У нас новий VIBER - (050) 840 40 50

Карбоксітерапія в Рівному

Карбоксітерапія Оксфорд МедікалКарбоксітерапія – це лікувальна процедура, яка має на меті омолодженні шкіри, та проводиться при допомозі ін’єкцій вуглекислого газу (CO2) пацієнту під шкіру. Косметологи, які використовують карбоксітерапію у своїй роботі, та їх клієнти вже встигли виявити її основні переваги над аналогічними процедурами. Вони свідчать про те, що дана процедура має більше ефективності для омолодження шкіри, ніж мезотерапія. Окрім того, коштує вона значно дешевше, бо не потребує використання спеціальних засобів.

ЯК ПРАЦЮЄ КАРБОКСІТЕРАПІЯ?

 

По-перше, ін’єкції вуглекислого газу мають на меті поповнити кількість кисню в клітинах шкіри. Оскільки саме недостатня кількість кисню (у більшості це трапляється у віці від 30 до 40 років) веде до втрати шкірою молодості та пружності. Також через це на шкірі можуть з’явитися різні недоліки (вугрі, почервоніння). Тому такі процедури впливають на стан шкіри пацієнта одразу в кількох напрямах.

Вуглекислий газ, який насичує шкіру, сприяє прискореному кровообігу в судинах та підвищує вихід кисню оксигемоглобіном. Така шкіра починає активно відновлюватися та омолоджуватися. Результат стає помітним уже через кілька процедур – тканина шкіри відновлюється та виглядає більш молодою та пружною. Вплив карбоксітерапії на шкіру стає помітними одразу, оскільки під час перших етапів діюча речовина розповсюджується лише в кількох напрямах, а вже потім починає розподілятися більш рівномірним шаром. Це відбувається завдяки розпаду фіброзних спайок та досягнення шкірою більш легкої та однорідної поверхні.

Одночасно відбувається розщеплення та виведення з організму людини жирових тканин, та це лише посилює ефект омолоджування та підтягнутості шкіри.

Також карбоксітерапія посилює неоколлагенез, тобто утворення нової тканини, та виступає стимулятором відповідних функцій фібропластів. Саме завдяки такому механізму карбоксітерапія має такий помітний результат – підвищена пружність шкіри та зменшення її в’ялості.  

ПОКАЗАННЯ ДЛЯ ПРОВЕДЕННЯ КАРБОКСІТЕРАПІЇ

До найбільш вагомих показань до проведення даної процедури для покращення естетичного вигляду шкіри можна віднести:

 1. В’ялість шкіри. Після застосування карбоксітерапії на шкірі обличчя, зміни на краще стануть помітними вже після проведення 2 – 3 процедур. Для обробки внутрішньої поверхні рук або стегон необхідно трохи більше часу (до 10 сеансів).
 2. Целюліт. Звичайно ж результат є, але він незначний, бо такі ін’єкції підходять для невеликих ділянок шкіри на першій стадії целюліту.
 3. Розтяжки (стріі). Завдяки карбокситерапії з’являється можливість трохи покращити вигляд розтяжок, та зробити їх майже непомітними.
 4. Темні кола під очима. Особливо актуальна така процедура для людей, які мають тонку й прозору шкіру навколо очей, бо завдяки карбоксітерапії у клієнтів шкіра стає товщою, а  недоліки – менш помітними.
 5. Глибокі рубці. Рубцювання проходить набагато легше, оскільки кисень допомагає шкірі відновитися.

До медичних показань проведення карбоксітерапії варто віднести:

 • варикозні виразки;

 • артеріопатії;

 • псоріаз;

 • синдром рейно;

 • ревматичні хвороби;

 • еректильну дисфункцію.

ЯК ПРОВОДИТЬСЯ ПРОЦЕДУРА ЛІКУВАННЯ?

Для проведення даної процедури використовують стерильну двоокис вуглецю, дифузійний пістолет та одноразові голки з насадками для зменшення болю під час уколу. Ін’єкції роблять у шкіру з проміжком біля 1 сантиметру.

Загальна кількість процедур складає від 4 до 10, але визначається косметологом індивідуально. Карбоксітерапію рекомендовано проводити двічі на тиждень, а щоб не втратити отримані результати варто повторювати курс 2 – 4 рази на рік.

