(0362) 40 40 50
Замовити зворотній дзвінок
Укр
Відгуки

Ми завжди прагнемо підвищити рівень сервісу надаваних медичних послуг в мережі клінік "Оксфорд Медікал", і вдячні вам за залишений позитивний відгук. Ми беремо до уваги всі коментарі та побажання, які відносяться до нашої роботи. Дякуємо за ваш вибір.

Відгуки
Залишити відгук
Viktor Geraskevich 11-01-2022 Через страхову компанію (в моєму випадку ТАС) записався на консультацію. Медичний заклад зручно розташований. Персонал вічливий, швидко пояснили як в них організована робота і так же швидко я потрапив до лікаря. Лікар чітко та лаконічно описав можливі хвороби, та які аналізи о дослідження необхідно пройти щоб поставити діагноз. Швидко організували необхідні аналізи і вцілому все пройшло без заминок. Слід відзначити лояльність лікарів, які чітко відповідали на велику кількість моїх питань)))

відділення: Аналізи

Оксана Микитюк 11-01-2022 Приємні дівчата на рецепшені , професійно та без болю проходить забір матеріалу для аналізів, компетентні молоді спеціалісти свого напрямку.Рекомендую МЦ "Окфорд Медікал " Рівне.

відділення: Аналізи

Олександр Мельничук 11-01-2022 Тепло, затишно, приємно, дуже чисто

відділення: Терапія

Ольга Кусік 11-01-2022 Була з дитиною. Відразу подарували повітряну кульку))). Чисто. Персонал привітний і професійно відносяться до своїх обов'язків. Буду рекомендувати своїм друзям та знайомим і звертатимуся в подальшому!

відділення: Педіатр

Сергей Трибушинин 11-01-2022 Був з сином на прийомі у хірурга Піца Ярослава Ярославовича, консультацією задоволений. Рекомедую!

відділення: Хірургія

Залишити відгук
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті
Дякуємо!

Дякуємо за Ваш запит. Найближчим часом менеджер зв'яжеться з вами

Залишити повідомлення для адміністрації кліників
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті
up

Записатися на прийом

Якщо ви не знайшли потрібну інформацію - зв’яжіться з нами зручним для вас способом