіб діагностування її захворювань. При проведенні сонаграфічної діагностики мета лікаря виявити не саме захворювання, а те, як змінився орган, його розміри та структура, що буде свідоцтвом тієї або іншої хвороби. 
Захворювання печінки у більшості випадків проходять практично безсимптомно, тому виявити їх виходить лише тоді, коли хвороба вже переходить у гостру стадію. Саме завдяки УЗД й можна виявити ці захворювання на самих ранніх стадіях розвитку і вчасно почати дієве лікування. 


У яких випадках пацієнтові треба проходити процедуру УЗД:

  • підозри на патології в печінці (про що свідчать біохімічні дослідження);

  • коли пацієнт отримав травму черевної порожнини;

  • якщо хворій відчуває біль під ребрами з правого боку або його шкіра придбаває жовтуватий відтінок;

  • коли лікар припускає наявність у хворого абсцесу або паразитів;

  • коли печінка збільшена в розмірах;

  • якщо в печінці які-небудь новоутворення (і це підтверджено іншими дослідженнями);

  • якщо пацієнт страждає на вірусний гепатит.

ПІДГОТОВКА ДО УЗД ПЕЧІНКИ 

Існує ряд правил, яких необхідно дотримуватися, щоб дослідження було правдивішим і точнішим - перед проведенням УЗД печінки (за 3 дні) не можна вживати продукти харчування, які викликають підвищене утворення газів;

Процедура УЗД печінки займає зовсім небагато часу. Пацієнта просять прилягти на спину й оголити живіт. Процедуру розпочинають з дослідження області правого підребер'я, а потім перевіряють усю черевну порожнину. 


У нашому медичному центрі усе необхідне устаткування для проведення ультразвукового дослідження. Звертайтеся до нас, і ми допоможемо вам позбутися захворювань печінки, призначивши ефективне та раціональне лікування.

 

Для запису телефонуйте за номерами телефонів: (067) 840 40 50 і (0362) 40 40 50

Наші СПЕЦІАЛІСТИ

усі спеціалістиКулаков Михайло Станіславович

Лікар УЗД Відео-візитка
Кулаков Михайло СтаніславовичЛікар УЗД Відео-візитка

Симона Петлюри, 19;

інформація про лікаря

1993 – 1999 рр. - Навчання у Львівському державному медичному університеті, медичний факультет.

1999 – 2000 рр. - інтернатура за спеціальністю ”Терапія” на базі Тернопільського державного медичного університета ім.І.Я.Горбачевського

2000 - 2001 рр. - викладач медичної психології медичного коледжу м.Рівне

2001 – 2003 рр. - лікар терапевт Центральної міської лікарні м.Рівне

2013 - 2015 рр. - лікар УЗД, санаторій “Червона калина”

З 2015 р - Працює лікарем УЗД в МЦ “Оксфорд медікал Рівне”

показати повний текст

Акції
актуальна інформація

Спасибо!

Благодарим за Ваш запрос. В ближайшее время менеджер свяжется с вами

Оставить сообщение для администрации клиники
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті

Записатися на прийом

Якщо ви не знайшли потрібну інформацію - зв’яжіться з нами зручним для вас способом