записатися на прийом
Задайте питання

Заповніть всі поля, і ми зв'яжемося з вами в самий найближчий час

Передзвоніть мені

Заповніть всі поля, і ми зв'яжемося з вами в самий найближчий час

записатися на прийом

Заповніть всі поля, і ми зв'яжемося з вами в самий найближчий час

Вы не ввели код Неправильный код

Приватні клініки «Оксфорд Медікал»

(0362) 40 40 50
Замовити зворотній дзвінок

Прийом гінеколога + відеокольпоскопія 300 грн

Ви знаходитесь на сайті Рівненської клініки

Вибрати інше місто
 

УЗД селезінки

УЗД селезінки РівнеПослуга проведення ультразвукового дослідження селезінки має великий попит у клієнтів медичного центру «Оксфорд Медікал», адже цей орган черевної порожнини людини схильний до розвитку різноманітних захворювань і патологій незалежно від віку, статі та інших показників. Своєчасне проведення ультразвукової діагностики є найбільш швидким і точним методом перевірки структури й форми внутрішніх органів – до того ж, така процедура не має протипоказань або побічних ефектів після її проведення.

 

Фахівці нашого медичного центру мають великий досвід пошуку й профілактики захворювань органів черевної порожнини. Для проведення діагностики ми використовуємо виключно сучасне устаткування, яке дозволяє ставити максимально точні діагнози та складати комплексні висновки про стан селезінки та інших внутрішніх органів.

 

Записатися на проведення УЗД селезінки ви можете у будь-який слушний для вас час – напрямку від профільного лікаря або яких-небудь інших довідок не потрібно.

УЗ діагностика селезінки у МЦ «Оксфорд Медікал»

Незалежно від стану ваших внутрішніх органів, процес дослідження відбувається без інструментального втручання. За декілька днів(оптимальний показник для УЗД селезінки здорової людини становить 3 – 5 днів) слід перейти на дієтичне харчування. Це робиться для того, щоб знизити процес газовиділення в кишечнику. За дев’ять – десять годин до самої процедури УЗД слід виключити вживання їжі.

 

Лікарі нашого медичного центру рекомендують проведення ультразвукової діагностики селезінки натщесерце уранці. Також бажаний прийом сорбентів за ніч до обстеження.

 

Зазвичай тривалість проведення УЗ діагностики селезінки дорослої людини займає до двадцяти хвилин. Лікар проводить спеціальним датчиком по черевній порожнині пацієнта, переглядаючи й аналізуючи результати на спеціальному екрані. Проходячи обстеження селезінки в нашому медичному центрі, не треба довго чекати результатів – комплексний звіт лікаря буде готовий відразу ж після закінчення процедури.

Показання до проведення УЗД селезінки

Якщо пацієнт страждає на захворювання кровотворної системи, хронічними дефектами селезінки, печінки або якими-небудь іншими серйозними хворобами – необхідно проводити ультразвукову діагностику не рідше 4 – 5 раз на рік. У інших випадках показаннями для УЗД обстеження селезінки стануть наступні чинники:

  • лейкемія;

  • аномальні дефекти у будові внутрішніх органів;

  • різні травми та забиття селезінки;

  • портальна гіпертензія;

  • підозри на розвиток онкології;

  • значне збільшення селезінки.

При прояві одного з цих захворювань, а також у разі виникнення хворобливих відчуттів у ділянці живота рекомендуємо негайно провести ультразвукову діагностику селезінки, печінки, жовчного міхура та інших органів. Пам’ятайте: на власному здоров’ї економити не можна!

Переваги УЗД селезінки в "Оксфорд Медікал"

Ми дотримуємося усіх необхідних вимог гігієни, а також гарантуємо анонімність проведення будь-яких обстежень організму в нашій медичній установі. Після закінчення процедур діагностики селезінки наші лікарі нададуть усі необхідні консультації відносно подальшого лікування, дієтичного харчування, а також у разі потреби дадуть відповідь на усі питання, що цікавлять пацієнта.

 

Медичний центр «Оксфорд Медікал» здійснює якісне та доступне обстеження внутрішніх органів в Україні. Ми впевнені – наше обладнання та досвід лікарів дозволять швидко виявити проблему та приступити до її лікування!

 

Для запису телефонуйте за номерами телефонів: (067) 840 40 50 і (0362) 40 40 50

ЗАПИСАТИСЯ НА ПРИЙОМ

Якщо ви не знайшли потрібну інформацію - зв'яжіться з нами зручним для вас способом

Дякуємо!

Дякуюємо Вам за Ваш запит. Найближчим часом менеджер зв\'яжеться з вами

Дякуємо!

Дякуюємо Вам за Ваш запит. Найближчим часом менеджер зв\'яжеться з вами

Залишити повідомлення для адміністрації клініки