У нас новий VIBER - (050) 840 40 50

Контурна пластика в Рівному

Контурна пластика Оксфорд МедікалОднією з найвідоміших та найефективніших косметичних процедур сучасності вважають контурну пластику. Основною метою такої процедури є швидке розгладження зморшок, підтяжка шкіри та корекція губ без оперативного втручання.

 

Медичний центр Оксфорд Медікал пропонує процедуру контурної пластики як один з найбільш дієвих методів корекції різних вікових змін:

  • горизонтальних і вертикальних зморшок;

  • «гусячих лапок», які виникають у куточках очей;

  • вертикальних зморшок, що знаходяться біля рота;

  • носогубних складок.

Крім того, контурна пластика – це, без перебільшення, один з найбільш ефективних методів корекції губ і збільшення їх об’єму до необхідного розміру.

КОЛИ ПОТРІБНА КОНТУРНА ПЛАСТИКА?

Процедури контурної пластики рекомендовані жінкам, які помічають у себе наявність  вікових змін шкіри та сильно виражених носогубних складок, а також якщо вони хочуть змоделювати форму підборіддя та вилиць, відкоригувати ніс, мочки вушних раковин, шрами й рубці, наявні на обличчі, помітні вушні зморшки та зморшки біля носа.

 

Процедура контурної пластики триває близько 40 – 60 хвилин, а час її проведення безпосередньо залежить від рівня складності. Така процедура не потребує подальшого відновлення, але косметологи радять своїм клієнтам уникати прямих сонячних променів і знаходження в умовах високої температури.

 

Зазвичай контурна пластика проводиться двома курсами, та перерва між ними має бути не менше двох тижнів. Ефект від контурної пластики може протриматися від півроку до півтора років.

 

Після проведення процедури контурної пластики у пацієнтів спостерігаються наступні ефекти:

  • шкіра омолоджується;

  • зникає сітка дрібних зморшок;

  • здійснюється підтяжка обличчя без оперативного втручання;

  • розгладжуються глибокі зморшки та носогубні складки.

Процедуру характеризує відсутність подразнень та алергій через високу якість медикаментозних препаратів. Крім того, є можливість поєднати цю процедуру з іншими процедурами омолоджування.

ПРИНЦИП ДІЇ КОНТУРНОЇ ПЛАСТИКИ

Процедура контурної пластики полягає у введенні різних гелів краси під шкіру в дуже маленьких кількостях для створення під шкірним покривом необхідного об’єму. Завдяки цьому шкіра позбавляється небажаних зморшок і складок, і створюється загальний вигляд підтягнутості. При цьому зміна контурів обличчя відбувається природним чином.

 

Процедура контурної пластики триває відносно недовго, і не приносить клієнтам ніяких неприємних відчуттів. Корегуючі гелі вводяться спеціальними мініголками, не залишаючи жодних слідів. Результати ж контурної пластики стають видні вже через пару годин після закінчення процедури. Крім того, ефект від пластики можна закріпити й навіть примножити за допомогою інших косметологічних процедур.

 

Наш медичний центр пропонує вам послуги кращих косметологів, які допоможуть підтягнути контури обличчя й розгладити зморшки за короткий час без шкоди для вашого здоров’я. Такі процедури проходять безболісно й у більшості випадків не мають негативних наслідків. Крім того, після проведення процедури контурної пластики ви зможете вже за годину повертатися додому й займатися своїми повсякденними справами.

 

Для запису до лікаря-косметолога телефонуйте за номерами: (0362) 40 40 50 та (067) 840 40 50

Наші СПЕЦІАЛІСТИ

усі спеціалістиБабійчук Олена Євгеніївна Дерматолог, косметолог

інформація про лікаря

З 2007-2013 рік – навчання в Тернопільському державному медичному університеті ім. І. Я. Горбачевського . Отримала повну вищу освіту за спеціальністю  «Лікувальна справа», та здобула кваліфікацію лікаря.

З 2013-2014 рік – Інтернатура за спеціальністю «дерматовенерологія» на базі КЗ  «Рівненського обласного шкірно-венерологічного диспансера».

З 2014-2015 рік - Інтернатура за спеціальністю «дерматовенерологія» на базі Тернопільського обласного клінічного шкірно-венерологічного диспансера.

Постійно вдосконалює професійні навички та набуває нових знань в галузі шляхом самоосвіти : читання спеціальної нової медичної літератури , відвідування конференції та семінарів обласного та всеукраїнського рівня.

З 2016 року - лікар –дерматовенеролог в МЦ «Оксфорд Медікал Рівне».

показати повний текст
Кузьмич Тетяна Іванівна Лікар косметолог, масажист
Кузьмич Тетяна ІванівнаЛікар косметолог, масажист

Симона Петлюри, 19;

інформація про лікаря

2008р. -  закінчила Рокитнівське медичне училище за спеціальністю «Лікувальна справа» і здобула кваліфікацію фельдшера.

2008-2011рр. - працювала медичною сестрою Пологового будинку 2 м.Рівне.

2017 р. - закінчила Харківський національний медичний університет за спеціальністю «Лікувальна справа» і здобула кваліфікацію «лікар».

2017р. - закінчила курс за спеціальністю «Косметологія» і здобула кваліфікацію «косметолог».

2017р. -  закінчила курс «Апаратна косметологія».

2018р. - пройшла навчальний курс у Школі масажних технологій «Основа» та отримала кваліфікацію «Масажист-універсал».

2019р. - закінчила Львівський національний медичний університет імені Данила Галицького і отримала звання лікаря за спеціальністю «Медицина невідкладних станів».

2019р. - лікар Медицини невідкладних станів ЕМД та МК 

2019р. - косметолог, масажист «Оксфорд Медікал» Рівне.

показати повний текст
Дзюбенко Аліна Олегівна Лікар дерматолог, косметолог, трихолог
Дзюбенко Аліна ОлегівнаЛікар дерматолог, косметолог, трихолог

Симона Петлюри, 19;

інформація про лікаря

2005 - 2011 рр. - навчання в Національному медичному університеті ім. О.О.Богомольця. Здобула вищу освіту за спеціальністю "Лікувальна справа" та здобула кваліфікацію «Лікар»

2011 - 2013 рр. - Проходила інтернатуру на базі Національної медичної академії післядипломної освіти ім. П.Л.Шупика МОЗ України

2013 г. - Закінчила професійні курси навчально-виробничого центру "Студія-АРТ" в м.Києві за фахом "Косметологія обличчя і тіла", де була присвоєна кваліфікація "Косметолог"

З 2013 р - Працює лікарем дерматологом в амбулаторно-поліклінічному відділенні Рівненського обласного шкірно-венерологічного диспансеру

2015 р. - Пройшла професійні курси по дерматології при Національній медичній академії післядипломної освіти ім. П.Л.Шупика МОЗ України

З 2016 року - Працює лікарем дерматологом в МЦ «Оксфорд Медікал Рівне»

Постійно відвідує конференції, семінари обласного, всеукраїнського та міжнародного рівнів.

показати повний текст

відгуки
Залишити відгук
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті

актуальна інформація

Спасибо!

Благодарим за Ваш запрос. В ближайшее время менеджер свяжется с вами

Оставить сообщение для администрации клиники
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті

Записатися на прийом

Якщо ви не знайшли потрібну інформацію - зв’яжіться з нами зручним для вас способом