(0362) 40 40 50
Замовити зворотній дзвінок
Укр

Консультація ортопеда-травматолога в Рівному

Травматологія – це розділ медицини, що займається діагностикою, лікуванням та профілактикою травм та хвороб опорно-рухового апарату: кісток, суглобів, м’язів, сухожилків та зв’язок. Спеціаліст даного направлення – травматолог. Пройти його консультацію можна в медичному центрі «Оксфорд Медікал Рівне». 

Склався стереотип, що хвороби опорно-рухового апарату – це атрибут людей пенсійного віку. Пацієнти старше 60 років дійсно страждають від хронічних хвороб, але мати проблемами по травматології можуть і молоді люди та навіть діти. Особливо часто пошкодження елементів опорно-рухового апарату спостерігається у спортсменів та людей з підвищеною масою тіла. Така закономірність виникає через великі навантаження, що покладаються на кістки та суглоби. 

Що лікує травматолог

Усі хвороби у травматології поділяють на гострі та хронічні. Перша категорія супроводжується сильним запальним процесом або порушенням цілісності. Для хронічних патологій характерний або постійний помірний запальний процес, або зміна фаз: із загострення до часткової або повної ремісії. 

До сфери уваги ортопеда-травматолога входить досить багато патологій:

 • хвороби суглобів: артрит, артроз, дисплазія, псевдоартроз та ін.;

 • хвороби сухожилків: тендиніт, тендовагініт, ахіліт;

 • хвороби хребта: остеохондроз, сколіоз, лордоз.

Також до травматолога варто звертатися при п’ятковій шпорі, клишоногості, новоутвореннях хребта або суглобів, пошкодженнях менісків, подагрі, ревматоїдному артриті. 

З якими скаргами звертатися до травматолога

Негайна консультація травматолога потрібна при травмах. Звернутися за допомогою варто в першу ж годину після одержання травми, що супроводжується больовими відчуттями, посинінням або почервонінням пошкодженого місця, кровотечою або занімінням.

Не варто затягувати з консультацією і при інших тривожних симптомах, що не стосуються травмування:

 • біль у колінах або інших суглобах;

 • почервоніння в області суглобів або сухожилків;

 • різкий біль після фізичного навантаження або у стані спокою;

 • набряклість в області суглобів, кісток або м’язів;

 • відчуття скутості рухів;

 • деформація пальців рук, ніг, кисті, стопи або інших елементів опорно-рухового апарату. 

Консультація травматолога необхідна і у випадку, коли симптоми мають менш виражений характер. Наприклад, при клишоногості часто спостерігається швидка втома під час ходьби, болі в тазостегновому суглобі, неможливість підібрати комфортне взуття. 

Щоб попередити розвиток гострих патологій, найкраще звертатися до травматолога не тільки при наявності скарг, а й з профілактичною метою. Особливо це стосується дітей, у яких іще триває процес формування опорно-рухового апарату, та пенсіонерів, адже після 50-60 років уже розпочинаються дегенеративні зміни у структурі кісток і суглобів, які потрібно коригувати та контролювати. 

 Як проходить консультація травматолога

Перш за все лікар проведе опитування на предмет симптоматики. Далі уражене місце спеціаліст оглядає і вже на цьому етапі може встановити попередній діагноз. Щоб його підтвердити або відмінити, надається направлення на один або декілька діагностичних процедур:

 • рентгенографію;

 • магніторезонансну томографію;

 • комп’ютерну томографію;

 • ультразвукове дослідження;

 • лабораторну діагностику.

Коли захворювання встановлено, надається рекомендація щодо схеми лікування. В нашому медичному центрі травматолог враховує одразу декілька факторів: хворобу, її тип, форму, стадію, вік, наявність супутніх захворювань, спосіб життя та додаткові ризики.

Зазвичай лікування – це комплекс з лікарських засобів і фізіопроцедур, та окремі, складні випадки, потребують великого або малого оперативного втручання, тому може призначатися артроскопія, остеосинтез, ендопротезування, метолосинтез та ін. 

В медичному центрі «Оксфорд Медікал Рівне» оперативні втручання застосовують лише у випадках, коли інші методи лікування недоцільні або не показали своєї ефективності.

Щоб пройти консультацію кваліфікованого спеціаліста та забезпечити здоров’я опорно-рухового апарату, запишіться на консультацію до травматолога нашого медичного центру – й будьте спокійні щодо стану своїх суглобів і кісток!

ЗАПИСАТИСЯ НА ПРИЙОМ

( Рейтинг: 4.84, голосів: 25 )

Наші СПЕЦІАЛІСТИ

усі спеціалістиЛікар ортопед-травматолог: Висоцький Дмитро Олександрович
Висоцький Дмитро Олександрович Лікар ортопед-травматолог
Лікар ортопед-травматолог: Висоцький Дмитро Олександрович
Висоцький Дмитро Олександрович Лікар ортопед-травматолог

м. Рівне, вул. Грушевського, 26;

інформація про лікаря

2010-2014 рр. вивчав фельдшерську справу в Дубенський базовий медичний коледж.

