(0362) 40 40 50
Замовити зворотній дзвінок
Укр
Відгуки

Ми завжди прагнемо підвищити рівень сервісу надаваних медичних послуг в мережі клінік "Оксфорд Медікал", і вдячні вам за залишений позитивний відгук. Ми беремо до уваги всі коментарі та побажання, які відносяться до нашої роботи. Дякуємо за ваш вибір.

Відгуки
Залишити відгук
Дмитро 31-05-2022 Все дуже нависокому рівні.Ви найкращі.Навіть моя дружина задоволена.Ваша клініка сама найкраща.

відділення: Терапія

Ольга 25-05-2022 Дякую Андрію Романовичу, за консультацію та призначене лікування!Все доступно пояснив, я задоволена прийомом. Всім рекомендую Андрія Романовича, добра та хороша людина!

відділення: Проктологія

D 23-05-2022 Лілія Ярославівна чудовий лікар і людина з великим серцем! Щиро вдячна їй за допомогу і турботу) Професійно, чітко, чуйно!

відділення: Гінекологія

Андрій 12-05-2022 Андрій Романович показав себе як спеціаліст своєї справи. Зумів пояснити складні речі простими словами, лікар оптимально підібрав лікування і за місяць проблема яка турбувала роки - зникла.

відділення: Проктологія

Наталія 29-04-2022 Хотіла б подякувати Андрію Романовичу за професіоналізм, консультацію та призначене лікування, яке показало хороший результат. Все легко і просто пояснив, результатом лікування я дуже задоволена! Всім знайомим рекомендуватиму Андрія Романовича!

відділення: Проктологія

Залишити відгук
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті
Дякуємо!

Дякуємо за Ваш запит. Найближчим часом менеджер зв'яжеться з вами

Залишити повідомлення для адміністрації кліників
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті
up

Записатися на прийом

Якщо ви не знайшли потрібну інформацію - зв’яжіться з нами зручним для вас способом