(0362) 40 40 50
Замовити зворотній дзвінок
Укр

Травматологія та ортопедія в Рівному

Травматологію та ортопедію зовсім нещодавно розділяли на дві дисципліни. Зараз – це єдиний напрямок, який спрямований на діагностику, лікування та профілактику захворювань опорно-рухового апарату. Сюди відносять хвороби суглобів, хребта, кісток, переломи й інші травми. 

Встановлення діагнозу відбувається на прийомі вузькопрофільного фахівця – ортопеда-травматолога, який проводить огляд та призначає ряд обстежень. Особливий відділ – хірургічна травматологія, яка передбачає лікування складних випадків, що потребують оперативного втручання. 

Коли потрібно звертатися до ортопеда-травматолога

Похід до лікаря-травматолога часто буває абсолютно спонтанним і непередбачуваним – у випадках отримання різноманітних травм.

Якщо ж у пацієнта не було ніяких забоїв, падінь та нещасних випадків, але його турбують постійні або періодичні болі в суглобах, біль у спині без розповсюдження на кінцівки, дискомфорт під час рухів – варто якомога швидше звернутися до спеціаліста. Такі симптоми можуть означати хронічні, гострі або дегенеративні зміни в суглобовій та кістковій тканинах.

Хвороб опорно-рухового апарату – безліч. Вони бувають гострі, набуті, вроджені та випадки невідкладної допомоги. Найчастіше ортопеди-травматологи виявляють такі проблеми:

  • переломи, тріщини – надзвичайно болісні та гострі випадки, які виникають внаслідок удару, падіння та передбачають порушення цілісності кісткової тканини (повне або часткове);

  • артрит, артроз – хвороби суглобів (артрит – гостра запальна форма, артроз – хронічна, залежно від локалізації проблеми розрізняють коксартроз, гонартроз, ревматоїдний артрит, остеоартроз та ін.);

  • вроджені та набуті вади опорно-рухового апарату – сколіоз, клишоногість, дисплазія суглобів, синовіїт тощо.

Методи діагностики 

Інструментальну та лабораторну діагностику призначає ортопед-травматолог після детального збору анамнезу та огляду пацієнта. УЗД-скринінг може призначатися на запальні процеси у суглобах або їх травми, при виявленні набряклості, під час розриву м’язів або сухожилок.

Рентгенологічні дослідження застосовуються при діагностиці сколіозу, клишоногості, запальних захворюваннях хребта, переломах. Схожу спеціалізацію має й магнітно-резонансна томографія (МРТ) та комп’ютерна томографія (КТ) – найсучасніші та найінформативніші інструментальні методи.

Окрім інструментальної діагностики, лікар призначає аналізи. Найчастіше – це біохімічні аналізи крові. Так звані ревмопроби. Їх показники вказують на наявність запалення, відхилення в роботі внутрішніх органів.

Методи лікування

Лікування травматологічних та ортопедичних проблем залежить від встановленого діагнозу. Протизапальна та знеболююча терапія рекомендована при травмах або запальних процесах. Якщо ж лікар встановив хронічну хворобу у стадії ремісії, то до медикаментозних призначень часто підключать хондропротектори та загальнозміцнюючі, метаболічні препарати. Вони налагоджують обмін речовин і насичують кісткову тканину.

При закритих чи відкритих переломах, лікування кардинально відрізняється. В разі відкритого перелому у терміновому порядку проводиться оперативне лікування, яке передбачає відновлення цілісності кістки та встановлення металічних вирівнювачів. Якщо ж пацієнт отримав закритий перелом, ситуація може вирішитись без операції, але з обов’язковою іммобілізацією кінцівки або відділу (в разі перелому ребер чи ключиці). Найскладніші випадки – це травми хребта та черепа. Вони передбачають стаціонарне лікування та досить тривале відновлення.

Виявляючи хронічне захворювання або перенесену травму, лікар призначає реабілітаційні методи – мануальну терапію, масаж, фізіопроцедури та голкорефлексотерапію.

