Відгуки

Ми завжди прагнемо підвищити рівень сервісу надаваних медичних послуг в мережі клінік "Оксфорд Медікал", і вдячні вам за залишений позитивний відгук. Ми беремо до уваги всі коментарі та побажання, які відносяться до нашої роботи. Дякуємо за ваш вибір.

Відгуки
Залишити відгук
Роман Бондарук 07-09-2021 Дуже задоволений роботою даного закладу!Професійні консультації, привітний колектив, індивідуальний підхід до клієнта, сучасне обладнання.Рекомендую всім! Будьте здорові!

відділення: Терапія

Александра Жеребко 07-09-2021 Що найбільше сподобалось,то це графік роботи( до 20.00 ) . Після роботи ще можна багато встигнути. Вчасно зайшла,без затримок до лікаря. Конкретно вирішили питання,без додаткових фуфломіцинів.

відділення: Терапія

Random Zorro 07-09-2021 Дуже сподобалося, все чітко організовано, лікарі професійні та люб'язні, всі готові допомогти на надати по максимуму необхідної інформації. Звісно, за всіх лікарів я говорити не можу, проте до гінеколога, ЛОРа, мамолога, лікарки УДЗ діагностики і масажистки з золотим руками готова повертатись і не раз

відділення: Гінекологія

Лінда Малиш 07-09-2021 Доброго часу доби всім!!!! Сьогодні відвідувала клініку «Оксфорд медікал» , що по вулиці Богдана Хмельницького з проблемою варикозного розширення вен. Зверталася до лікаря флеболога Тофана Петра Миколайовича, маю відмітити, що лікар чудовий , дуже уважний і чуйний. Професіонал своєї справи і хороша людина. Швидко поставив мені діагноз, за що дуже вдячна. В клініці мені дуже сподобалося, персонал дуже ввічливий та уважний. Рекомендую всім звертатися у дану клініку.

відділення: Флебологія

Tanya S 07-09-2021 Щиро дякуюОксфорд Медікал за надану допомогу , особисто лікарю флеболгу Петру Миколайовичу Тофану, за професіонізм та чуйне ставлення до пацієнта , бажаю всім міцного здоров’я та процвітання

відділення: Флебологія

Залишити відгук
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті
Дякуємо!

Дякуємо за Ваш запит. Найближчим часом менеджер зв'яжеться з вами

Залишити повідомлення для адміністрації кліників
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті
up

Записатися на прийом

Якщо ви не знайшли потрібну інформацію - зв’яжіться з нами зручним для вас способом