записатися на прийом
Задайте питання

Заповніть всі поля, і ми зв'яжемося з вами в самий найближчий час

Передзвоніть мені

Заповніть всі поля, і ми зв'яжемося з вами в самий найближчий час

записатися на прийом

Заповніть всі поля, і ми зв'яжемося з вами в самий найближчий час

Вы не ввели код Неправильный код

Приватні клініки «Оксфорд Медікал»

(0362) 40 40 50
Замовити зворотній дзвінок

Прийом гінеколога + відеокольпоскопія 300 грн

Ви знаходитесь на сайті Рівненської клініки

Вибрати інше місто
 

Доплерографія нижніх кінцівок

Доплерографія нижніх кінцівок РівнеПід ультразвуковою доплерографією ніг розуміють сучасну методику діагностування стану судин ніг, завдяки якій можна оцінити, в якому стані знаходяться судини, і чи немає в них патологічних відхилень від норми. Крім того, це дослідження дозволяє виявити наявність у судинах ознак різних захворювань на ранніх етапах їх розвитку.

Що таке доплерографія

Доплерографічне дослідження судин ніг – це сучасна методика діагностики руху крові по судинах, завдяки якій можна спостерігати кровотік у них за допомогою графіки, звуку та кількісних показників крові.

 

За допомогою доплерографії можна визначити, чи є у пацієнта стенози та оклюзії судин, і оцінити функціональний стан венозних клапанів ніг. Дуже важливим етапом доплерографії вважається й можливість оцінити венозний кровотік – наскільки добре працюють венозні клапани, і яка прохідність крові в глибоких венах ніг. Також при проведенні процедури лікар може визначити характер зміни кровоносного потоку в судинах нижніх кінцівок, коли там є закупорки або звужений просвіт через тромб, атеросклеротичні бляшки або запалення. Однією з цілей доплерографії є оцінка компенсаторного потенціалу потоку крові, наявність аномалій у будові судин – артеріальних спазмів, перегинів та аневризмів.

У яких випадках показана ДГ нижніх кінцівок?

Лікарі призначають цю процедуру, якщо у пацієнта виникають різноманітні симптоми хвороб судин ніг. Доплерографія рекомендована хворим, які страждають на такі симптоми, як:

  • відчуття втоми під час ходьби;

  • чутливість кінцівок до морозу;

  • поколювання;

  • наявність на шкірі ніг виразок і ран;

  • часта і значна набряклість нижніх кінцівок.

Доплерографія ніг показана також у тому випадку, якщо хворий страждає на цукровий діабет або занадто високий артеріальний тиск незалежно від того, через що він виник – від інфаркту міокарду, від перенесених операцій на судинах нижніх кінцівок, від підвищеного рівня холестерину або від зайвої ваги.

У чому полягає проведення ДГ на ногах?

Така методика діагностики захворювань судин нижніх кінцівок, як доплерографія, не має ніяких вікових рамок. Крім того, доплерографія не завдає пацієнтові нікого дискомфорту і абсолютно безпечна для життя і здоров'я пацієнта. Тому її застосування дозволене дітям, які досягли 4 – 5 років (якщо вони зможуть спокійно й нерухомо полежати близько 15 – 20 хвилин).

 

Для того, щоб зробити доплерографію ніг, не потрібна ніяка спеціальна підготовка. Пацієнтові не треба дотримуватися якогось раціону харчування, не треба відміняти прийом препаратів, які прописані лікарем раніше. Єдиним нюансом є те, що пацієнтам, які вважають за краще носити компресійну білизну, необхідно буде зняти її на час проведення процедури.

 

На початку дослідження лікар просить хворого лягти на спину й зігнути ноги в колінах. Після цього хворого просять встати, щоб лікар подивився стан судин в положенні стоячи. Перед початком процедури лікар наносить на шкіру хворого невелику кількість спеціального гелю, який покращує ковзання датчика по шкірі й усуває можливі перешкоди в дослідженні.

 

У медичному центрі «Оксфорд Медікал» є усе необхідне устаткування для проведення доплерографії нижніх кінцівок. Звертайтеся до нас, і ми обов'язково діагностуємо стан ваших ніг. Бережіть себе і своє здоров'я!

 

Для запису телефонуйте за номерами телефонів: (067) 840 40 50 і (0362) 40 40 50

ЗАПИСАТИСЯ НА ПРИЙОМ

Якщо ви не знайшли потрібну інформацію - зв'яжіться з нами зручним для вас способом

Дякуємо!

Дякуюємо Вам за Ваш запит. Найближчим часом менеджер зв\'яжеться з вами

Дякуємо!

Дякуюємо Вам за Ваш запит. Найближчим часом менеджер зв\'яжеться з вами

Залишити повідомлення для адміністрації клініки