(0362) 40 40 50
Замовити зворотній дзвінок
Укр

Педіатр

Педіатр РівнеНемає більшої радості в житті батьків, як їхні діти – здорові, щасливі діти.

А про здоров’я дитини від самого народження та до 18 років подбає кваліфікований лікар педіатр. Лише висококваліфікованому, досвідченому лікарю ви зможете довірити найцінніше – вашого малюка! 

ОГЛЯД  ПРОТЯГОМ ВСЬОГО ПЕРІОДУ  РОЗВИТКУ ДИТИНИ

Ще з першого дня життя вашого малюка оглядає лікар. І протягом подальшого року батьки шукають найкращого дитячого лікаря. Тому ви хочете знайти саме того лікаря якому будете цілковито довіряти та беззаперечно прислуховуватись до усіх його порад.

Необхідно проводити регулярний огляд з метою:

 • попередити затримку або зупинку розвитку дитини;
 • швидкого виявлення будь-якої патології розвитку;

Лише кваліфікований, досвідчений лікар знає всі особливості розвитку вашої дитини. Володіє всією інформацією про можливість вроджених патологій  та генетичних захворювань. Педіатр повинен бути не лише хорошим лікарем, а й хорошим психологом, адже психологія дитини на різних стадіях розвитку має суттєві відмінності. Він уміє корегувати всі критичні стани у поведінці дитини та розповісти батькам, що саме відбувається з їхнім малям. Він не лише лікує, а дає настанови для подальшого здорового ритму життя  дитини.

ДИТЯЧА МЕДИЦИНА

Вірне лікування дорослої людини досить складний процес, не говорячи вже про дитину. Адже в організмі дитини є суттєві відмінності та особливості перебігу захворювань на різних етапах розвитку. Ці особливості потрібно ретельно розглядати у ході обстеження та призначення лікування. Тому що лише вірно встановлений діагноз та ефективне призначення лікаря, принесуть хороший результат. Важливо, щоб батьки дотримувались усіх рекомендацій у ході лікування. А для цього повинна бути цілковита довіра лікарю.

Дуже часто батьки відмовляються від дільничного лікаря, прислухаються до порад родичів та знайомих – займаються самолікуванням яке приводять до поганих наслідків.  В такому випадку ви можете звернутись в приватний медичний центр, та отримати наступні переваги:

 • записатись та прийти на прийом у зручний для вас час;
 • отримати консультацію хорошого, кваліфікованого лікаря;
 • у будь-який час зробити лабораторні дослідження;
 • у будь-який час зробити УЗ діагностику

ПЕДІАТРІЯ В МЦ «ОКСФОРД МЕДІКАЛ РІВНЕ»

В медичному центрі «Оксфорд Медікал Рівне» вас зустріне привітний персонал. Проведе повноцінний огляд та діагностику досвідчений, кваліфікований лікар педіатр. При необхідності призначить  УЗ діагностику та лабораторні дослідження. Ви отримаєте вичерпні відповіді на всі ваші запитання що стосуються здоров’я вашого малюка. Після встановлення діагнозу лікар надасть рекомендації для ефективності подальшого лікування та розвитку дитини.

Не варто нехтувати та недооцінювати дитячі захворювання. В даний час вони розвиваються досить неординарно та можуть призвести до важких наслідків.

Лікар медичного центру «Оксфорд Медікал Рівне» порекомендує найкращі шляхи вирішення проблеми та заходи профілактики захворювань.

Симптоми за яких необхідно звернутись до лікаря:

 • підвищення температури тіла;
 • загальна слабкість;
 • поганий апетит;
 • зуд та висипання на тілі;
 • неприємний запах з рота;
 • біль незрозумілого походження.

Не зволікайте! Звертайтесь в медичний центр «Оксфорд Медікал Рівне» , ми завжди раді вам допомогти!

ЗАПИСАТИСЯ НА ПРИЙОМ

( Рейтинг: 4.75, голосів: 219 )

Наші СПЕЦІАЛІСТИ

усі спеціалістиЛікар педіатр: Литвинова Дарія Юріївна
Лікар педіатр: Литвинова Дарія Юріївна
Литвинова Дарія ЮріївнаЛікар педіатр

м. Рівне, вул. Грушевського, 26;

інформація про лікаря

2014-2020 рр. - Львівський національний медичний університет імені Данила Галицького, спеціалізація «Педіатрія»

За час навчання, приймала участь у профспілці студентів ЛНМУ, була членом наукових гуртків.

На останніх курсах навчалась у лікарів Першого територіального медичного об’єднання у приймальному відділенні та травмпункті.

