(0362) 40 40 50
Замовити зворотній дзвінок
Укр

Лікування циститу в Рівному

Цистит – запалення сечового міхура. Коли воно виникає уперше, не завжди ясно, що відбувається. У будь-якому випадку займатися самолікуванням не можна, адже це відгукнеться серйозними наслідками. У 80 % випадків на цистит хворіють жінки, в 20 % – чоловіки.


ВИДИ ЗАХВОРЮВАННЯ

Існує 12 різновидів циститу. Найпоширеніший – це запалення оболонки сечового міхура. При цьому часто діагностують і гострий, і хронічний цистит.

Інші види циститу, які зустрічаються в медичній практиці:

 • травматичний – виникає при ушкодженні оболонок сечового міхура;

 • гострий – виникає на тлі переохолодження;

 • хронічний – протікає в'яло, симптоми можуть бути «змазані», виникає внаслідок несвоєчасного лікування захворювань сечостатевої системи;

 • інфекційний – виникає внаслідок інфекційних хвороб;

 • геморагічний – виникає через ураження вірусом і може спровокувати бактерійне ураження сечового міхура;

 • гіперкальцеуричний – захворювання прогресує через порушення обмінних процесів нирок, на слизову оболонку пухиря потрапляє кальцієва сіль;

 • променевий – ускладнення внаслідок променевої терапії, наприклад при лікуванні раку;

 • хімічний – результат дії хімікатів на організм людини.

У лікарській практиці також зустрічаються такі види циститу: алергічний, паразитарний та інтерстиціальний.

СИМПТОМИ ЗАХВОРЮВАННЯ ТА ДІАГНОСТИКА

Симптоматика патології може бути різною, залежно від індивідуальних показників і виду циститу, але існує ряд загальних симптомів:

 • різь, печіння при сечовипусканні;

 • часті позиви до сечовипускання, при цьому порції сечі гранично малі;

 • кров'яні виділення в сечі;

 • каламутність сечі, неприємний запах;

 • дискомфорт в нижній частині живота, над лобком;

 • підвищення температури тіла.

Для діагностики циститу лікар призначає загальний аналіз сечі та бактеріологічний посів, щоб визначити, яка саме бактерія викликала запалення сечового міхура або його оболонок. В ході дослідження можна визначити чутливість бактерії до антибіотика. Важливо добитися стерильності сечі, тому аналізи необхідно здавати регулярно. Оскільки результати посіву роблять декілька днів, лікування може призначатися відразу, потім коригуватися.

ЛІКУВАННЯ ЦИСТИТУ В МЕДЦЕНТРІ «ОКСФОРД МЕДІКАЛ»

Головна проблема, з якою стикаються хворі на шляху позбавлення від недуги – це самолікування. Неправильний підхід до лікування може посилити ситуацію й дати поштовх до розвитку інфекції.

 

Лікування циститу має бути комплексним і включати антибактеріальні та протимікробні препарати, а також фітотерапію. Якщо є больові відчуття, їх важливо усунути за допомогою спазмолітиків і знеболюючих засобів. Головний компонент лікування – антибіотик, але якщо в аналізі сечі виявлені грибки або віруси, призначаються противірусні та протигрибкові препарати.

 

При грамотному лікуванні перемогти цистит можна впродовж 7 – 14 днів. Якщо цистит в хронічній формі, важливо знайти й усунути усі осередки інфекції в організмі. А тому не займайтеся самолікуванням і записуйтеся на прийом у медцентр «Оксфорд Медікал». Ми гарантуємо конфіденційність і ефективне позбавлення від проблеми!

ЗАПИСАТИСЯ НА ПРИЙОМ

( Рейтинг: 4.72, голосів: 25 )

Наші СПЕЦІАЛІСТИ

усі спеціалістиЛікар уролог, УЗД: Бульчак Вадим Миколайович
Лікар уролог, УЗД: Бульчак Вадим Миколайович
Бульчак Вадим МиколайовичЛікар уролог, УЗД Відео-візитка

м. Рівне, вул. Грушевського, 26;

інформація про лікаря

1998-2004 рр. навчався в Тернопільській державній медичній академії.

