Шановні пацієнти! На сайті ведуться технічні роботи, в зв'язку з чим можливі тимчасові перебої в роботі форм зворотного зв'язку. Зв'язатися з нами можна за контактними номерами телефону. Вибачаємося за тимчасові незручності

УЗД щитовидної залози в Рівному

Щитовидна залоза є одним з найважливіших органів людського організму.  Вона виробляє гормони, які відіграють активну роль в процесі обміну речовин. Гормони щитовидної залози у дітей сприяють гармонійному і правильному розвитку розумових здібностей та інших систем в організмі. В процесі статевого дозрівання активно беруть участь саме ці гормони.

СИМПТОМИ ЗАХВОРЮВАНЬ ЩИТОВИДНОЇ ЗАЛОЗИ

Як тільки лікар підозрює будь-які відхилення в роботі даної залози, він відразу ж направляє пацієнта на діагностику. Саме УЗ діагностика є точною і достовірною, оскільки завдяки їй, лікар може точно побачити стан цього органу, визначити відхилення в його роботі і призначити ефективне лікування.

 

Неправильна робота щитовидної залози спостерігається тоді, коли в організм людини потрапляє недостатня або надмірна кількість йоду. Першими симптомами неправильного функціонування щитовидної залози стає надмірно суха шкіра, аномально велика кількість випаденого волосся, тонкі і ламкі нігті, безсоння і набряки.

 

Основні симптоми неправильної роботи щитовидної залози: 

 • аритмія ( перебої в роботі серця);
 • відчуття слабкості в усьому тілі;
 • байдужість і пасивність;
 • швидкий набір зайвої ваги (коли гормону недостатньо), або різке схуднення (коли гормону занадто багато);
 • постійне відчуття сонливості;
 • різкі перепади настрою.

ДОСЛІДЖЕННЯ ЩИТОВИДНОЇ ЗАЛОЗИ В ОКСФОРД МЕДІКАЛ

Для того щоб пройти дане дослідження, не потрібно ніякої підготовки, але маленьким дітям і людям похилого віку краще робити УЗД на голодний шлунок, щоб не викликати блювотні позиви. Для дослідження потрібно не більше півгодини часу.

 

Діагностика порушень в роботі щитовидної залози надзвичайно точна. У наш час збої в роботі щитовидної залози можна виявити досить легко - за допомогою сучасного медичного обладнання, яке здатне в лічені хвилини визначити у пацієнта багато захворювань. Ультразвукове дослідження щитовидки допомагає лікарям визначити, в якому стані вона знаходиться, і чому не працює належним чином, оскільки робота цього органу порушується не тільки коли йоду в організмі пацієнта занадто мало, але і коли його занадто багато.

 

Більш того, патології цього органу можуть стати наслідком захворювань багатьох інших органів людини, негативного впливу зовнішнього середовища, енергетичної недостатності та спадкових факторів.

КОЛИ ПОТРІБНЕ УЗД ЩИТОВИДНОЇ ЗАЛОЗИ?

Оскільки на сьогодні хвороби щитовидки стали досить поширеними, лікарі настійно рекомендують робити УЗД щорічно.

 До найбільш ризикової групи належать люди,  які страждають на:

 • часті стреси;
 • швидку втому;
 • тремор кінцівок;
 • задушливість;
 • кашель;
 • різкі зміни ваги;
 • страждають на гінекологічні захворювання.

УЗ дослідження проводиться, коли хворий лежить на спині. Пацієнт повинен сильно закинути голову назад, використовуючи спеціальний валик, який кладуть в районі плечей. Якщо пацієнт не може прийняти таку позу, процедуру йому проводять в сидячому положенні.

 

Якщо ви виявили подібні зміни в своєму організмі, негайно звертайтеся до лікаря. Фахівці нашого медичного центру з радістю допоможуть вам пройти ультразвукове дослідження вашої щитовидної залози і з'ясують причини її можливих патологій та відразу ж призначать ефективне лікування.

 

Для запису на УЗД щитовидної залози телефонуйте за номерами телефонів: (067) 840 40 50 та (0362) 40 40 50

Наші СПЕЦІАЛІСТИ

усі спеціалістиКулаков Михайло Станіславович

Лікар УЗД Відео-візитка
Кулаков Михайло СтаніславовичЛікар УЗД Відео-візитка

Симона Петлюри, 19;

інформація про лікаря

1993 – 1999 рр. - Навчання у Львівському державному медичному університеті, медичний факультет.

1999 – 2000 рр. - інтернатура за спеціальністю ”Терапія” на базі Тернопільського державного медичного університета ім.І.Я.Горбачевського

2000 - 2001 рр. - викладач медичної психології медичного коледжу м.Рівне

2001 – 2003 рр. - лікар терапевт Центральної міської лікарні м.Рівне

2013 - 2015 рр. - лікар УЗД, санаторій “Червона калина”

З 2015 р - Працює лікарем УЗД в МЦ “Оксфорд медікал Рівне”

показати повний текст

Акції
актуальна інформація

Спасибо!

Благодарим за Ваш запрос. В ближайшее время менеджер свяжется с вами

Оставить сообщение для администрации клиники
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті

Записатися на прийом

Якщо ви не знайшли потрібну інформацію - зв’яжіться з нами зручним для вас способом