записатися на прийом
Задайте питання

Заповніть всі поля, і ми зв'яжемося з вами в самий найближчий час

Передзвоніть мені

Заповніть всі поля, і ми зв'яжемося з вами в самий найближчий час

записатися на прийом

Заповніть всі поля, і ми зв'яжемося з вами в самий найближчий час

Вы не ввели код Неправильный код

Приватні клініки «Оксфорд Медікал»

(0362) 40 40 50
Замовити зворотній дзвінок

Прийом гінеколога + відеокольпоскопія 300 грн

Ви знаходитесь на сайті Рівненської клініки

Вибрати інше місто
 
 

Карбоксітерапія

Карбоксітерапія Оксфорд МедікалКарбоксітерапія – це лікувальна процедура, яка має на меті омолодженні шкіри, та проводиться при допомозі ін’єкцій вуглекислого газу (CO2) пацієнту під шкіру. Косметологи, які використовують карбоксітерапію у своїй роботі, та їх клієнти вже встигли виявити її основні переваги над аналогічними процедурами. Вони свідчать про те, що дана процедура має більше ефективності для омолодження шкіри, ніж мезотерапія. Окрім того, коштує вона значно дешевше, бо не потребує використання спеціальних засобів.

Як працює карбоксітерапія?

 

По-перше, ін’єкції вуглекислого газу мають на меті поповнити кількість кисню в клітинах шкіри. Оскільки саме недостатня кількість кисню (у більшості це трапляється у віці від 30 до 40 років) веде до втрати шкірою молодості та пружності. Також через це на шкірі можуть з’явитися різні недоліки (вугрі, почервоніння). Тому такі процедури впливають на стан шкіри пацієнта одразу в кількох напрямах.

Вуглекислий газ, який насичує шкіру, сприяє прискореному кровообігу в судинах та підвищує вихід кисню оксигемоглобіном. Така шкіра починає активно відновлюватися та омолоджуватися. Результат стає помітним уже через кілька процедур – тканина шкіри відновлюється та виглядає більш молодою та пружною. Вплив карбоксітерапії на шкіру стає помітними одразу, оскільки під час перших етапів діюча речовина розповсюджується лише в кількох напрямах, а вже потім починає розподілятися більш рівномірним шаром. Це відбувається завдяки розпаду фіброзних спайок та досягнення шкірою більш легкої та однорідної поверхні.

Одночасно відбувається розщеплення та виведення з організму людини жирових тканин, та це лише посилює ефект омолоджування та підтягнутості шкіри.

Також карбоксітерапія посилює неоколлагенез, тобто утворення нової тканини, та виступає стимулятором відповідних функцій фібропластів. Саме завдяки такому механізму карбоксітерапія має такий помітний результат – підвищена пружність шкіри та зменшення її в’ялості.  

Показання для проведення карбоксітерапії

До найбільш вагомих показань до проведення даної процедури для покращення естетичного вигляду шкіри можна віднести:

 1. В’ялість шкіри. Після застосування карбоксітерапії на шкірі обличчя, зміни на краще стануть помітними вже після проведення 2 – 3 процедур. Для обробки внутрішньої поверхні рук або стегон необхідно трохи більше часу (до 10 сеансів).
 2. Целюліт. Звичайно ж результат є, але він незначний, бо такі ін’єкції підходять для невеликих ділянок шкіри на першій стадії целюліту.
 3. Розтяжки (стріі). Завдяки карбокситерапії з’являється можливість трохи покращити вигляд розтяжок, та зробити їх майже непомітними.
 4. Темні кола під очима. Особливо актуальна така процедура для людей, які мають тонку й прозору шкіру навколо очей, бо завдяки карбоксітерапії у клієнтів шкіра стає товщою, а  недоліки – менш помітними.
 5. Глибокі рубці. Рубцювання проходить набагато легше, оскільки кисень допомагає шкірі відновитися.

До медичних показань проведення карбоксітерапії варто віднести:

 • варикозні виразки;

 • артеріопатії;

 • псоріаз;

 • синдром рейно;

 • ревматичні хвороби;

 • еректильну дисфункцію.

Як проводиться процедура лікування?

Для проведення даної процедури використовують стерильну двоокис вуглецю, дифузійний пістолет та одноразові голки з насадками для зменшення болю під час уколу. Ін’єкції роблять у шкіру з проміжком біля 1 сантиметру.

Загальна кількість процедур складає від 4 до 10, але визначається косметологом індивідуально. Карбоксітерапію рекомендовано проводити двічі на тиждень, а щоб не втратити отримані результати варто повторювати курс 2 – 4 рази на рік.

Звертайтеся до нашого медичного центру та отримайте консультації професіональних лікарів та якісні медичні послуги! Для більш детальної інформації та запису телефонуйте за номерами: (0362) 40 40 50 та (067) 840 40 50

ЗАПИСАТИСЯ НА ПРИЙОМ

Якщо ви не знайшли потрібну інформацію - зв'яжіться з нами зручним для вас способом

Дякуємо!

Дякуюємо Вам за Ваш запит. Найближчим часом менеджер зв\'яжеться з вами

Дякуємо!

Дякуюємо Вам за Ваш запит. Найближчим часом менеджер зв\'яжеться з вами

Залишити повідомлення для адміністрації клініки