2004-2006 рр. проходив інтернатуру при Львівському державному медичному університеті по циклу «Урологія»

В 2006 р, проходив курси зі спеціалізації по УЗДіагностиці при Львівському державному медичному університеті

Квітень 2008 р. М. Рівне ТУ «Лікування артеріальної гіпертензії на базі доказової медицини. Сучасний підхід до болей у спині»

Квітень 2008 р. м. Київ ТУ «Новітні технології в ультразвуковій діагностиці поверхнево розташованих органів»

Травень 2009 р. ТУ при Львівському державному медичному університеті: факультет післядипломної освіти «ТУР передміхурової залози при ДГПЗ».

2009 р. ТУ «Онкологія»

В 2009 р. ПАЦ з урології при Львівському національному медичному університеті ім. Д. Галицького.

2010 р. ПАЦ «Ультразвукова діагностика» кафедра медичної діагностики при Львівському медуніверситеті.

2011 р. м. Львів, ТУ «Сечокам’яна хвороба»

2012 р. Польща, м. Сієльце ТУ «Ендоскопічна урологія»

2014 р. ТУ Актуальні питання урології. Курси по літотрипсії на базі відділення інвазивних методів діагностики та лікування РОКДЦ ім. В. Поліщука

2015. ТУ Актуальні питання урології.

З 2016 р. Лікар-уролог МЦ "Оксфорд Медікал".

показати повний текст
Лікар уролог, УЗД: Лічнер Богдан Степанович
Лікар уролог, УЗД: Лічнер Богдан Степанович
Лічнер Богдан Степанович Лікар уролог, УЗД

м. Рівне, вул. Грушевського, 26;

інформація про лікаря

Лікар уролог вищої категорії: Трифонюк Лілія Юріївна
Трифонюк Лілія Юріївна Лікар уролог вищої категорії
Лікар уролог вищої категорії: Трифонюк Лілія Юріївна
Трифонюк Лілія ЮріївнаЛікар уролог вищої категорії

м. Рівне, вул. Грушевського, 26;

інформація про лікаря

Трифонюк Лілія Юріївна - лікар вищої кваліфікаційної категорії зі спеціальності «урологія», експерт рівненського УОЗ зі спеціальності «урологія», президент ГО «всеукраїнська асоціація реконструктивної урологінекології», доцент інституту охорони здоров`я НУВГП (Рівне) нагороджена орденом Княгині Ольги ІІІ ступеня, почесною грамотою та медаллю Верховної Ради україни за трудову та громадську діяльність

У 2006 році закінчила лікувальний факультет Буковинського державного медичного університету за спеціальністю «Лікувальна справа» та отримала диплом лікаря з відзнакою.
У 2006 - 2008 рр. проходила спеціалізацію за фахом «Урологія» на базі Рівненської обласної лікарні та Київської НАПО ім. П.Л. Шупика.

З 2006 по 2008 рік працювала лікарем інтерном в Рівненської обласній лікарні.
З 2008 р. спочатку працювала лікарем урологом Рівненського обласного онкологічного диспансеру, а з 2012 р. – лікар уролог урологічного відділення Рівненської обласної клінічної лікарні, де і працює до нині.

З 2010 р. зарахована, як одна з кращих студенток (4/100 зарахованих), до аспірантури Військового медичного інституту (Варшава, Польща), де навчалась по 2015 р.

У 2020 р. захистила РhD на тему «Connective tissue structure and quality of life after surgical treat ment of women with POP and LUTS», отримавши відзнаку від Вченої Ради.

