(0362) 40 40 50
Замовити зворотній дзвінок
Укр

Синфлорикс в Рівному

Вакцинація – найбільш надійний засіб для захисту від ряду небезпечних і навіть смертельних захворювань. Сучасна медицина досягла такого рівня, коли вакцина формує стійких імунітет, при цьому не впливаючи на організм пацієнта й не викликаючи тяжких ускладнень. 

Препарат «Синфлорикс» є однією з вакцин такого роду!

Від чого захистить «Синфлорикс»

У складі препарату містяться пневмококові полісахариди. Це лише складова частина пневмококової бактерії, тому вона нездатна викликати повноцінне захворювання, але цього включення достатньо для вироблення в достатній кількості антитіл до пневмококів.

Бактерії пневмококів розміщуються в носоглотці. Вони є збудниками таких захворювань:

  • пневмонія; 

  • отит; 

  • артрит; 

  • менінгіт; 

  • плеврит й багато інших. 

Ці захворювання надзвичайно небезпечні для життєдіяльності несформованого, слабкого організму малюка. Найчастіше пневмококові інфекції розвиваються на тлі перенесених гострих респіраторних захворювань, кору та грипу. Оскільки імунітет пацієнта не встигає повністю відновитися, патогенна дія бактерій може проявитися особливо гостро й призвести до незворотних наслідків.

Особливістю даного виду бактерій є значна стійкість до медикаментів. Захворювання, викликані пневмококами, важко піддаються лікуванню, терапевтичні схеми  зазвичай надзвичайно агресивні й довготривалі.

Однією з найбільш надійних методик для формування захисного бар’єру та високої опірності організму від цієї категорії бактерій вважається вакцинація препаратом «Синфлорикс». В нашому медичному центрі ви зможете не лише провести вакцинацію сертифікованим препаратом, а й скористатися триденним наглядом педіатра або терапевта після проведення щеплення.

Профілактична ефективність «Синфлорикса»

Статистика, надана Всесвітньою організацією охорони здоров’я, показує, що вакцинація проти пневмококових збудників на 80 %  зменшує кількість захворюваності в ранньому віці. Прогнози стверджують, що масове щеплення населення допоможе запобігти від п’яти до восьми мільйонів дитячих смертей до 2030 року.

Як і при вакцинації іншими препаратами, «Синфлорикс» не рекомендується вводити пацієнтам з гострою формою запальних та респіраторних хвороб. Тобто пацієнтам з грипом, ГРВІ та підвищеною температурою варто зачекати до повного одужання й тільки після цього проводити процедуру щеплення. Також прямим протипоказанням є непереносимість будь-якого з компонентів засобу та гіперчутливість.

Де зробити щеплення «Синфлорикс» 

Пневмококові інфекції та їх збудники дуже часто недооцінюють. В нашому житті пневмонії, отити та схожі захворювання зустрічаються настільки часто, що небезпека їх стає непомітною. Завдяки вакцині «Синфлорикс» та подібним їй аналогам батьки можуть полегшити життя своїм дітям, зберегти їх здоров’я (а іноді й життя) та посилити імунну систему, провівши щеплення проти пневмококових інфекцій у віці від шести місяців до п’яти років. Краще за все це зробити в медичному центрі «Оксфорд Медікал»!

Вакцина «Синфлорикс» не тільки сформує в організмі сильну армію антитіл до різноманітних отитів, менінгіту та пневмонії, але й дасть можливість уникнути важких ускладнень після вакцинації. Високий ступінь очищення та безпечні компоненти не викликають складних реакцій. Відгуками організму може слугувати незначене підвищення температури, почервоніння в місці ін’єкції та дратівливість, проте ці симптоми минають протягом двох-трьох днів.

Пневмококовим бактеріям не місце в нашому організмі. Побороти нашестя пневмококів допоможе препарат «Синфлорикс» – надійний та безпечний засіб для формування імунітету. Отримайте вакцину та виключіть можливість захворіти пневмонією, артритом, отитом чи менінгітом!

ЗАПИСАТИСЯ НА ПРИЙОМ

( Рейтинг: 0, голосів: 0 )

Наші СПЕЦІАЛІСТИ

усі спеціалістиЛікар терапевт, гастроентеролог: Матвієнко Ольга Григорівна
Матвієнко Ольга Григорівна Лікар терапевт, гастроентеролог
Лікар терапевт, гастроентеролог: Матвієнко Ольга Григорівна
Матвієнко Ольга ГригорівнаЛікар терапевт, гастроентеролог

м. Рівне, вул. Грушевського, 26;

інформація про лікаря

2013 рік- закінчила Національний медичний університет ім. О. О. Богомольця за спеціальністю лікувальна справа

2013-2015 роки- інтернатура на базі  Тернопільського державного медичного університету ім. І. Я. Горбачевського за спеціальністю загальна практика - сімейна медицина 

2016 р. - курси спеціалізації «Терапія» на базі Національної медичної академії післядипломної освіти ім. П. Л. Шупика МОЗ України

Постійно відвідує професійні наукові конференції, як всеукраїнського так і міжнародного значення. Вдосконалює теоретичні знання та практичні навички.

показати повний текст

відгуки
Залишити відгук
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті

Акції
актуальна інформація

Дякуємо!

Дякуємо за Ваш запит. Найближчим часом менеджер зв'яжеться з вами

Залишити повідомлення для адміністрації клініки
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті
up

Записатися на прийом

Якщо ви не знайшли потрібну інформацію - зв’яжіться з нами зручним для вас способом