Шановні пацієнти! На сайті ведуться технічні роботи, в зв'язку з чим можливі тимчасові перебої в роботі форм зворотного зв'язку. Зв'язатися з нами можна за контактними номерами телефону. Вибачаємося за тимчасові незручності

УЗД органів черевної порожнини в Рівному

УЗД органів черевної порожниниМетод ультразвукового дослідження внутрішніх органів живота – один з найбільш ефективних методів сучасної медичної діагностики. Цю процедуру можна виконувати без усіляких обмежень за віком, статтю або вагою пацієнта – проведення УЗД черевної порожнини абсолютно безпечно для організму людини і дозволяє лікареві отримати максимально повну інформацію про стан здоров’я пацієнта.

 

Залежно від скарг пацієнта, лікар може призначити наступні види дослідження:

  • дослідження печінки – використовується для діагностики гепатиту, цирозу, при підозрі на наявність пухлин і інших серйозних захворювань;

  • УЗ дослідження жовчного міхура – призначається при холециститі та жовтяниці;

  • діагностика захворювань підшлункової залози;

  • УЗ дослідження селезінки, нирок, сечового міхура та інших органів.

Цей метод є найбільш ефективним і швидким видом дослідження черевної порожнини, адже завдяки достатнім розмірам і щільності внутрішніх органів черевної порожнини метод ультразвукової діагностики дозволяє лікареві визначити структуру тканин та їх складових елементів.

УЗД ОРГАНІВ ЧЕРЕВНОЇ ПОРОЖНИНИ У МЦ «ОКСФОРД МЕДІКАЛ»

Діагностика захворювань за допомогою ультразвукових досліджень надзвичайно ефективна. Процес діагностики виявляє неприродні зміни у структурі печінки, дефекти форми та стану жовчного міхура й інших важливих органів. Залежно від віку та статі пацієнта існують нормативні значення розмірів цих органів: наприклад, довжина нирки дорослого чоловіка складає від десяти до дванадцяти сантиметрів.

 

На підставі отриманих зображень(під час проведення ультразвукової діагностики лікар вивчає картинку на екрані монітора), лікарі отримують інформацію щодо розвитку тих чи інших захворювань і патологій у пацієнта. Сам процес проведення УЗД абсолютно безболісний. Уся процедура займає до півгодини – цей показник залежить від напряму дослідження внутрішніх органів. По закінченню процедури лікар повідомляє пацієнта про можливі зміни в структурі органів, а також дає рекомендації відносно подальшого лікування.

ПІДГОТОВКА ДО УЗ ДОСЛІДЖЕННЯ ОРГАНІВ ЧЕРЕВНОЇ ПОРОЖНИНИ

Лікарі МЦ «Оксфорд Медікал» рекомендують утриматися від прийняття спиртного, споживання жирних і гострих продуктів за декілька днів до процедури. Проведення УЗД жовчного міхура та інших внутрішніх органів черевної порожнини повинне відбуватися натщесерце – як відомо, жовч має властивість скупчуватися в організмі, що сприяє точнішим результатам лабораторних досліджень.

 

Оформляючи запис на діагностику організму в нашому медичному центрі, будьте впевнені: кваліфіковані фахівці встановлять усі наявні патології та захворювання внутрішніх органів живота, при потребі проведуть додаткові дослідження та нададуть усі необхідні консультації відносно подальшого лікування. Ціни на проведення ультразвукової діагностики черевної порожнини у нашому медичному центрі вигідні й доступні для усіх клієнтів – тож чекаємо вас у будь-який слушний час!

 

Медичний центр «Оксфорд Медікал» пропонує послуги оперативного ультразвукового дослідження пацієнтів на сучасному медичному устаткуванні. Наші лікарі – професіонали з величезним досвідом діагностики захворювань черевної порожнини, що дозволяє проводити УЗД органів черевної порожнини максимально ефективно та якісно. У нас ультразвукове дослідження можна зробити за напрямком лікаря, так і по особистому бажанню пацієнта.

 

Для запису телефонуйте за номерами телефонів: (067) 840 40 50 і (0362) 40 40 50

Наші СПЕЦІАЛІСТИ

усі спеціалістиКулаков Михайло Станіславович

Лікар УЗД Відео-візитка
Кулаков Михайло СтаніславовичЛікар УЗД Відео-візитка

Симона Петлюри, 19;

інформація про лікаря

1993 – 1999 рр. - Навчання у Львівському державному медичному університеті, медичний факультет.

1999 – 2000 рр. - інтернатура за спеціальністю ”Терапія” на базі Тернопільського державного медичного університета ім.І.Я.Горбачевського

2000 - 2001 рр. - викладач медичної психології медичного коледжу м.Рівне

2001 – 2003 рр. - лікар терапевт Центральної міської лікарні м.Рівне

2013 - 2015 рр. - лікар УЗД, санаторій “Червона калина”

З 2015 р - Працює лікарем УЗД в МЦ “Оксфорд медікал Рівне”

показати повний текст

Акції
актуальна інформація

Спасибо!

Благодарим за Ваш запрос. В ближайшее время менеджер свяжется с вами

Оставить сообщение для администрации клиники
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті

Записатися на прийом

Якщо ви не знайшли потрібну інформацію - зв’яжіться з нами зручним для вас способом