(0362) 40 40 50
Замовити зворотній дзвінок
Укр

Пріорикс в Рівному

«Пріорикс» – це трикомпонентна жива вакцина, яка містить в собі послаблені віруси. Атенуйовані (пригнічені) агенти всередині препарату недостатньо активні, щоб викликати захворювання, але досить сильні для утворення антитіл. Таким чином, людина стає власником стійких утворень всередині організму, які захищають її від дії небезпечних вірусів.

Від чого захищає «Пріорикс»

Препарат сприяє активній імунізації дітей віком від дванадцяти місяців й формує стійкий імунітет до таких небезпечних захворювань:

 • кір;

 • паротит;

 • краснуха.

Окрім основних речовин (послаблених вірусів), препарат містить білки курячого яйця, лактозу, сорбітол, манітол та неоміцин. Дана комбінована вакцина включена в затверджений Міністерством охорони здоров’я України загальний календар щеплень. Завдяки повній відповідності стандартам якості, регламентованим Всесвітньою організацією охорони здоров’я, «Пріорикс» входить до стандартної схеми вакцинації.

Провести щеплення ви можете в медичному центрі «Оксфорд Медікал». Висококваліфіковані спеціалісти проведуть процедуру обережно, швидко та безболісно. Окрім сертифікатів якості та документального підтвердження вакцинації, вам буде надано триденний супровід лікаря-педіатра.

Кому протипоказане щеплення «Пріориксом»

Існує певна категорія людей, яким не рекомендується застосування даного препарату. Пацієнтам з імунодефіцитом різних типів, жінкам, які виношують, людям з підвищеною чутливістю до будь-яких речовин препарату та виявленою непереносимістю даного лікарського засобу суворо заборонена ін’єкція вакцини.

Якщо щеплення потрібне дитині, перед проведенням перевірте рівень температури його тіла, проведіть спостереження за станом здоров’я малюка протягом двох-трьох днів. Тільки якщо немає порушень – сміливо переходьте до вакцинації, адже це один із найнадійніших способів профілактики небезпечних інфекційних та вірусних захворювань.

  1. Кір – характерні ознаки: висипання, кашель, висока температура та почервоніння очей. Наслідками кору може стати ураження очей, легень, головного мозку, судоми. Відомі летальні випадки.
  2. Краснуха – симптомами даного захворювання є підвищення температури та висипання. У жінок спостерігається запалення суглобів. Головну небезпеку краснуха несе для жінок, які виношують діток,  вона може викликати викидень та порушення розвитку плоду.
   • Паротит – типові ознаки: висока температура, головний біль та ураження слинних, сльозових та статевих залоз. Хвороба може призвести до інфекцій оболонок головного та спинного мозку, глухоти, набряклості з больовим синдромом в яєчках або яєчниках. В рідкісних випадках паротит стає причиною смерті.

    Чому варто вакцинуватися саме «Пріориксом»

    Бельгійська вакцина «Пріорикс» має низку явних переваг, завдяки яким препарат користується прихильністю не тільки пацієнтів, але й багатьох лікарів по всьому світі. Препарат можна застосовувати як для дітей віком від одного року, так і для дорослих пацієнтів. 

    «Пріорикс» стане в нагоді як вашій дитині, так і вам особисто. По-перше, вакцина формує захисну імунну реакцію одразу до трьох захворювань. Лише однією ін’єкцією ви убезпечите дитину або себе від кору, краснухи та вірусного паротиту.  По-друге, завдяки високій якості медикаменту він майже не викликає побічних дій та ускладнень. По-третє, її можна поєднувати з іншими комбінованими вакцинами, а в-четвертих, «Пріорикс» можна застосовувати як екстрену профілактику кору. Тобто під час спалаху захворювання.

    Проявіть турботу про здоров’я своє родини, пройшовши вакцинацію цим європейським імунологічним препаратом в медичному центрі «Оксфорд Медікал». Не піддавайте ризику здоров’я близьких!

    ЗАПИСАТИСЯ НА ПРИЙОМ

    ( Рейтинг: 0, голосів: 0 )

    Наші СПЕЦІАЛІСТИ

    усі спеціалісти    Лікар терапевт, гастроентеролог: Матвієнко Ольга Григорівна
    Матвієнко Ольга Григорівна Лікар терапевт, гастроентеролог
    Лікар терапевт, гастроентеролог: Матвієнко Ольга Григорівна
    Матвієнко Ольга ГригорівнаЛікар терапевт, гастроентеролог

    м. Рівне, вул. Грушевського, 26;

    інформація про лікаря

    2013 рік- закінчила Національний медичний університет ім. О. О. Богомольця за спеціальністю лікувальна справа

    2013-2015 роки- інтернатура на базі  Тернопільського державного медичного університету ім. І. Я. Горбачевського за спеціальністю загальна практика - сімейна медицина 

    2016 р. - курси спеціалізації «Терапія» на базі Національної медичної академії післядипломної освіти ім. П. Л. Шупика МОЗ України

    Постійно відвідує професійні наукові конференції, як всеукраїнського так і міжнародного значення. Вдосконалює теоретичні знання та практичні навички.

    показати повний текст

    відгуки
    Залишити відгук
    Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті

    Акції
    актуальна інформація

    Дякуємо!

    Дякуємо за Ваш запит. Найближчим часом менеджер зв'яжеться з вами

    Залишити повідомлення для адміністрації клініки
    Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті
    up

    Записатися на прийом

    Якщо ви не знайшли потрібну інформацію - зв’яжіться з нами зручним для вас способом