(0362) 40 40 50
Замовити зворотній дзвінок
Укр

Бустрикс поліо в Рівному

«Бустрикс поліо» – це комбінована вакцина нового покоління. Виробляється препарат бельгійською компанією зі світовим ім’ям – «Glaxo Smith Kline».  

Цей інактивований безклітинний імунобіологічний засіб застосовують для ревакцинації дорослих та дітей віком від чотирьох років. Він має дві основні характеристики, які й визначають його головні властивості – інактивованість вмісту та ацелюлярність (безклітинна будова). Перша характеристика забезпечує вироблення антитіл в організмі, при цьому зберігаючи здоров’я пацієнта, адже неактивні компоненти не можуть викликати повноцінне захворювання. Друга характеристика забезпечує мінімальну реактогенність. 

Очищена від білків та клітинних мембран субстанція не викликає тяжких імунних відповідей, тому не очікуйте від «Бустрикс поліо» значних ускладнень.

Від чого захищає препарат

«Бустрикс поліо» активно використовується для профілактики багатьох хвороб:

  • Дифтерія – гостре інфекцій захворювання, найбільш характерною ознакою якого є запалення слизових оболонок. Ускладнення захворювання: блокування дихальних шляхів, міокардит (ушкодження м’язів серця), інфекційно-токсичний шок, дихальна недостатність, пневмонія, ураження нервової системи.

  • Кашлюк (коклюш). Симптоми: нежить, підвищення температури, судомний кашель. Наслідками цього захворювання стає пневмонія, конвульсії, рідше – ураження головного мозку.

  • Поліомієліт – невиліковне інфекційне захворювання, яке пошкоджує нервову систему. Наслідками цієї патології можуть стати параліч та парез. Особливо небезпечна ситуація тим, що часто хвороба протікає без видимих симптомів. Серед явних ознак: порушення рухових можливостей, судоми, лихоманка, головний біль й ін.

  • Правець. Симптоми: спазми м’язів обличчя, шлунку, головний біль, лихоманка, ламкість кісток, надмірне потовиділення, складність при ковтанні. Наслідками хвороби може бути закупорка легеневих артерій, пневмонія, легенева інфекція. Якщо правець не піддавати лікуванню – летальний кінець майже стовідсотковий.

Убезпечте свою дитину від даних хвороб, провівши вакцинацію в медичному центрі «Оксфорд Медікал». Ми надаємо сертифікований препарат, документальне підтвердження проведеного щеплення, робимо саме введення «Бустрикса поліо» та медичне спостереження педіатром протягом трьох днів після процедури.

Протипоказання до введення «Бустрикса поліо»

Якщо у вашої дитини є перелічені проблеми чи захворювання, не здійснюйте вакцинацію та зверніться до сімейного лікаря нашого медцентру для пошуку альтернативного рішення. 

Забороною до щеплення є такі випадки:

  • неврологічні захворювання (енцефалопатія, епілепсія й ін.)

  • шок, колапс;

  • температура тіла більше сорока градусів;

  • судомний синдром;

  • індивідуальна непереносимість будь-якого компонента вакцини.

Можливі побічні ефекти «Бустрикс поліо»

Випадків прояву імунної відповіді на препарат майже не спостерігається, але вони все-таки можливі. Якщо у вашої дитини виникає біль в місці уколу, плаксивість, невелике підвищення температури, зниження апетиту, дратівливість, млявість або діарея – одразу повідомляйте це лікарю нашого медцентру, але не панікуйте. Подібні прояви зникають протягом двох-трьох діб без додаткового прийому ліків. При необхідності полегшити стан дитини, педіатр може порекомендувати прийом жарознижувальних суспензій або зовнішніх препаратів із вмістом кортикостероїдів.

«Бустрикс поліо» – це одна з найсучасніших розробок науковців. Завдяки своєму складу та найсучаснішій технології виробництва він не проявляє важких ускладнень, але надійно стоїть на варті здоров’я та благополуччя вашої дитини. Тож скористайтеся можливістю захиститися від хвороб та звертайтеся до медичного центру «Оксфорд Медікал»!

ЗАПИСАТИСЯ НА ПРИЙОМ

( Рейтинг: 4.71, голосів: 34 )

Наші СПЕЦІАЛІСТИ

усі спеціалістиЛікар терапевт, гастроентеролог: Матвієнко Ольга Григорівна
Матвієнко Ольга Григорівна Лікар терапевт, гастроентеролог
Лікар терапевт, гастроентеролог: Матвієнко Ольга Григорівна
Матвієнко Ольга ГригорівнаЛікар терапевт, гастроентеролог

м. Рівне, вул. Грушевського, 26;

інформація про лікаря

2013 рік- закінчила Національний медичний університет ім. О. О. Богомольця за спеціальністю лікувальна справа

2013-2015 роки- інтернатура на базі  Тернопільського державного медичного університету ім. І. Я. Горбачевського за спеціальністю загальна практика - сімейна медицина 

2016 р. - курси спеціалізації «Терапія» на базі Національної медичної академії післядипломної освіти ім. П. Л. Шупика МОЗ України

Постійно відвідує професійні наукові конференції, як всеукраїнського так і міжнародного значення. Вдосконалює теоретичні знання та практичні навички.

показати повний текст

відгуки
Залишити відгук
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті

Акції
актуальна інформація

Дякуємо!

Дякуємо за Ваш запит. Найближчим часом менеджер зв'яжеться з вами

Залишити повідомлення для адміністрації клініки
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті
up

Записатися на прийом

Якщо ви не знайшли потрібну інформацію - зв’яжіться з нами зручним для вас способом