записатися на прийом
Задайте питання

Заповніть всі поля, і ми зв'яжемося з вами в самий найближчий час

Передзвоніть мені

Заповніть всі поля, і ми зв'яжемося з вами в самий найближчий час

записатися на прийом

Заповніть всі поля, і ми зв'яжемося з вами в самий найближчий час

Вы не ввели код Неправильный код

Приватні клініки «Оксфорд Медікал»

(0362) 40 40 50
Замовити зворотній дзвінок

Ви знаходитесь на сайті Рівненської клініки

Вибрати інше місто
 

Лікування геморою

проктологіяПрийнято вважати, що говорити про захворювання прямої кишки соромно. І цей забобон - основна причина того, що люди до останнього терплять і йдуть до лікаря вже із запущеним до хронічної стадії захворюванням. Геморой турбує кожного 7-й жителя планети, від хвороби страждають люди обох статей у віці.

Симптоми і причини геморою

Спочатку захворювання проявляється відчуттям важкості і дискомфорту в області заднього проходу, особливо після вживання алкоголю або гострої їжі. З прогресуванням захворювання з'являються болі, кровотечі і випадання гемороїдальних вузлів. У підсумку розвиваються тромбози і навіть некрози гемороїдальних вузлів.

Основними факторами, що сприяють появі та розвитку хвороби, є:

  • сидячий, малорухливий спосіб життя
  • зловживання алкоголем
  • період вагітності і пологи
  • фізичні перенавантаження
  • надмірна вага
  • запори
  • гостра та жирна їжа

На сьогоднішній день є можливість позбутися від геморою і тріщин прямої кишки безопераційним шляхом, тобто без скальпеля і госпіталізації.

Лікування геморою в МЦ «Оксфорд Медікал Рівне»

Проктологами медичного Центру використовуються малоінвазивні, тобто безопераційні методи лікування. Під час процедури пацієнти медичного центру не відчувають болю і дискомфорту, а після неї немає реабілітаційного періоду, тому можливо не відриватися від роботи і продовжувати вести звичний спосіб життя. У лікуванні використовується один з найефективніших методів сучасності - латексне лігування.

Метод полягає в тому, що на основу вузла спеціальним апаратом (вакуумним лігатором) накладається еластичне кільце, що перекриває судину, що живить вузол. Вузол поступово зсихається і протягом півтора-двох тижнів відпадає без незручностей чи дискомфорту.

Процедура безболісна і триває приблизно 5-10 хвилин (на один вузол).

Кількість необхідних процедур залежить від стадії захворювання і величини гемороїдальних вузлів, проте в середньому у людей приблизно 3 вузли, а значить, знадобиться стільки ж процедур. При наявності великих вузлів, процедура може проводитися в два етапи, так що середньостатистичний курс лікування складається і 3-5 візитів до лікаря.

Не залишайте без уваги своє здоров'я - запишіться на прийом до лікаря проктолога по телефону: (0362) 40 40 50, (067) 840 40 50 

ЗАПИСАТИСЯ НА ПРИЙОМ

Якщо ви не знайшли потрібну інформацію - зв'яжіться з нами зручним для вас способом

Дякуємо!

Дякуюємо Вам за Ваш запит. Найближчим часом менеджер зв\'яжеться з вами

Дякуємо!

Дякуюємо Вам за Ваш запит. Найближчим часом менеджер зв\'яжеться з вами

Залишити повідомлення для адміністрації клініки