(0362) 40 40 50
Замовити зворотній дзвінок
Укр

Аналізи в Рівному

Аналізи в Оксфорд Медікал РівнеЛабораторні дослідження – це найбільш ефективний спосіб визначити причину захворювання, отримати інформативні дані про стан здоров’я, проконтролювати хід лікування й динаміку одужання. Будь-який запальний процес, який в даний момент відбувається в організмі, можна виявити ще на ранній стадії – завдяки використанню професійного устаткування та подальшого аналізу отриманих даних.

Здавати аналізи можна не лише у разі поганого самопочуття – пацієнт може робити це за власним бажанням: навіть щоб просто зрозуміти стан свого організму й визначити можливі для себе навантаження. Наприклад, перед тривалою поїздкою, відрядженням, вступом до вишу або спортивними змаганнями.

Основні методи лабораторної діагностики

Деякі аналізи одноразові, інші – ні. Так, лікар може призначити узяття одного й того ж аналізу кілька разів підряд. Приміром, це може знадобитися для підтвердження діагнозу, контролю за лікуванням і профілактиці. Вкрай рідко, коли звернення до лікарів обходиться без аналізів, адже вони дають усю необхідну інформацію про стан здоров’я пацієнта.

Лабораторні дослідження дозволяють визначити хворобу та встановити причини її виникнення. Така діагностика може бути різною: загальний аналіз сечі (мікроскопічний та біохімічний), по Нечипоренко або Зимницькому, дослідження сечовини на цукор і ацетон, добову протеїнурію й на кетон. Це навіть може бути банальне визначення групи крові або розгорнутий аналіз на ШОЕ та лейкоцитарну формулу. Дослідження мокроти, зскрібок на ентеробіоз, перевірка на гельмінтів або онкомаркери, копрограма й інші дослідження, результати яких здатні визначити хід подальшого лікування. 

В деяких випадках медичні фахівці направляють на серологічне дослідження – коли потрібно зробити аналіз на вироблення або відсутність антитіл на присутність в організмі чужорідних білків (різних бактерій і вірусів). Це може бути визначення антитіл до еритроцитів за системою АВ0, Резус й ін.

Як відбувається збір аналізів

Універсальних рекомендацій, яких треба дотримуватися перед візитом в лабораторію, не існує. У кожному конкретному випадку, коли лікар призначає те або інше дослідження, він дає пацієнтові усі необхідні рекомендації, які той повинен виконувати, щоб дані проведених обстежень були максимально точними.

Наприклад, для біохімічного аналізу сечі за один–два дні до узяття матеріалів будь-які фізичні навантаження краще звести до мінімуму, також треба дотримуватися певної дієти: виключити з раціону екзотичні фрукти, каву, занадто міцний чай, м’ясо та рибу, а також їжу, у складі якої знаходяться пуріни (печінка та нирки).

Кров зазвичай здається вранці натщесерце або ж у денний час після мінімум чотирьох годин після вживання будь-якої їжі. При цьому за декілька діб до здачі матеріалів рекомендується виключити зі свого меню продукти із підвищеним вмістом жирів, на якийсь час відмовитися від паління та алкоголю, а також, якщо це можливо, повністю виключити прийом лікарських препаратів – проте в даному випадку обов’язково необхідно порадитися з лікарем.  Також не можна здавати кров для лабораторних досліджень відразу ж по закінченню фізіотерапевтичних процедур, УЗ- і рентген-обстеження. Безпосередньо перед самою процедурою слід звести переживання до мінімуму й постаратися заспокоїтися, оскільки перенапружений стан здатний вплинути на склад крові. 

Лабораторні аналізи в медцентрі «Оксфорд Медікал»

Будь-яке дослідження має бути якісним. Саме з цієї причини робити усі аналізи краще в медичному центрі «Оксфорд Медікал», де є сучасна лабораторія, за допомогою якої можна швидко й точно провести усі необхідні обстеження, й фахівці, які знають, що, коли та як треба робити.

Пам’ятайте, що будь-яке лікування розпочинається з перевірки стану організму, й у нас зробити це буде найзручніше: дослідження проходить зі збереженням анонімності у час, який зручний для пацієнта. При цьому не потрібна й госпіталізація – ви просто записуєтеся на потрібний час, здаєте аналізи та отримуєте результат.

Подумайте про своє здоров’я зараз і пройдіть професійну діагностику! 

ЗАПИСАТИСЯ НА ПРИЙОМ

( Рейтинг: 5.00, голосів: 28 )

відгуки
Залишити відгук
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті

Акції
актуальна інформація

Дякуємо!

Дякуємо за Ваш запит. Найближчим часом менеджер зв'яжеться з вами

Залишити повідомлення для адміністрації кліників
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті
up

Записатися на прийом

Якщо ви не знайшли потрібну інформацію - зв’яжіться з нами зручним для вас способом