Має спеціалізацію з клінічної онкології та УЗД. Проведено понад 5000 операцій та асистенцій як у вітчизняних клініках, так і за кордоном. Завдяки впровадженню в щоденну професійну практику сучасних ендоскопічних, лапароскопічних методів лікування урологічних захворювань стали доступними та проводяться на Рівненщині усі світові види ендоурологічних та лапароскопічних операцій, органозберігаючі та малотравматичні операції сечовивідних шляхів, що дає можливість пацієнтам отримати усю спеціалізовану допомогу згідно сучасних стандартів лікування урологічних та онкоурологічних хворих.

В такій делікатній проблемі, як нетримання сечі чи опущення жіночих статевих органів вона змінила на Рівненщині підходи та ставлення до цієї патології не лише у колег, а й безпосередньо у самих пацієнток. Досить часто беручи участь в різноманітних медичних телевізійних програмах, висвітлюючи в друкованих виданнях, просвітницьких публікаціях допомагає пацієнткам повернути принципово іншу якість життя. Як Професіонал та Фахівець неодноразово на численних міжнародних конференціях гідно представляла українську медицину.

Зокрема, у 2017 р. у Лісабоні під час Світового майстер класу та Міжнародного Конгресу Урологів була запрошена в асистенцію в операційну до професорів зі світовим іменем в реконструктивній урології зі США, Португалії, Індії.

У 2023 р. вперше Україною організовано та проведено на SIU23 секцію урогінекології зі світовими урологами на рівні, лікар Трифонюк очолювала цю секцію. Є членом Міжнародного товариства реконструктивної урогінекології (GURS), неодноразово брала участь у їх Конгресах та практичних курсах та й представила декілька робіт з України на з’їздах, зокрема результати оцінки якості життя жінок з пролапсом геніталій та симптомами нижніх сечових шляхів на Світовому З’їзді GURS.

У 2023 р. отримала 1 річний грант на проходження Scholarship від European Association of Urology. Активною науковою роботою, у співпраці з науковими інститутами, зробила неоціненний теоретичний внесок в дослідження раку простати. Співпрацює з благодійними та громадськими організаціями, завдяки чому врятовано не одне життя громадян України.

Трифонюк Л.Ю. – це не лише професіонал з більш як 15-ти річним практичним хірургічним досвідом, а й науковець. Є автором понад 80 наукових статей, тез, 12 підручників та монографій, 3 патентів на корисну модель. Її Індекс Гірша є одним з 10 найвищих в рейтингу урологів країни, і не лише у віковій категорії до 40 років.

показати повний текст

відгуки
В'ячеслав 11-06-2024 Був на прийомі у лікаря-уролога Банацького Михайла Романовича. Однозначно рекомендую як дуже хорошого спеціаліста. Лікар провів повноцінний огляд з УЗД дослідженням і дав всі необхідні рекомендації.

відділення: Урологія

Юлія 07-08-2023 Лікар дуже класний, добрий і допоміг нашому сину вилікуватись)!

відділення: Урологія

Олег 22-05-2023 Дуже дякую лікарю урологу-венерологу, а саме Лічнер Богдан Степанович . Ця консультація мені житєво допомогла у моїй непростій ситуації. Лікар допоміг мені з консультацією. Щиро дякую таким чесним лікарям. Обовязково всі рекомендую!!!!

відділення: Урологія

Олександра 18-02-2022 Надзвичайно задоволена прийомом лікаря та ефективністю лікування.

відділення: Урологія

Іван 14-08-2021 Хороший центр: профессиональные врачи.

відділення: Урологія

Залишити відгук
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті

Акції
актуальна інформація

Відео відгуки

Вірною запорукою якісного і комфортного лікування є тисячі задоволених пацієнтів

 • Відгук пацієнта

  відділення: Урологія

 • Відгук пацієнта

  відділення: Урологія

Дякуємо!

Дякуємо за Ваш запит. Найближчим часом менеджер зв'яжеться з вами

Залишити повідомлення для адміністрації клініки
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті
up

Записатися на прийом

Якщо ви не знайшли потрібну інформацію - зв’яжіться з нами зручним для вас способом