(0362) 40 40 50
Замовити зворотній дзвінок
Укр

Пентаксим в Рівному

«Пентаксим» – це комбінована безклітинна вакцина, яка сприяє імунізації дітей віком від двох місяців. Головною перевагою вакцин даного типу є захист від декількох захворювань одночасно. У випадку з «Пентаксимом» стійка імунна реакція формується на такі інфекційні захворювання, як дифтерія, коклюш, правець, поліомієліт та хвороби, викликані гемофільною паличкою (менінгіт, пневмонія й ін.).

Склад та виготовлення «Пентаксиму»

«Пентаксим» виготовляють на заводах французької компанії «Санофі Пастер». Вона знаходиться на лідируючих позиціях серед фармацевтичних гігантів світу та близько двадцяти років забезпечує ринок України якісними ліками, котрі врятували життя тисяч людей. 

Багаторічне використання препарату показує, що «Пентаксим» э одним із найкращих представників препаратів-вакцин на сучасному ринку. Завдяки його застосуванню, пацієнти отримують стійкий імунний бар’єр, при цьому уникаючи ряду ускладнень. Причина цього – високий рівень очищення та особливості складу препарату. Він позбавлений ліпополісахаридів та бактеріальних мембран. Саме ці включення й мають високу реактогенну активність в целюлярних (клітинних) вакцинах.

«Пентаксим» складається з трьох компонентів: інактивованої поліомієлітної, адсорбованої безклітинної кашлюково-дифтерійно-правцевої та вакцини для запобігання захворювань, викликаних Haemophilus influenzae типу b.

Упаковка препарату містить один готовий шприц з суспензією для внутрішньом’язового введення та один флакон із ліофілізатом (порошком) для приготування суспензії.

Коли потрібно застосовувати «Пентаксим»

Вакцину використовують в педіатрії як для первинної вакцинації дітей від двох місяців, так і для повторної вакцинації дітей шести–одинадцяти років. 

Препарат застосовують для профілактики коклюшу, дифтерії, правця, поліомієліту та хвороб, викликаних Haemophilus influenzae типу b в складі курсу вакцинації, затвердженого МОЗ України у вигляді загального календаря щеплень.

Хоча препарат має максимальну гіпоалергенність та вкрай низьку реактогенну активність, як і в прийомі будь-якого медикаменту, існують деякі обмеження. Так, «Пентаксим» заборонено використовувати при таких захворюваннях:

  • прогресуюча енцефалопатія;

  • енцефалопатія, викликана попереднім введенням вакцини;

  • захворювання, які супроводжуються високою температурою;

  • виявлена гіперчутливість до будь-якого з компонентів.

Окрім протипоказань, мають місце рідкісні прояви побічних реакцій. Ущільнення в місці ін’єкції, хворобливість, слабкість та почервоніння виникають у 0,1–1 % випадків і минають самостійно протягом 48 годин. Схожу статистику мають сонливість, дратівливість, порушення сну та підвищення температури тіла в межах 38–39 °С після вакцинації. Вкрай рідкісними проявами вважаються гіперемія в місці вакцини діаметром більше 5 см. Усі реакції зникають без додаткового застосування ліків, але для полегшення стану можна внутрішньо приймати жарознижувальні препарати та зовнішні засоби із вмістом кортикостероїдів.

Де провести процедуру вакцинації

Під час вибору закладу для проведення вакцинації, враховуйте найголовніші аспекти, а саме: професіоналізм працівників, сертифікати якості препарату та контроль стану після процедури. Замовивши вакцинацію в медичному центрі «Оксфорд Медікал», ви отримаєте не тільки саму вакцину «Пентаксим» разом із сертифікатом якості, але й обережне, безболісне введення препарату та триденний персональний супровід лікаря.

Вакцина французького виробництва «Пентаксим» створена для захисту дітей від надзвичайно небезпечних захворювань – коклюшу, дифтерії, правця, поліомієліту та гемофільних інфекцій. Сформуйте стійкий природний бар’єр організму свого малюка, провівши курс щеплень даним препаратом!

ЗАПИСАТИСЯ НА ПРИЙОМ

( Рейтинг: 0, голосів: 0 )

Наші СПЕЦІАЛІСТИ

усі спеціалістиЛікар терапевт, гастроентеролог: Матвієнко Ольга Григорівна
Матвієнко Ольга Григорівна Лікар терапевт, гастроентеролог
Лікар терапевт, гастроентеролог: Матвієнко Ольга Григорівна
Матвієнко Ольга ГригорівнаЛікар терапевт, гастроентеролог

м. Рівне, вул. Грушевського, 26;

інформація про лікаря

2013 рік- закінчила Національний медичний університет ім. О. О. Богомольця за спеціальністю лікувальна справа

2013-2015 роки- інтернатура на базі  Тернопільського державного медичного університету ім. І. Я. Горбачевського за спеціальністю загальна практика - сімейна медицина 

2016 р. - курси спеціалізації «Терапія» на базі Національної медичної академії післядипломної освіти ім. П. Л. Шупика МОЗ України

Постійно відвідує професійні наукові конференції, як всеукраїнського так і міжнародного значення. Вдосконалює теоретичні знання та практичні навички.

показати повний текст

відгуки
Залишити відгук
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті

Акції
актуальна інформація

Дякуємо!

Дякуємо за Ваш запит. Найближчим часом менеджер зв'яжеться з вами

Залишити повідомлення для адміністрації клініки
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті
up

Записатися на прийом

Якщо ви не знайшли потрібну інформацію - зв’яжіться з нами зручним для вас способом