Доплерографія нижніх кінцівок в Рівному

Доплерографія нижніх кінцівок РівнеПід ультразвуковою доплерографією ніг розуміють сучасну методику діагностування стану судин ніг, завдяки якій можна оцінити, в якому стані знаходяться судини, і чи немає в них патологічних відхилень від норми. Крім того, це дослідження дозволяє виявити наявність у судинах ознак різних захворювань на ранніх етапах їх розвитку.

ЩО ТАКЕ ДОПЛЕРОГРАФІЯ

Доплерографічне дослідження судин ніг – це сучасна методика діагностики руху крові по судинах, завдяки якій можна спостерігати кровотік у них за допомогою графіки, звуку та кількісних показників крові.

 

За допомогою доплерографії можна визначити, чи є у пацієнта стенози та оклюзії судин, і оцінити функціональний стан венозних клапанів ніг. Дуже важливим етапом доплерографії вважається й можливість оцінити венозний кровотік – наскільки добре працюють венозні клапани, і яка прохідність крові в глибоких венах ніг. Також при проведенні процедури лікар може визначити характер зміни кровоносного потоку в судинах нижніх кінцівок, коли там є закупорки або звужений просвіт через тромб, атеросклеротичні бляшки або запалення. Однією з цілей доплерографії є оцінка компенсаторного потенціалу потоку крові, наявність аномалій у будові судин – артеріальних спазмів, перегинів та аневризмів.

У ЯКИХ ВИПАДКАХ ПОКАЗАНА ДГ НИЖНІХ КІНЦІВОК?

Лікарі призначають цю процедуру, якщо у пацієнта виникають різноманітні симптоми хвороб судин ніг. Доплерографія рекомендована хворим, які страждають на такі симптоми, як:

  • відчуття втоми під час ходьби;

  • чутливість кінцівок до морозу;

  • поколювання;

  • наявність на шкірі ніг виразок і ран;

  • часта і значна набряклість нижніх кінцівок.

Доплерографія ніг показана також у тому випадку, якщо хворий страждає на цукровий діабет або занадто високий артеріальний тиск незалежно від того, через що він виник – від інфаркту міокарду, від перенесених операцій на судинах нижніх кінцівок, від підвищеного рівня холестерину або від зайвої ваги.

У ЧОМУ ПОЛЯГАЄ ПРОВЕДЕННЯ ДГ НА НОГАХ?

Така методика діагностики захворювань судин нижніх кінцівок, як доплерографія, не має ніяких вікових рамок. Крім того, доплерографія не завдає пацієнтові нікого дискомфорту і абсолютно безпечна для життя і здоров'я пацієнта. Тому її застосування дозволене дітям, які досягли 4 – 5 років (якщо вони зможуть спокійно й нерухомо полежати близько 15 – 20 хвилин).

 

Для того, щоб зробити доплерографію ніг, не потрібна ніяка спеціальна підготовка. Пацієнтові не треба дотримуватися якогось раціону харчування, не треба відміняти прийом препаратів, які прописані лікарем раніше. Єдиним нюансом є те, що пацієнтам, які вважають за краще носити компресійну білизну, необхідно буде зняти її на час проведення процедури.

 

На початку дослідження лікар просить хворого лягти на спину й зігнути ноги в колінах. Після цього хворого просять встати, щоб лікар подивився стан судин в положенні стоячи. Перед початком процедури лікар наносить на шкіру хворого невелику кількість спеціального гелю, який покращує ковзання датчика по шкірі й усуває можливі перешкоди в дослідженні.

 

У медичному центрі «Оксфорд Медікал» є усе необхідне устаткування для проведення доплерографії нижніх кінцівок. Звертайтеся до нас, і ми обов'язково діагностуємо стан ваших ніг. Бережіть себе і своє здоров'я!

 

Для запису телефонуйте за номерами телефонів: (067) 840 40 50 і (0362) 40 40 50

Наші СПЕЦІАЛІСТИ

усі спеціалістиКулаков Михайло Станіславович

Лікар УЗД Відео-візитка
Кулаков Михайло СтаніславовичЛікар УЗД Відео-візитка

Симона Петлюри, 19;

інформація про лікаря

1993 – 1999 рр. - Навчання у Львівському державному медичному університеті, медичний факультет.

1999 – 2000 рр. - інтернатура за спеціальністю ”Терапія” на базі Тернопільського державного медичного університета ім.І.Я.Горбачевського

2000 - 2001 рр. - викладач медичної психології медичного коледжу м.Рівне

2001 – 2003 рр. - лікар терапевт Центральної міської лікарні м.Рівне

2013 - 2015 рр. - лікар УЗД, санаторій “Червона калина”

З 2015 р - Працює лікарем УЗД в МЦ “Оксфорд медікал Рівне”

показати повний текст

Акції
актуальна інформація

Спасибо!

Благодарим за Ваш запрос. В ближайшее время менеджер свяжется с вами

Оставить сообщение для администрации клиники
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті

Записатися на прийом

Якщо ви не знайшли потрібну інформацію - зв’яжіться з нами зручним для вас способом