(0362) 40 40 50
Замовити зворотній дзвінок
Укр
Відгуки

Ми завжди прагнемо підвищити рівень сервісу надаваних медичних послуг в мережі клінік "Оксфорд Медікал", і вдячні вам за залишений позитивний відгук. Ми беремо до уваги всі коментарі та побажання, які відносяться до нашої роботи. Дякуємо за ваш вибір.

Проктологія - відгуки
Залишити відгук
Тетяна 23-04-2024 Від щирого серця хочу подякувати Тарасу Михайловичу за надану допомогу та тепле ставлення. Бажаю Вам достатку сил і безмежних можливостей, подарованих долею.

відділення: Проктологія

Вікторія 20-02-2024 Хочу подякувати Кузіву Андрію Романовичу за вдало проведене видалення гемангіоми. Шви було накладено дуже тонко, все зажило дуже швидко і шрам майже непомітний. Андрій Романович був завжди на звʼязку, надавав рекомендації та оперативно відповідав на запитання. Чудовий спеціаліст. Рекомендую!

відділення: Проктологія

Тетяна 25-01-2024 Хочу щиро подякувати лікарю Кузів Андрію Романовичу за якісну консультацію, за оперативність, за гарно проведено операцію- видалення атероми, шраму майже немає. Неймовірна філігранна робота. Рекомендую)

відділення: Проктологія

Сергій 15-01-2024 Хочу подякувати лікарю Кузіву Андрію Романовичу за успішне видалення атероми.Андрій Романович-чудовий спеціаліст,чуйна і добра людина.РЕКОМЕНДУЮ!!!

відділення: Проктологія

Тетяна 27-12-2023 Хочемо залишити відгук про відвідування проктолога цієї клініки. Дочка мала делікатну проблему і дуже-дуже боялася проходити обстеження. І дарма, бо все пройшло не так страшно як уявлялося. Андрій Романович після обстеження покликав мене до кабінету і нам двом дуже детально описав (і навіть намалював) проблему. В результаті ми отримали не лише рецепт, а ще дуже хорошу вичерпну консультацію щодо зміни харчування, яке спровокувало проблему. Ми раді що потрапили саме до такого лікаря і дуже вдячні. Ще хочемо додати, що проктолог - це не страшно і не варто зволікати, якщо з'явилися причини його відвідати.

відділення: Проктологія

Залишити відгук
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті
Дякуємо!

Дякуємо за Ваш запит. Найближчим часом менеджер зв'яжеться з вами

Залишити повідомлення для адміністрації клініки
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті
up

Записатися на прийом

Якщо ви не знайшли потрібну інформацію - зв’яжіться з нами зручним для вас способом