УЗД суглобів в Рівному

На сьогодні найбільш точним і ефективним методом діагностування хвороб суглобів, які характеризуються болем і дискомфортом, стало УЗД. Ця методика діагностування безпечна для здоров'я, недорога, але при цьому дуже інформативна – вона показує усі необхідні дані про стан суглобів. Для проходження ультразвукового дослідження суглобів не потрібна спеціальна підготовка.

 УЗД суглобівУсі суглоби людського організму мають особливу індивідуальну структуру, і ультразвукове дослідження дає можливість лікарю детально розглянути й вивчити усі їх складові – будову скелетної мускулатури, гіалінові та волокнисті хрящі, стан кісток і сухожиль, нервові закінчення, елементи з'єднання (суглобову капсулу, зв'язки і фасції). Зараз за допомогою ультразвукової діагностики лікар може виявити хвороби суглобів на самому ранньому етапі їх розвитку.

У ЯКИХ ВИПАДКАХ ПАЦІЄНТОВІ ПОКАЗАНЕ УЗД СУГЛОБІВ?

За допомогою ультразвукової діагностики можна вивчити не лише кістки, але й м'які тканини суглобів, які не видно на рентгенівських знімках. Лікар може детально розглянути м'язи, хрящі, суглобові сумки, сухожилля, виявити можливі новоутворення, визначити дегенерацію хрящової тканини, можливі гематоми, розриви.

 

Процедуру УЗД призначають при:

 • хворобливих відчуттях у суглобах;
 • травмах суглобів;
 • артрозі – дегенеративних хворобах суглобів;
 • артритах – запаленні суглобів.

Для ультразвукових досліджень використовують цифрові сканери з лінійними датчиками високої частоти. Такі датчики дозволяють визначити наявність у хворого хвороб ревматологічного характеру (артрит, остеоартроз, спондилоартрит) на ранніх стадіях їх розвитку (коли в суглобах ще не виник біль). Спеціальний доплер, який розташований в датчику ультразвукового апарату, дозволяє точно дізнатися, де знаходиться вогнище запального процесу, й направити дію препаратів саме на це місце.

 

Ультразвукові дослідження часто застосовуються в ортопедії для того, щоб визначити деградацію хрящів, наявність остеофіта, запалення. Це дуже важливо для того, щоб точно діагностувати захворювання. Крім того, ультразвукова діагностика дозволяє відобразити новоутворення, визначити стан менісків, зв'язок і м'язів. При дослідженні голеностопа можна визначити наявність синовіту, періартриту, ушкодження або тендинітуахілового сухожилля, розриви зв'язок.

 

Під час діагностики суглобів тазу лікар може побачити ознаки виникнення остеоартрозу, некрозу голівки стегнової кістки, бурситу й синовіту. Ультразвукове дослідження плечових суглобів проводять після травм для того, щоб побачити ознаки підвивихів, і наявність таких захворювань, як остеоартроз, тендиніт і бурсит.

ЯКІ СУГЛОБИ МОЖНА ДОСЛІДЖУВАТИ ЗА ДОПОМОГОЮ УЛЬТРАЗВУКОВОГО ДОСЛІДЖЕННЯ?

До суглобів, які можна переврити методом УЗД відносяться:

 • плечові;
 • нижньощелепні;
 • тазостегнові;
 • ліктьові;
 • гомілковостопні;
 • колінні;
 • променезап'ясткові та суглоби кистей.

ОСНОВНІ ПЕРЕВАГИ УЗД СУГЛОБІВ

Ультразвукове дослідження дозволяє лікареві побачити не лише кістки й хрящі, але й м'які тканини організму людини. Крім того, УЗД – це дослідження, яке абсолютно безпечне для здоров'я людини, оскільки в ньому немає шкідливого опромінення, яке украй негативно впливає на загальний стан людини, тому цю процедуру можна при необхідності повторювати безліч разів.

Наш медичний центр обладнаний усім необхідним для якісної діагностики найрізноманітніших захворювань суглобів. Наші фахівці мають величезний досвід роботи в цій сфері, тому зможуть надати вам кваліфіковану допомогу в ультразвуковому дослідженні суглобів.

 

Для запису телефонуйте за номерами телефонів: (067) 840 40 50 і (0362) 40 40 50

Наші СПЕЦІАЛІСТИ

усі спеціалістиКулаков Михайло Станіславович

Лікар УЗД Відео-візитка
Кулаков Михайло СтаніславовичЛікар УЗД Відео-візитка

Симона Петлюри, 19;

інформація про лікаря

1993 – 1999 рр. - Навчання у Львівському державному медичному університеті, медичний факультет.

1999 – 2000 рр. - інтернатура за спеціальністю ”Терапія” на базі Тернопільського державного медичного університета ім.І.Я.Горбачевського

2000 - 2001 рр. - викладач медичної психології медичного коледжу м.Рівне

2001 – 2003 рр. - лікар терапевт Центральної міської лікарні м.Рівне

2013 - 2015 рр. - лікар УЗД, санаторій “Червона калина”

З 2015 р - Працює лікарем УЗД в МЦ “Оксфорд медікал Рівне”

показати повний текст

Акції
актуальна інформація

Спасибо!

Благодарим за Ваш запрос. В ближайшее время менеджер свяжется с вами

Оставить сообщение для администрации клиники
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті

Записатися на прийом

Якщо ви не знайшли потрібну інформацію - зв’яжіться з нами зручним для вас способом