(0362) 40 40 50
Замовити зворотній дзвінок
Укр
Травматологія та ортопедія
Травматологія та ортопедія

Травматологія та ортопедія в Рівному

Травматологію та ортопедію зовсім нещодавно розділяли на дві дисципліни. Зараз – це єдиний напрямок, який спрямований на діагностику, лікування та профілактику захворювань опорно-рухового апарату. Сюди відносять хвороби суглобів, хребта, кісток, переломи й інші травми. 

Встановлення діагнозу відбувається на прийомі вузькопрофільного фахівця – ортопеда-травматолога, який проводить огляд та призначає ряд обстежень. Особливий відділ – хірургічна травматологія, яка передбачає лікування складних випадків, що потребують оперативного втручання. 

Коли потрібно звертатися до ортопеда-травматолога

Похід до лікаря-травматолога часто буває абсолютно спонтанним і непередбачуваним – у випадках отримання різноманітних травм.

Якщо ж у пацієнта не було ніяких забоїв, падінь та нещасних випадків, але його турбують постійні або періодичні болі в суглобах, біль у спині без розповсюдження на кінцівки, дискомфорт під час рухів – варто якомога швидше звернутися до спеціаліста. Такі симптоми можуть означати хронічні, гострі або дегенеративні зміни в суглобовій та кістковій тканинах.

Хвороб опорно-рухового апарату – безліч. Вони бувають гострі, набуті, вроджені та випадки невідкладної допомоги. Найчастіше ортопеди-травматологи виявляють такі проблеми:

  • переломи, тріщини – надзвичайно болісні та гострі випадки, які виникають внаслідок удару, падіння та передбачають порушення цілісності кісткової тканини (повне або часткове);

  • артрит, артроз – хвороби суглобів (артрит – гостра запальна форма, артроз – хронічна, залежно від локалізації проблеми розрізняють коксартроз, гонартроз, ревматоїдний артрит, остеоартроз та ін.);

  • вроджені та набуті вади опорно-рухового апарату – сколіоз, клишоногість, дисплазія суглобів, синовіїт тощо.

Методи діагностики 

Інструментальну та лабораторну діагностику призначає ортопед-травматолог після детального збору анамнезу та огляду пацієнта. УЗД-скринінг може призначатися на запальні процеси у суглобах або їх травми, при виявленні набряклості, під час розриву м’язів або сухожилок.

Рентгенологічні дослідження застосовуються при діагностиці сколіозу, клишоногості, запальних захворюваннях хребта, переломах. Схожу спеціалізацію має й магнітно-резонансна томографія (МРТ) та комп’ютерна томографія (КТ) – найсучасніші та найінформативніші інструментальні методи.

Окрім інструментальної діагностики, лікар призначає аналізи. Найчастіше – це біохімічні аналізи крові. Так звані ревмопроби. Їх показники вказують на наявність запалення, відхилення в роботі внутрішніх органів.

Методи лікування

Лікування травматологічних та ортопедичних проблем залежить від встановленого діагнозу. Протизапальна та знеболююча терапія рекомендована при травмах або запальних процесах. Якщо ж лікар встановив хронічну хворобу у стадії ремісії, то до медикаментозних призначень часто підключать хондропротектори та загальнозміцнюючі, метаболічні препарати. Вони налагоджують обмін речовин і насичують кісткову тканину.

При закритих чи відкритих переломах, лікування кардинально відрізняється. В разі відкритого перелому у терміновому порядку проводиться оперативне лікування, яке передбачає відновлення цілісності кістки та встановлення металічних вирівнювачів. Якщо ж пацієнт отримав закритий перелом, ситуація може вирішитись без операції, але з обов’язковою іммобілізацією кінцівки або відділу (в разі перелому ребер чи ключиці). Найскладніші випадки – це травми хребта та черепа. Вони передбачають стаціонарне лікування та досить тривале відновлення.

