Шановні пацієнти! На сайті ведуться технічні роботи, в зв'язку з чим можливі тимчасові перебої в роботі форм зворотного зв'язку. Зв'язатися з нами можна за контактними номерами телефону. Вибачаємося за тимчасові незручності

Рання діагностика раку прямої кишки в Рівному

проктологія рівнеРак прямої кишки виявляється в 15 % випадків захворювань цієї області. На ранніх стадіях рак може протікати без симптомів. Але саме на цій стадії хворобу можна вилікувати. А ось пізні стадії вже погано піддаються лікуванню, і навіть після хірургічного втручання можливі метастази і виникнення повторних вогнищ хвороби. 

Щоб запобігти виникненню і розвитку захворювання, потрібно постійно проходити огляд у лікаря-проктолога.

ДІАГНОСТИКА

Проктолог МЦ «Оксфорд Медікал Рівне» може провести повне обстеження пацієнта. Він знає навіть незначні симптоми раку прямої кишки. Залежно від стадії захворювання симптоми захворювання різні і часто схожі на симптоми анальних тріщин або геморою. Наш проктолог нагадує, що навіть невеликі виділення крові та слизу вже повинні вказувати на небезпеку, і втрачений час може занадто дорого коштувати.

ЛІКУВАННЯ

Пам’ятайте, що лікування раку прямої кишки буде ефективним на ранніх стадіях захворювання або при оперативному зверненні до наших лікарів. Проктолог нашого МЦ «Оксфорд Медікал Рівне» швидко поставить діагноз, а також призначить правильне і ефективне лікування. Відтягувати візит до спеціаліста проктолога не потрібно, тут час відіграє важливу роль.

Не залишайте без уваги своє здоров'я - запишіться на прийом до лікаря проктолога по телефону: (0362) 40 40 50, (067) 840 40 50 

Наші СПЕЦІАЛІСТИ

усі спеціалістиМушій Ігор Євгенович

лікар хірург-проктолог Відео-візитка
Мушій Ігор Євгеновичлікар хірург-проктолог Відео-візитка

Симона Петлюри, 19;

інформація про лікаря

  • У 2006 р. – закінчив Івано-Франківський державний медичний університет, отримав диплом спеціаліста.
  • У  2017 р. – пройшов атестацію і отримав кваліфікаційну категорію зі спеціальності «Хірургія»
показати повний текст

Акції
актуальна інформація

Спасибо!

Благодарим за Ваш запрос. В ближайшее время менеджер свяжется с вами

Оставить сообщение для администрации клиники
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті

Записатися на прийом

Якщо ви не знайшли потрібну інформацію - зв’яжіться з нами зручним для вас способом