2015-2020 рр. навчання на медичному факультеті, спеціальність "Лікувальна справа" в Івано-Франківському національному медичному університеті.

Отримав диплом лікаря спеціаліста.

2020-2022 рр. інтернатура за спеціальністю (ортопедія та травматологія) на факультеті ПДО ТДМУ ім. І.Я.Горбачевського

Здобув фах лікар ортопед-травматолог

2022р. учасник VI зимова школа з травматолога

2023 р. учасник конференції "Больові синдроми верховної кінцівки: плече, лікоть, кисть."

Лікар регулярно підвищує свій професійний рівень відвідуючи профільні конференції та семінари.

показати повний текст
Лікар ортопед-травматолог: Петриченко Володимир Володимирович
Петриченко Володимир Володимирович Лікар ортопед-травматолог
Лікар ортопед-травматолог: Петриченко Володимир Володимирович
Петриченко Володимир ВолодимировичЛікар ортопед-травматолог

м. Рівне, вул. Грушевського, 26;

інформація про лікаря

1990 – 1995 рр. – навчався у Вінницькому державному медичному університеті ім. М. І. Пирогова за спеціальністю «Лікувальна справа»

1995 – 1997 рр. – проходив інтернатуру на базі Тернопільської державної медичної академії. Присвоєно звання лікаря-спеціаліста за спеціальністю:  «Травматологія і ортопедія»

2016 р. – підтверджена кваліфікаційна категорія зі спеціальності «Ортопедія і травматологія» вища.

з 1997 р. – працює лікарем травматологом ортопедом кнп рівненська црл рівненської районної ради.

Жовтень 2019 р. – навчання «Клінічна вертебрологія» на базі Вінницького державного медичного університету ім. М. І. Пирогова

Лютий 2020 р. – навчання «Терапія аутологічною плазмою в травматології та ортопедії» м. Одеса

Лютий – березень 2020 р. – навчання «Гірудотерапія та вісцеральна хіропрактика» м. Львів

З 2020 р. – працює лікарем травматологом ортопедом в медичному центрі Оксфорд Медікал

показати повний текст

відгуки
Ольга Яківна 02-11-2023 Доброго дня! Щиро дякую Вам, за надання якісних послуг. Мені дуже сподобалось, як майже безболісно Ви зробили процедуру введення гілуаронової кислоти в колінний суглоб. Також ,було важливо, що ампула з препаратом відкривалась у моїй присутності і я знала що мені вводять . Не у всіх клініках так поводяться з пацієнтами . Маю неприємний досвід (. Щиро дякую за детальне розʼяснення перебігу моєї хвороби!!
Ніна Костянтинівна 24-08-2023 Ніна Костянтинівна виражаю велику вдячність за надання висококваліфікованого оперативного лікування Висоцькому Дмитру Олександровичу лікарю ортопеду травматологу. У мене три місяці не згиналися великі пальці на обох руках. Пройшла курс консервативного лікування по місцю проживання - безрезультатно. Щоб уточнити діагноз зробила МРТ у дорогому центрі і звернулась за консультацією в медичний центр Оксфорд медикал м.Рівне. 15 серпня прийняв мене лікар Висоцький Дмитро Олександрович. Він за лічені хвилини поставив діагноз стенозуючий лігаментит, який , до речі, не був виявлений на МРТ, або той лікар, що описував знімок не побачив. Плівку з собою не брала. Лікар Дмитро Олександрович Висоцький запропонував операцію. Я жінка поважного віку то й трохи сумнівалась. Але Дмитро Олександрович все мені пояснив дуже просто і впевнено. Вирішила спробувати на одній руці. За кілька хвилин і без розрізу руки мій палець став рухатись. Настрій відразу покращився і я попросила прооперувати другу руку. Ще кілька хвилин і мої пальці почали згинатись як раніше. Настрій був такий ніби я виграла лоторею. Повернувшись додому до вечора полила квіти. А на другий день переробила стільки роботи, що вже вечером сказала "стоп" і третій день працювала помірно. Обезболюючі пила лише перший другий день, хоч і не дуже боліло. Далі користувалась кремом Траумель. Через кілька днів, руками виконую всі роботи вправно, а то мала такий дискомфорт і обмеження. Тож нехай високий професіоналізм і "золоті руки" лікаря Висоцького Д.О. допомагають людям. До речі оперативне лікування обійшлося дешевше консервативного.
Олександр Зіньков 11-01-2022 дякую травматологу
Залишити відгук
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті

Акції
актуальна інформація

Дякуємо!

Дякуємо за Ваш запит. Найближчим часом менеджер зв'яжеться з вами

Залишити повідомлення для адміністрації клініки
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті
up

Записатися на прийом

Якщо ви не знайшли потрібну інформацію - зв’яжіться з нами зручним для вас способом