Виявляючи хронічне захворювання або перенесену травму, лікар призначає реабілітаційні методи – мануальну терапію, масаж, фізіопроцедури та голкорефлексотерапію.

Якою б не була проблема – чи то хронічні дегенеративні зміни, чи екстрені ситуації – швидкість одужання та ефективність лікування залежить, перш за все, від кваліфікації лікаря. Обирайте спеціалістів медичного центру «Оксфорд Медікал» та отримуйте дійсно дієву терапію!

Відповідально ставтеся до власного здоров’я та обирайте лікарів-професіоналів!

ЗАПИСАТИСЯ НА ПРИЙОМ

( Рейтинг: 4.86, голосів: 44 )

Наші СПЕЦІАЛІСТИ

усі спеціалістиЛікар ортопед-травматолог: Христюк Олександр Володимирович
Христюк Олександр Володимирович Лікар ортопед-травматолог
Лікар ортопед-травматолог: Христюк Олександр Володимирович
Христюк Олександр ВолодимировичЛікар ортопед-травматолог

вул. Грушевського, 26;

інформація про лікаря

2004-2010 рр - навчався в Тернопільському державному медичному університеті на медичному факультеті,закінчив з відзнакою,спеціальність травматологія та ортопедія

2010-2012 рр - пройшов інтернатуру при ТДМУ (спеціальність травматологія та ортопедія)

2010-2015 рр - Підгаєцька ЦРКЛ, лікар ортопед-травматолог

2015-2020 рр - Гощанська ЦРЛ, лікар ортопед-травматолог

2021 р. - КНП «Олександрійська районна лікарня», лікар ортопед-травматолог

2021 р. - КП «РОКЛДЦ ім.В.Поліщука», лікар ортопед-травматолог

показати повний текст
Лікар травматолог ортопед: Петриченко Володимир Володимирович
Петриченко Володимир Володимирович Лікар травматолог ортопед
Лікар травматолог ортопед: Петриченко Володимир Володимирович
Петриченко Володимир ВолодимировичЛікар травматолог ортопед

вул. Грушевського, 26;

інформація про лікаря

1990 – 1995 рр. – навчався у Вінницькому державному медичному університеті ім. М. І. Пирогова за спеціальністю «Лікувальна справа»

1995 – 1997 рр. – проходив інтернатуру на базі Тернопільської державної медичної академії. Присвоєно звання лікаря-спеціаліста за спеціальністю:  «Травматологія і ортопедія»

2016 р. – підтверджена кваліфікаційна категорія зі спеціальності «Ортопедія і травматологія» вища.

з 1997 р. – працює лікарем травматологом ортопедом кнп рівненська црл рівненської районної ради.

Жовтень 2019 р. – навчання «Клінічна вертебрологія» на базі Вінницького державного медичного університету ім. М. І. Пирогова

Лютий 2020 р. – навчання «Терапія аутологічною плазмою в травматології та ортопедії» м. Одеса

Лютий – березень 2020 р. – навчання «Гірудотерапія та вісцеральна хіропрактика» м. Львів

З 2020 р. – працює лікарем травматологом ортопедом в медичному центрі Оксфорд Медікал

показати повний текст
послуги Відділення Травматологія та ортопедіяЦіна
Прийом лікаря травматолога 390.00 грн
Повторна консультація 300.00 грн

Зазначені ціни можуть відрізнятися від діючих в клініці. Актуальні ціни ви можете дізнатися в клініці або по телефону

відгуки
Олександр Зіньков 11-01-2022 дякую травматологу
Залишити відгук
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті

актуальна інформація

Дякуємо!

Дякуємо за Ваш запит. Найближчим часом менеджер зв'яжеться з вами

Залишити повідомлення для адміністрації кліників
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті
up

Записатися на прийом

Якщо ви не знайшли потрібну інформацію - зв’яжіться з нами зручним для вас способом