(0362) 40 40 50
Замовити зворотній дзвінок
Укр

Інфанрикс гекса в Рівному

Вакцинація – важливий вклад в запобігання поширенню різноманітних інфекційних захворювань, які загрожують здоров’ю та життю тисяч людей. Сучасні вакцини не тільки захищають від смертельних хвороб, а ще й забезпечують комфортне та легке перенесення процедури вакцинації. 

Однією з таких вакцин э «Інфанрикс гекса». Виробник цього препарату – широковідома фармацевтична компанія «Glaxo Smith Kline». Цей британський концерн забезпечує високоякісними медикаментами заклади охорони здоров’я по всьому світу.

«Інфанрикс гекса» успішно пройшов сертифікацію в Україні й відповідає стандартам, регламентованим Всесвітньою організацією охорони здоров’я. Саме цією високоякісною вакциною ви можете провести профілактичне щеплення в нашому медичному центрі. 

До кожної упаковки препарату ми надаємо сертифікат якості. Маніпуляція введення вакцини проходить швидко й комфортно для дитини, а досвідчений лікар-педіатр персонально відстежуватиме зміни в стані маленького пацієнта протягом трьох днів.

Які хвороби попереджає препарат

«Інфанрикс гекса» – це багатокомпонентна вакцина, в складі якої знаходяться наступні речовини:

 • інактивований полівірус типу 1–3;

 • адсорбований анатоксин дифтерії;

 • гемаглютинін філаментозний;

 • анатоксин правця;

 • анатоксин кашлюку;

 • пертактин;

 • р-ДНК вірусу гепатиту В;

 • кон’югант полісахариду Heamophilus influenza типу b.

Тобто, отримавши планове щеплення «Інфанриксом гекса» в медичному центрі «Оксфорд Медікал», дитина має стійкий імунітет одразу до шести захворювань:

 • правець;

 • кашлюк;

 • гепатит В;

 • дифтерія;

 • гемофільна інфекція;

 • поліомієліт.

Коли можна проводити вакцинацію «Інфанриксом гекса»

Мінімально допустимий вік дитини – 6 тижнів. Проведення щеплення в такому ранньому віці можливе тільки при отриманні щеплення проти гепатиту В у перший день життя. В інших випадках застосування препарату можливе з двох місяців.

Перед щепленням немає необхідності в проведенні спеціальних підготувань. Все, що потрібно, це поспостерігати за дитиною декілька днів. Вимірюйте температуру, слідкуйте за поведінкою й сном малюка. 

Одним із протипоказань для проведення вакцинації є захворювання, що супроводжуються підвищенням температури. Оскільки під час хвороби імунітет дитини бореться з наявним захворюванням, краще не навантажувати його додатковими агентами вакцини, навіть не дивлячись на те, що препарат містить пригнічені форми збудників.

До категорії протипоказань відноситься й гіперчутливість до основних та допоміжних речовин «Інфанриксу гекса», а також непереносимість будь-якого з компонентів,  енцефалопатія невідомого походження.

Взаємодія з іншими імунологічними засобами

Одна зі значущих переваг «Інфанриксу гекса» – це можливість безпечно застосовувати його в поєднанні з вакцинами проти кору, краснухи, вітряної віспи, менінгококових захворювань, паротиту та ротавірусу. В таких комбінаціях не спостерігається змін в імунній відповіді організму та послаблення або підвищення профілактичної ефективності.

Одночасне введення двох і більше вакцин має відбуватися в різні ділянки тіла, для уникнення гострої імунної відповіді. Якщо виникає будь-яка зміна стану дитини – обов’язково проінформуйте про це лікаря нашого медцентру. Він зможе точно визначити, чи є дана реакція нормальною, й у разі необхідності порекомендує заходи для полегшення симптомів.

Наголосимо, що пацієнти, які приймають імуносупресивну терапію, можуть не досягнути бажаного профілактичного ефекту. 

Оскільки в розробці препарату використовувалися найновітніші медичні технології, ускладнення від його прийому майже неможливі. «Інфанрікс гекса» – це дійсно надійний засіб для захисту дитини від шести небезпечних захворювань, тому потурбуйтесь про свого малюка, провівши вакцинацію в медичному центрі «Оксфорд Медікал». 

ЗАПИСАТИСЯ НА ПРИЙОМ

( Рейтинг: 0, голосів: 0 )

Наші СПЕЦІАЛІСТИ

усі спеціалістиЛікар терапевт, гастроентеролог: Матвієнко Ольга Григорівна
Матвієнко Ольга Григорівна Лікар терапевт, гастроентеролог
Лікар терапевт, гастроентеролог: Матвієнко Ольга Григорівна
Матвієнко Ольга ГригорівнаЛікар терапевт, гастроентеролог

м. Рівне, вул. Грушевського, 26;

інформація про лікаря

2013 рік- закінчила Національний медичний університет ім. О. О. Богомольця за спеціальністю лікувальна справа

2013-2015 роки- інтернатура на базі  Тернопільського державного медичного університету ім. І. Я. Горбачевського за спеціальністю загальна практика - сімейна медицина 

2016 р. - курси спеціалізації «Терапія» на базі Національної медичної академії післядипломної освіти ім. П. Л. Шупика МОЗ України

Постійно відвідує професійні наукові конференції, як всеукраїнського так і міжнародного значення. Вдосконалює теоретичні знання та практичні навички.

показати повний текст

відгуки
Залишити відгук
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті

Акції
актуальна інформація

Дякуємо!

Дякуємо за Ваш запит. Найближчим часом менеджер зв'яжеться з вами

Залишити повідомлення для адміністрації клініки
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті
up

Записатися на прийом

Якщо ви не знайшли потрібну інформацію - зв’яжіться з нами зручним для вас способом