2020-2022 рр. - інтернатура за спеціальністю «Педіатрія» на базі кафедри Педіатрії та неонатології ФПДО ЛНМУ імені Данила Галицького та КНП «Міська дитяча лікарня м. Львова» / ЛОДКЛ «ОХМАТДИТ». Отримала сертифікат спеціаліста за спеціальністю «Педіатрія»

Під час інтернатури також була під кураторством завідуючої відділенням медичної реабілітації передчасно народжених дітей у Львівському обласному клінічному перинатальному центрі та набувала досвіду у приватній клініці «Педіатрія Андріани Мальської» у Львові.

Також під час навчання у інтернатурі, організовувала цікаві семінари для лікарів з педіатрами доказової практики, а саме Лідією Бабич.

На початку війни, допомагала вимушено переміщеним особам у територіальній громаді на посаді «лікар – волонтер»

 Приймає участь у наукових конференціях, закордонних лекціях та семінарах.

«Надає перевагу доказовій медицині, вакцинації та міжнародним рекомендація ведення пацієнтів, бо це найкраще, що ми маємо сьогодні для здоров’я дітей».

показати повний текст
послуги Відділення ПедіатрЦіна
Первинна консультація лікаря педіатра 500.00 грн
Первинна консультація провідного лікаря педіатра 600.00 грн
Кожна повторна консультація лікаря 350.00 грн
Консультація будь-якого дитячого лікаря онлайн 350.00 грн
Виклик лікаря педіатра додому 600.00 грн
Консультація дитячого лікаря дерматолога 500.00 грн
Консультація дитячого лікаря ендокринолога 500.00 грн
Консультація дитячого лікаря отоларинголога 500.00 грн
Консультація дитячого лікаря хірурга 500.00 грн
Консультація дитячого лікаря гінеколога 500.00 грн
Консультація дитячого лікаря кардіоревматолога 500.00 грн
Консультація будь-якого дитячого лікаря 500.00 грн
Повторна консультація будь-якого дитячого лікаря 500.00 грн
Вакцинація (без вартості препарату) 250.00 грн

Зазначені ціни можуть відрізнятися від діючих в клініці. Актуальні ціни ви можете дізнатися в клініці або по телефону

відгуки
Альона 28-12-2023 Лікар прописав чітке лікування, дитині воно допомогло. Прийомом і обслуговуванням лишились задоволенні)

відділення: Педіатр

Мельник Наталя 21-11-2023 Доброго дня! Була на прийомі з дитиною у лікаря педіатра Литвинова Дарія Юріївна, кваліфікований привітний та уважний спеціаліст!

відділення: Педіатр

Юлія 06-11-2023 Добрий день. Хочу відмітити роботу лікаря- педіатр Литвинову Дарію Юріївну. Ми зверталися в клініку два рази до даного лікаря, і були задоволені її порадами та лікуванням. Згідно прописаного лікування моя дитина швидко одужала та відновила своє здоров'я. Лікар надає чіткі інструкції, має підхід до діток. Дякую Вам Дарія за Вашу роботу.

відділення: Педіатр

Наталія 25-09-2023 Були на прийомі у лікаря - педіатра Литвинової Дарії Юріївни. Дуже сподобався підхід у лікаря. Уважний огляд, швидко та професійно. Перед тим здали аналізи у цій же клініці і лікар піднялась у лабораторію щоб швидко побачити результат, так як вирішувалось питання прийому ліків. Дуже дякуємо, вже одужуємо! Лікар не призначає зайвого, детально робить первинний огляд. Також на повторному огляді дитинка гарно контактувала з лікарем, значить - теж сподобалась. Щиро рекомендую і лікаря, і клініку, і лабораторію, де аналіз з пальчика зробили максимально швидко і безболісно. Трирічна доня навіть не зрозуміла і не встигла заплакати.

відділення: Педіатр

Катерина 22-09-2023 Потрапили до Дарії Юріївни по направленню від лора. Дуже дякуємо за детальний огляд донечки, розписане лікування, розʼяснення до дрібничок усіх нюансів хвороби, симптоматики та догляду за дитям. Лікарка дуже уважна, має відмінні знання та гарне ставлення до діток. Залишились дуже задоволенні оглядом та результатом лікування!

відділення: Педіатр

Залишити відгук
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті

Акції
актуальна інформація

Дякуємо!

Дякуємо за Ваш запит. Найближчим часом менеджер зв'яжеться з вами

Залишити повідомлення для адміністрації клініки
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті
up

Записатися на прийом

Якщо ви не знайшли потрібну інформацію - зв’яжіться з нами зручним для вас способом