Якою б не була проблема – чи то хронічні дегенеративні зміни, чи екстрені ситуації – швидкість одужання та ефективність лікування залежить, перш за все, від кваліфікації лікаря. Обирайте спеціалістів медичного центру «Оксфорд Медікал» та отримуйте дійсно дієву терапію!

Відповідально ставтеся до власного здоров’я та обирайте лікарів-професіоналів!

ЗАПИСАТИСЯ НА ПРИЙОМ

( Рейтинг: 4.62, голосів: 131 )

Наші СПЕЦІАЛІСТИ

усі спеціалістиЛікар ортопед-травматолог: Висоцький Дмитро Олександрович
Висоцький Дмитро Олександрович Лікар ортопед-травматолог
Лікар ортопед-травматолог: Висоцький Дмитро Олександрович
Висоцький Дмитро Олександрович Лікар ортопед-травматолог

м. Рівне, вул. Грушевського, 26;

інформація про лікаря

2010-2014 рр. вивчав фельдшерську справу в Дубенський базовий медичний коледж.

2015-2020 рр. навчання на медичному факультеті, спеціальність "Лікувальна справа" в Івано-Франківському національному медичному університеті.

Отримав диплом лікаря спеціаліста.

2020-2022 рр. інтернатура за спеціальністю (ортопедія та травматологія) на факультеті ПДО ТДМУ ім. І.Я.Горбачевського

Здобув фах лікар ортопед-травматолог

2022р. учасник VI зимова школа з травматолога

2023 р. учасник конференції "Больові синдроми верховної кінцівки: плече, лікоть, кисть."

Лікар регулярно підвищує свій професійний рівень відвідуючи профільні конференції та семінари.

показати повний текст
Лікар ортопед-травматолог: Петриченко Володимир Володимирович
Петриченко Володимир Володимирович Лікар ортопед-травматолог
Лікар ортопед-травматолог: Петриченко Володимир Володимирович
Петриченко Володимир ВолодимировичЛікар ортопед-травматолог

м. Рівне, вул. Грушевського, 26;

інформація про лікаря

1990 – 1995 рр. – навчався у Вінницькому державному медичному університеті ім. М. І. Пирогова за спеціальністю «Лікувальна справа»

1995 – 1997 рр. – проходив інтернатуру на базі Тернопільської державної медичної академії. Присвоєно звання лікаря-спеціаліста за спеціальністю:  «Травматологія і ортопедія»

2016 р. – підтверджена кваліфікаційна категорія зі спеціальності «Ортопедія і травматологія» вища.

з 1997 р. – працює лікарем травматологом ортопедом кнп рівненська црл рівненської районної ради.

Жовтень 2019 р. – навчання «Клінічна вертебрологія» на базі Вінницького державного медичного університету ім. М. І. Пирогова

Лютий 2020 р. – навчання «Терапія аутологічною плазмою в травматології та ортопедії» м. Одеса

Лютий – березень 2020 р. – навчання «Гірудотерапія та вісцеральна хіропрактика» м. Львів

З 2020 р. – працює лікарем травматологом ортопедом в медичному центрі Оксфорд Медікал

показати повний текст
послуги Відділення Травматологія та ортопедіяЦіна
Первинна консультація непровідного лікаря ортопед-травматолога 500.00 грн
Первинна консультація провідного лікаря ортопед-травматолога 600.00 грн
Повторний огляд і консультація ортопед-травматолога 350.00 грн
Лікування опорно-рухового апарату:
PRP-терапія 1800.00 грн
Лікування п"яткових шпор 2000.00 грн
Проведення паравертебральних блокад (1 прцедура) 1200.00 грн
Мануальна терапія 700.00 грн
Проведення сеансів вісцеральної терапії по О.Т.Огулову № 1 1800.00 грн
Внутрішньосуглобове введення гіалуронової кислоти в коліннй суглоб 5000.00 грн
Внутрішньосуглобове введення гіалуронової кислоти в кульшовий суглоб 5000.00 грн
Внутрішньосуглобове введення гіалуронової кислоти в плечовий суглоб 5000.00 грн
Пункція кісти Бейкера під УЗД контролем (з можливим подальшим введенням у порожнуну кісти протизапального препарату) 3000.00 грн
Пункція кісти Бейкера під УЗД контролем (без введення препарату) 1800.00 грн
Нідлінг І кат складності 1500.00 грн
Нідлінг ІІ кат складності 3000.00 грн
Нідлінг ІІІ кат складності 5500.00 грн

