(0362) 40 40 50
Замовити зворотній дзвінок
Укр

Гексаксим в Рівному

Декілька століть людство використовує метод вакцинації для захисту здоров’я та життя населення. На щастя, сучасні медичні розробки та технології позбавили пацієнтів від тяжких ускладнень, які раніше спостерігалися після введення такого типу вакцин. Сучасні препарати – дієві та безпечні.

Одним із дійсно ефективних препаратів є вакцина «Гексаксим». Вона створена французькими спеціалістами компанії «Санофі Пастер». Виробник займає високі позиції серед світових фармацевтичних компаній. Ліки «Санофі» ми бачимо на ринку України уже більше двадцяти років, тому із впевненістю можна сказати, що цей виробник заслуговує справжньої довіри.

Що таке «Гексаксим»

Препарат «Гексаксим» – це шестикомпонентна вакцина-суспензія, в складі якої присутні дифтерійний та правцевий анатоксини, антигени кашлюка, гепатиту В та поліомієліту, а також, капсулярний полісахарид Heamophilus Influenza типу B. Основні діючі компоненти доповнені допоміжними речовинами, які сприяють комфортному введенню та максимальній ефективності діючих компонентів.

Щеплення «Гексаксимом» показане для профілактики дифтерії, правця, кашлюку, гетиту В, поліомієліту та гемофільної інфекції дітям віком від шести тижнів до двох років. Препарат рекомендується застосовувати навіть після первинного введення моновалентної вакцини проти гепатиту B у перший день життя. 

Ефективність та безпечність «Гексаксиму» доводить рекомендація МОЗ України до застосування препарату в офіційному календарі щеплень. Так само як і в нашій країні, його схвалили в Німеччині, Італії, Іспанії та інших європейських державах.

Препарат має затверджений Всесвітньою організацією охорони здоров’я та Європейським Союзом сертифікат якості. Саме цією очищеною, сертифікованою вакциною ви можете захистити здоров’я своєї дитини, провівши процедуру щеплення у медичному центрі «Оксфорд Медікал». Ми забезпечимо вас не лише самим медикаментом, а й правильним його введенням, офіційним документальним засвідченням вакцинації та триденним супроводом кваліфікованого лікаря.

Коли не рекомендується робити щеплення

Хоча препарат вважається одним із найбезпечніших, існують протипоказання до його введення. Так, не варто проводити вакцинацію, якщо ваша дитина має такі захворювання та реакції:

  • анафілактичні прояви після попереднього введення «Гексаксиму»;

  • чутливість та гіперчутливість до будь-якого з діючих чи допоміжних речовим препарату;

  • енцефалопатія, що виникла протягом семиденного терміну після проведення вакцинації із вмістом компоненту від кашлюку;

  • неконтрольована епілепсія або неврологічні розлади, у даному випадку щеплення проводиться тільки після обстеження дитини та призначення курсу лікування, навіть після цього користь вакцинації повинна значно перевищувати можливий ризик виникнення ускладнень;

  • гострий період захворювань, які супроводжуються підвищенням температури тіла.

Використання «Гексаксим» з іншими препаратами

Хоча «Гексаксим» не змінює своїх імунологічних показників у поєднанні з більшістю лікарських засобів, варто проінформувати педіатра щодо прийому будь-яких ліків, адже ці дані необхідні для коректного визначення терапевтичної картини при можливих реакціях на компоненти вакцини.

«Гексаксим» не змінює свої властивості та профілактичну ефективність при одночасному введенні з пневмококовими кон’югованими вакцинами, з щепленнями від кору, краснухи та епідемічного паротиту. Не несе небезпеки паралельне введення препаратів для вакцинація від ротавірусних інфекцій. З імунологічними засобами проти вітряної віспи «Гексаксим» вводити не рекомендується.

Французька вакцина «Гексаксим» забезпечує провакцинованого пацієнта стійким імунітетом до шести хвороб, які загрожують життю та здоров’ю. Тому сміливо проводьте вакцинацію в медичному центрі «Оксфорд Медікал», гарантуючи своєму малюку здорове та щасливе майбутнє! 

ЗАПИСАТИСЯ НА ПРИЙОМ

( Рейтинг: 5.00, голосів: 1 )

Наші СПЕЦІАЛІСТИ

усі спеціалістиЛікар терапевт, гастроентеролог: Матвієнко Ольга Григорівна
Матвієнко Ольга Григорівна Лікар терапевт, гастроентеролог
Лікар терапевт, гастроентеролог: Матвієнко Ольга Григорівна
Матвієнко Ольга ГригорівнаЛікар терапевт, гастроентеролог

м. Рівне, вул. Грушевського, 26;

інформація про лікаря

2013 рік- закінчила Національний медичний університет ім. О. О. Богомольця за спеціальністю лікувальна справа

2013-2015 роки- інтернатура на базі  Тернопільського державного медичного університету ім. І. Я. Горбачевського за спеціальністю загальна практика - сімейна медицина 

2016 р. - курси спеціалізації «Терапія» на базі Національної медичної академії післядипломної освіти ім. П. Л. Шупика МОЗ України

Постійно відвідує професійні наукові конференції, як всеукраїнського так і міжнародного значення. Вдосконалює теоретичні знання та практичні навички.

показати повний текст

відгуки
Залишити відгук
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті

Акції
актуальна інформація

Дякуємо!

Дякуємо за Ваш запит. Найближчим часом менеджер зв'яжеться з вами

Залишити повідомлення для адміністрації клініки
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті
up

Записатися на прийом

Якщо ви не знайшли потрібну інформацію - зв’яжіться з нами зручним для вас способом