(0362) 40 40 50
Замовити зворотній дзвінок
Укр

Тетраксим в Рівному

Вакцина – це субстанція, яка містить в собі пригнічені або мертві агенти хвороботворних носіїв. Завдяки введенню такої речовини людський організм виробляє антитіла – таким чином пацієнт отримує стійкий імунітет до певного роду інфекційних збудників. Процедуру проводять уже декілька століть, але тільки в наш час люди досягли майже повної відсутності зворотної реакції організму на введення щеплення.

В даний час існує досить велика кількість різноманітних вакцин. Особливої уваги заслуговують багатокомпонентні препарати. Одним з них і є вакцина «Тетраксим». Вона має французьке походження, виробляється компанією «Санофі Пастер» – одним із лідерів на фармацевтичному ринку світу. 

Від чого захистить щеплення з препаратом «Тетраксим»

Препарат формує імунний захист організму від кашлюка, правця, дифтерії та поліомієліту – представників найстрашнішої категорії інфекційних захворювань, які несуть небезпеку не тільки для здоров’я, але й для життя.

В складі препарату містяться наступні речовини:

  • анатоксин правця;

  • вірус поліомієліту першого-третього типу;

  • анатоксин дифтерії;

  • кашлюковий анатоксин;

  • філаментозний гемаглютинін.

Усі перелічені діючі речовини разом із допоміжними компонентами утворюють суспензію, яка в свою чергу знаходиться в стерильному одноразовому шприці. Тобто пацієнт отримує повністю безпечний, максимально очищений імунологічний препарат, повністю готовий до застосування. 

Безпечність «Тетраксиму»

Засіб має повністю ацелюлярну (безклітинну) будову. Тобто він позбавлений більшості білкових включень, які можуть викликати тяжкі ускладнення після вакцинації. Завдяки цій перевазі вакцина абсолютно безпечна для людини. ЇЇ можна вводити дітям від двох місяців у рамках загальноприйнятого календаря щеплень.

Вакцинація пройде комфортно та з мінімальним стресовим впливом на вашого малюка, якщо проводити її в зручних та безпечних умовах медичного центру «Оксфорд Медікал». Окрім препарату, ми надаємо офіційне підтвердження проведеної вакцини, робимо процес введення ін’єкції швидким та безболісним, а також забезпечуємо триденний супровід лікаря-педіатра після щеплення з метою контролю стану пацієнта.

Підготовка до щеплення

Перш, ніж провести вакцинацію цим препаратом, батькам необхідно спостерігати за поведінкою дитина та станом її здоров’я протягом декількох днів. Якщо ви помітили слабкість, підвищення температури в дитини, перші ознаки гострої респіраторної вірусної інфекції чи іншої хвороби, для якої характерна гіперемія – відкладіть процедуру вакцинації до повного одужання. Введення щеплення під час хвороби буде додатковим випробуванням для ослабленого організму й може викликати непередбачувані наслідки.

Окрім респіраторних захворювань, існує декілька інших протипоказань для вакцинації «Тетраксимом»:

  • чутливість до будь-якого компоненту препарату;

  • гостра алергічна реакція після попереднього введення «Тетраксиму»;

  • енцефалопатія;

  • клінічно доведена непереносимість стрептоміцину, поліміксину B, глутаральдегіду, неоміцину. 

Можливі побічні явища

Після процедури вакцинації спостерігайте за поведінкою дитини та її станом. При будь-яких порушеннях звертайтеся до лікаря нашого медичного центру. Проявами імунної відповіді може стати почервоніння в місці ін’єкції діаметром не більше 3–5 см, порушення сну, дратівливість, слабкість, невеликий набряк в місці уколу. Рідше – больові, тягнучі відчуття в кінцівці та підвищення температури. Усі симптоми зазвичай минають самостійно протягом 48 годин. Для полегшення стану можливий прийом препаратів за рекомендацією лікаря.

Імунологічний препарат «Тетраксим» стимулює формування імунітету та виключає можливість захворювання кашлюком, правцем, дифтерією та поліомієлітом. Подаруйте своїй дитині стійкий захист від цих хвороб, провівши щеплення «Тетраксимом» у медичному центрі «Оксфорд Медікал». 

ЗАПИСАТИСЯ НА ПРИЙОМ

( Рейтинг: 0, голосів: 0 )

Наші СПЕЦІАЛІСТИ

усі спеціалістиЛікар терапевт, гастроентеролог: Матвієнко Ольга Григорівна
Матвієнко Ольга Григорівна Лікар терапевт, гастроентеролог
Лікар терапевт, гастроентеролог: Матвієнко Ольга Григорівна
Матвієнко Ольга ГригорівнаЛікар терапевт, гастроентеролог

м. Рівне, вул. Грушевського, 26;

інформація про лікаря

2013 рік- закінчила Національний медичний університет ім. О. О. Богомольця за спеціальністю лікувальна справа

2013-2015 роки- інтернатура на базі  Тернопільського державного медичного університету ім. І. Я. Горбачевського за спеціальністю загальна практика - сімейна медицина 

2016 р. - курси спеціалізації «Терапія» на базі Національної медичної академії післядипломної освіти ім. П. Л. Шупика МОЗ України

Постійно відвідує професійні наукові конференції, як всеукраїнського так і міжнародного значення. Вдосконалює теоретичні знання та практичні навички.

показати повний текст

відгуки
Залишити відгук
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті

Акції
актуальна інформація

Дякуємо!

Дякуємо за Ваш запит. Найближчим часом менеджер зв'яжеться з вами

Залишити повідомлення для адміністрації клініки
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті
up

Записатися на прийом

Якщо ви не знайшли потрібну інформацію - зв’яжіться з нами зручним для вас способом