(0362) 40 40 50
Замовити зворотній дзвінок
Укр

Вакцинація від COVID-19 в Рівному

COVID-19 – надзвичайно небезпечний вірус, який виявили ще в 2019 році. Він повністю змінив світ та забрав життя багатьох мешканців по всій планеті. Найбільшу небезпеку несуть ускладнення хвороби, найчастішим з яких є запалення легень, що розвивається надзвичайно стрімко та слабко піддається медикаментозному лікуванню.

До нещодавнього часу коронавірусна інфекція вважалась непідвладною хворобою, але завдяки роботі найсвітліших голів медицини по всьому світу були винайдені вакцини, і однією з найкращих вважається Pfizer-BioNTech. 

Це препарат, який розроблявся спільними зусиллями двох світових фармацевтичних гігантів – німецькою біотехнологічною компанією BioNTech та американською фармацевтичною фірмою Pfizer. Саме цією вакциною проводиться щеплення в нашому медичному центрі.

На даний час вакцинація від COVID-19 є найдієвішим способом не захворіти на коронавірусну інфекцію або ж уникнути складних обтяжень, а тому не зволікайте та приходьте на вакцинацію до медичного центру «Оксфорд Медікал Рівне»!

Особливості вакцини Pfizer-BioNTech

Pfizer-BioNTech – це інноваційний препарат, який не містить у своєму складі живого чи неактивного вірусу COVID-19. Основний ефект досягається з допомогою синтезованих м-РНК коронавірусу SARS-CoV-2. Така сполука, потрапляючи в організм людини, стимулює вироблення особливих антитіл до білків, що містяться в оболонці вірусу. Таким чином імунна система знає, як боротися з патологічним збудником при реальному контакті з ним.

Завдяки подібній системі небезпечний агент не розвивається й навіть у випадку потрапляння всередину організму не може розвиватися так активно, як міг би без вакцинації. 

На даний час вакцина Pfizer-BioNTech має одні з найнижчих показників побічних реакцій та легко переноситься. Вона признається Всесвітньою організацією охорони здоров’я як препарат для екстреного вакцинування. Ще одна особливість даного препарату – він дозволений для щеплення навіть вагітних жінок – звісно, за попереднім дозволом сімейного лікаря та акушера-гінеколога, який веде вагітність.

Показання та протипоказання до вакцинації від COVID-19

Показанням до проведення вакцинації є власне бажання пацієнта захистити свій організм та власне життя від можливих ускладнень COVID-19. 

Протипоказанням до проведення вакцини від COVID стають такі випадки:

  • гостре респіраторне захворювання;

  • підвищення температури тіла вище 38 градусів;

  • гостра алергічна реакція на першу дозу вакцини;

  • порушення роботи імунної системи;

  • онкологічні захворювання в гострій фазі перебігу;

  • ВІЛ/СНІД.

Перед вакцинацією потрібно обов’язково проконсультуватися з сімейним лікарем, розповісти йому про усі хронічні захворювання, що маються в анамнезі, та вказати на можливі скарги, що турбують на момент консультації. Враховуючи отриману інформацію, лікар може рекомендувати відмовитися або відтермінувати вакцинацію, якщо для цього є індивідуальні показання.

Переваги вакцинації від COVID-19

Вакцинація від COVID-19 препаратом Pfizer-BioNTech проходить у два етапи. Перша доза вводиться при відсутності протипоказань та після огляду сімейним лікарем. Друга доза повинна вводитись через 21–28 днів. Таким чином можна уникнути побічної дії, а вся процедура проходить максимально комфортно. 

Переваги щеплення цією вакциною у нашому медцентрі наступні:

  • швидкість – процедура триває всього декілька хвилин;

  • безпечність – ми використовуємо лише сертифіковану вакцину та зберігаємо її у необхідних умовах;

  • ефективність – доведено, що Pfizer-BioNTech значно знижує ризик розвитку ускладнень та летальних випадків.

Після отримання першої та другої дози кожен пацієнт отримує відповідні довідки та сертифікати вакцинації, які можна використовувати на робочому місці, в громадському транспорті та громадських закладах.

На разі в Україні вакцинувалося двома дозами 8 мільйонів осіб, а однією дозою – 11,5 мільйонів. Вважається, що в разі вакцинації понад 80% громадян COVID-19 більше не буде страшний усій країні.

В медичному центрі «Оксфорд Медікал Рівне» вакцинація від COVID-19 проходить швидко та безпечно, у стерильних умовах та згідно міжнародних нормативів. Ви можете сміливо щеплюватися, адже ми турбуємось про ваше здоров’я та безпеку. 

ЗАПИСАТИСЯ НА ПРИЙОМ

( Рейтинг: 5.00, голосів: 66 )

відгуки
Залишити відгук
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті

актуальна інформація

Дякуємо!

Дякуємо за Ваш запит. Найближчим часом менеджер зв'яжеться з вами

Залишити повідомлення для адміністрації кліників
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті
up

Записатися на прийом

Якщо ви не знайшли потрібну інформацію - зв’яжіться з нами зручним для вас способом