Біозварювання в проктології в Рівному

Біозварювання в проктологіїБіологічне зварювання (біозварювання) – це методика з’єднання живих тканин за рахунок використання електроструму. З 2002 року вона активно застосовується в проктологічній практиці.

Тканини при цьому буквально «зварюються» – вони з’єднуються природним чином без застосування хірургічного зшивання, скоб та інших додаткових матеріалів. Суть методу полягає у безшовному з’єднанні м’яких тканин за рахунок природної коагуляції білку в контрольованій температурі – до 55°С. 

Коли ефективне біозварювання?

В проктології метод біологічного зварювання активно застосовується при лікуванні геморою, поліпів, анальних тріщин, свищів й інших захворювань.

Зокрема, біологічне зварювання по праву визнане одним з найбільш ефективних методів лікування гемороїдальних вузлів, оскільки на відміну від інших способів дозволяє досягти швидкого одужання. В цьому випадку м’які тканини анального каналу за рахунок біполярної коагуляції зростаються між собою, а особливості методу дозволяють уникнути некрозу та рубців (при використанні цього методу морфологічна тканина «зварених» тканин відновлюється за півтора-два місяці).

Біозварювання не потребує використання чужорідних тіл у тканинах (шовного матеріалу та скоб), тому зводить до нуля ризик виникнення інфекцій, а значить – і утворення лігатурних свищів.

На відміну від класичної методики хірургічного лікування геморою (методика Міллігана-Моргана), яка припускає відсічення з подальшою прошивкою судинною ніжкою гемороїдальних вузлів і ушивання слизової оболонки, біозварювання виключає появу щільного рубця, і сфінктер не травмується.

Переваги методу біозварювання в проктології

В порівнянні з традиційною хірургією біологічне зварювання менш болюча й ризикована процедура. Організм отримує менший стрес, тому процес одужання проходить набагато швидше.

До основних переваг методу біологічного зварювання тканин в проктології відносяться:

  • скорочення реабілітаційного періоду;

  • немає потреби в болючому процесі зняття швів;

  • безпечне малотравматичне втручання;

  • скорочення ризику розвитку інфекцій;

  • скорочення крововтрати пацієнта до 50%;

  • виключення ризику розвитку некрозу тканин;

  • виключення ризику нагноєнь;

  • зменшення тривалості операції на 20%.

Як проходить біозварювання в МЦ «Оксфорд Медікал»

Біозварювання здійснюється при використанні спеціальних апаратів Свармед. Апарат використовується для коагуляції, з’єднання і розтину м’яких тканин.

Процес припускає використання біполярної коагуляції, при цьому відбувається дія високочастотним струмом, але у разі методу, розробленого українськими ученими, частота й дозування струму дуже чітко контролюються, тому омертвіння і ушкодження тканин по краях виключається.

Зварне з’єднання утворюється за рахунок ефекту термокоагуляційних перетворень молекул білку під впливом термічної енергії. Електрострум невисокої напруги ушкоджує клітинні мембрани, з них виділяється рідина, яка починає коагулювати, і при стискуванні тканин під впливом температури вони «зварюються».

Медицина не стоїть на місці, й не треба боятися її досягнень і новинок. У медичному центрі «Оксфорд Медікал» в Рівному проводяться сотні операцій з використанням методу біозварювання. І всі – на українських апаратах, оскільки аналогів їм досі не створили.

Ефективність, безпека і простота проведення операції стають причиною величезної популярності цього методу, і, якщо ви хочете швидко та безболісно вирішити свою проблему – записуйтеся на прийом по телефону (0362) 40-40-50 і (067) 840-40-50!


Наші СПЕЦІАЛІСТИ

усі спеціалістиМушій Ігор Євгенович лікар хірург-проктолог
Мушій Ігор Євгеновичлікар хірург-проктолог Відео-візитка

Симона Петлюри, 19;

інформація про лікаря

  • У 2006 р. – закінчив Івано-Франківський державний медичний університет, отримав диплом спеціаліста.
  • У  2017 р. – пройшов атестацію і отримав кваліфікаційну категорію зі спеціальності «Хірургія»
показати повний текст
Киричук Максим Миколайович Лікар хірург, проктолог
Киричук Максим МиколайовичЛікар хірург, проктолог

Симона Петлюри, 19;

інформація про лікаря

Вовдзя Назар Романович Лікар хірург, проктолог
Вовдзя Назар РомановичЛікар хірург, проктолог Відео-візитка

Симона Петлюри, 19;

інформація про лікаря

У 2016 р закінчив Тернопільський державний медичний університет ім. І. Я. Горбачевського, отримав диплом спеціаліста за фахом лікувальна справа. 

У 2019 р закінчив інтернатуру на базі ФПДО та Рівненської обласної клінічної лікарні за фахом «хірургія»

У 2019 р. Учасник всеукраїнської науково-практичної конференції «Актуальні проблеми сучасної колопроктології» 

З 2019 р лікар-хірург, проктолог медичного центру «Оксфорд Медікал»

показати повний текст

відгуки
Залишити відгук
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті

Акції
актуальна інформація

Спасибо!

Благодарим за Ваш запрос. В ближайшее время менеджер свяжется с вами

Оставить сообщение для администрации клиники
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті

Записатися на прийом

Якщо ви не знайшли потрібну інформацію - зв’яжіться з нами зручним для вас способом