Звертайтеся до нашого медичного центру та отримайте консультації професіональних лікарів та якісні медичні послуги! Для більш детальної інформації та запису телефонуйте за номерами: (0362) 40 40 50 та (067) 840 40 50

Наші СПЕЦІАЛІСТИ

усі спеціалістиБабійчук Олена Євгеніївна Дерматолог, косметолог

інформація про лікаря

З 2007-2013 рік – навчання в Тернопільському державному медичному університеті ім. І. Я. Горбачевського . Отримала повну вищу освіту за спеціальністю  «Лікувальна справа», та здобула кваліфікацію лікаря.

З 2013-2014 рік – Інтернатура за спеціальністю «дерматовенерологія» на базі КЗ  «Рівненського обласного шкірно-венерологічного диспансера».

З 2014-2015 рік - Інтернатура за спеціальністю «дерматовенерологія» на базі Тернопільського обласного клінічного шкірно-венерологічного диспансера.

Постійно вдосконалює професійні навички та набуває нових знань в галузі шляхом самоосвіти : читання спеціальної нової медичної літератури , відвідування конференції та семінарів обласного та всеукраїнського рівня.

З 2016 року - лікар –дерматовенеролог в МЦ «Оксфорд Медікал Рівне».

показати повний текст
Кузьмич Тетяна Іванівна Лікар косметолог, масажист
Кузьмич Тетяна ІванівнаЛікар косметолог, масажист

Симона Петлюри, 19;

інформація про лікаря

2008р. -  закінчила Рокитнівське медичне училище за спеціальністю «Лікувальна справа» і здобула кваліфікацію фельдшера.

2008-2011рр. - працювала медичною сестрою Пологового будинку 2 м.Рівне.

2017 р. - закінчила Харківський національний медичний університет за спеціальністю «Лікувальна справа» і здобула кваліфікацію «лікар».

2017р. - закінчила курс за спеціальністю «Косметологія» і здобула кваліфікацію «косметолог».

2017р. -  закінчила курс «Апаратна косметологія».

2018р. - пройшла навчальний курс у Школі масажних технологій «Основа» та отримала кваліфікацію «Масажист-універсал».

2019р. - закінчила Львівський національний медичний університет імені Данила Галицького і отримала звання лікаря за спеціальністю «Медицина невідкладних станів».

2019р. - лікар Медицини невідкладних станів ЕМД та МК 

2019р. - косметолог, масажист «Оксфорд Медікал» Рівне.

показати повний текст
Дзюбенко Аліна Олегівна Лікар дерматолог, косметолог, трихолог
Дзюбенко Аліна ОлегівнаЛікар дерматолог, косметолог, трихолог

Симона Петлюри, 19;

інформація про лікаря

2005 - 2011 рр. - навчання в Національному медичному університеті ім. О.О.Богомольця. Здобула вищу освіту за спеціальністю "Лікувальна справа" та здобула кваліфікацію «Лікар»

2011 - 2013 рр. - Проходила інтернатуру на базі Національної медичної академії післядипломної освіти ім. П.Л.Шупика МОЗ України

2013 г. - Закінчила професійні курси навчально-виробничого центру "Студія-АРТ" в м.Києві за фахом "Косметологія обличчя і тіла", де була присвоєна кваліфікація "Косметолог"

З 2013 р - Працює лікарем дерматологом в амбулаторно-поліклінічному відділенні Рівненського обласного шкірно-венерологічного диспансеру

2015 р. - Пройшла професійні курси по дерматології при Національній медичній академії післядипломної освіти ім. П.Л.Шупика МОЗ України

З 2016 року - Працює лікарем дерматологом в МЦ «Оксфорд Медікал Рівне»

Постійно відвідує конференції, семінари обласного, всеукраїнського та міжнародного рівнів.

показати повний текст

відгуки
Залишити відгук
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті

актуальна інформація

Спасибо!

Благодарим за Ваш запрос. В ближайшее время менеджер свяжется с вами

Оставить сообщение для администрации клиники
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті

Записатися на прийом

Якщо ви не знайшли потрібну інформацію - зв’яжіться з нами зручним для вас способом