Зазначені ціни можуть відрізнятися від діючих в клініці. Актуальні ціни ви можете дізнатися в клініці або по телефону

відгуки
Надія 07-07-2024 Була на прийомі 06.07.2024 в лікаря травматолога Висоцького Д.О. Хочу щиро подякувати лікарю за високий професіоналізм, чуйне ставлення до пацієнтів, людяність та щирість. Дмитро Олександрович вводив мені в колінні суглоби гіалуронову кислоту. Процедура пройшла майже безболісно. Все розпитав, все пояснив, дякую ще раз. Рекомендую!
Наталія 18-06-2024 Була на прийомі у лікаря ортопеда- травматолога Висоцького Д. О. приємно здивована його високою професійністю. Сучасний підхід, безболісний огляд, вірно встановлений діагноз, рекомендую.
Ольга Яківна 02-11-2023 Доброго дня! Щиро дякую Вам, за надання якісних послуг. Мені дуже сподобалось, як майже безболісно Ви зробили процедуру введення гілуаронової кислоти в колінний суглоб. Також ,було важливо, що ампула з препаратом відкривалась у моїй присутності і я знала що мені вводять . Не у всіх клініках так поводяться з пацієнтами . Маю неприємний досвід (. Щиро дякую за детальне розʼяснення перебігу моєї хвороби!!
Ніна Костянтинівна 24-08-2023 Ніна Костянтинівна виражаю велику вдячність за надання висококваліфікованого оперативного лікування Висоцькому Дмитру Олександровичу лікарю ортопеду травматологу. У мене три місяці не згиналися великі пальці на обох руках. Пройшла курс консервативного лікування по місцю проживання - безрезультатно. Щоб уточнити діагноз зробила МРТ у дорогому центрі і звернулась за консультацією в медичний центр Оксфорд медикал м.Рівне. 15 серпня прийняв мене лікар Висоцький Дмитро Олександрович. Він за лічені хвилини поставив діагноз стенозуючий лігаментит, який , до речі, не був виявлений на МРТ, або той лікар, що описував знімок не побачив. Плівку з собою не брала. Лікар Дмитро Олександрович Висоцький запропонував операцію. Я жінка поважного віку то й трохи сумнівалась. Але Дмитро Олександрович все мені пояснив дуже просто і впевнено. Вирішила спробувати на одній руці. За кілька хвилин і без розрізу руки мій палець став рухатись. Настрій відразу покращився і я попросила прооперувати другу руку. Ще кілька хвилин і мої пальці почали згинатись як раніше. Настрій був такий ніби я виграла лоторею. Повернувшись додому до вечора полила квіти. А на другий день переробила стільки роботи, що вже вечером сказала "стоп" і третій день працювала помірно. Обезболюючі пила лише перший другий день, хоч і не дуже боліло. Далі користувалась кремом Траумель. Через кілька днів, руками виконую всі роботи вправно, а то мала такий дискомфорт і обмеження. Тож нехай високий професіоналізм і "золоті руки" лікаря Висоцького Д.О. допомагають людям. До речі оперативне лікування обійшлося дешевше консервативного.
Олександр Зіньков 11-01-2022 дякую травматологу
Залишити відгук
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті

Акції
актуальна інформація

Дякуємо!

Дякуємо за Ваш запит. Найближчим часом менеджер зв'яжеться з вами

Залишити повідомлення для адміністрації клініки
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті
up

Записатися на прийом

Якщо ви не знайшли потрібну інформацію - зв’яжіться з нами зручним для вас способом