(0362) 40 40 50
Замовити зворотній дзвінок
Укр

Медичний центр працює!
Пн-Пт: з 8:00 до 19:00, субота: з 8:00 до 17:00, Неділя: з 9:00 до 15:00.
Можуть бути зміни, для уточнення телефонувати: (067)840 40 50, або пишіть у Вайбер чи Телеграм.

Лігування латексними кільцями в Рівному

Лікування геморою в РівномуГеморой – надзвичайно розповсюджена хвороба серед чоловіків та жінок різного віку. Він приносить пацієнту психологічний та фізичний дискомфорт, значно погіршуючи якість життя.

Існує декілька методів його лікування, але одним із найпопулярніших та найчастіше рекомендованих проктологами вважається лікування латексними кільцями. Його ще називають лігуванням латексними кільцями. Це швидкий та безпечний, а головне малотравматичний спосіб позбутися проблеми геморою. Ефективність лігування сягає 85%, а ретельне дотримування рекомендацій лікаря та корекція способу життя допоможе майже зі стовідсотковою гарантією уникнути повторних рецидивів. 

Враховуючи те, що у більшості випадків пацієнти мають по декілька гемороїдальних вузлів, процедуру потрібно багатократно повторювати для повного одужання.

Суть лігування латексними кільцями

Головна мета лікування латексними кільцями – відмирання гемороїдального вузла та безболісне його відщеплення від слизової оболонки. Для цього на ніжку вузла прикріпляють кільце з латексу. Воно передавлює вузол, який згодом відмирає та самостійно відпадає від анального проходу.

Така процедура не потребує перебування у стаціонарному відділенні й показана при лікуванні геморою першого, другого та третього ступеню. Така особливість обумовлена будовою вузла при різних стадіях. У випадку з гемороєм четвертої (найскладнішої) стадії, лігування допускається, але досить рідко й тільки за умови чітко відділених зовнішніх та внутрішніх вузлів. Та частіше при хірургічному втручанні для видалення гемороїдальних вузлів четвертої стадії використовують інші методи лікування.

Сама процедура проводиться тільки після того, як пацієнт займає правильне положення. Перед процедурою хворому рекомендується не вживати ліки для розрідження крові, а також жирну, важку для переварювання їжу. Рекомендується надати перевагу легким рідким стравам. 

Після процедури реабілітаційний період майже відсутній, але протягом двох-трьох днів можливі дискомфортні відчуття в анусі та незначний біль, що легко знімається стандартними знеболюючими ліками. Декілька днів, а краще тиждень, потрібно збагачувати раціон клітковиною (овочі) та рідинами.

Протипоказаннями до процедури

Як і кожна малоінвазивна або хірургічна процедура, лігування має певні протипоказання:

  • відсутність чіткого розмежування між вузлами – найчастіше трапляється при комбінованому геморої;

  • інфекційне зараження – через анатомічну та фізіологічну особливість анальної зони вона часто піддається впливу патогенних мікроорганізмів;

  • сильні гемороїдальні кровотечі – розвиваються на фоні складної стадії захворювання або механічних пошкоджень;

  • тромбоз вузлів – порушення кровотоку в гемороїдальних вузлах через появу тромбів;

  • хронічний або гострий парапроктит – гнійне проктологічне захворювання;

  • наявність ускладнення – анальної тріщини (досить часто розвивається на фоні геморою).

Переваги лікування латексними кільцями

Процедура лігування латексними кільцями має досить багато переваг порівняно з іншими хірургічними методами.

Найважливіша перевага – це вкрай низький рівень травматизації під час процедури. Це дозволяє пацієнтам одразу після маніпуляції повертатися додому й займатися звичними справами або ж приступати до роботи. Лігування передбачає мізерний час реабілітації та повністю безболісний процес.

Ще один фактор – можливість багатократного проведення процедури. Залежно від кількості вузлів лігування проводиться стільки разів, скільки потрібно для повного одужання. Єдина умова – перерва між процедурами мінімум два тижні.

Позитивною стороною лігування вважається й його ефективність. 85 % пацієнтів після лікування латексними кільцями забувають про проблему назавжди.

Лігування – це сучасний, безболісний, нетравматичний та доступний метод позбутися однієї з найінтимніших, а разом з тим і найдискомфортніших хвороб. Безумовно, доцільність проведення процедури може оцінити лише лікар-проктолог, який ознайомився з історією хвороби пацієнта та провів ряд необхідних досліджень.

Позбудьтеся геморою швидко, просто та назавжди – пройдіть процедуру лігування та насолоджуйтеся життям без дискомфорту!

ЗАПИСАТИСЯ НА ПРИЙОМ

( Рейтинг: 4.88, голосів: 33 )

Наші СПЕЦІАЛІСТИ

усі спеціалістиЛікар хірург, проктолог: Киричук Максим Миколайович
Киричук Максим Миколайович Лікар хірург, проктолог
Лікар хірург, проктолог: Киричук Максим Миколайович
Киричук Максим МиколайовичЛікар хірург, проктолог

вул. Грушевського, 26;

інформація про лікаря

З 2006 по 2012 рік навчався в Державному ВНЗ “Тернопільський державний медичний університет імені І.Я. Горбачевського Міністерства охорони здоров'я України” за спеціальністю “Лікувальна справа”.

З 2012 по 2015 рік навчався на інтернатурі на базі КНП “Рівненська обласна клінічна лікарня” за спеціальністю “Хірургія”.

30.06.2015 року присвоєно кваліфікацію лікаря-спеціаліста за спеціальністю “Хірургія”.

З 01.08.2015 року по даний час працюю в КНП “Рівненська ЦРЛ” на посаді лікаря-хірурга.

27.10.2017 року присвоєна друга кваліфікаційна категорія зі спеціальності “Хірургія”.

З 03.09 по 26.10.2018 року пройшов цикл спеціалізації за спеціальністю “Проктологія” на базі Української військово-медичної академії.

З 2018 року по даний час працюю в “Оксфорд медікал” на посаді лікаря-проктолога та лікаря-хірурга.

З 01.09 по 31.12.2020 пройшов цикл спеціалізації за спеціальністю “Ендоскопія” на базі Національної медичної академії післядипломної освіти імені П.Л. Шупика.

показати повний текст
Лікар хірург, проктолог: Кузів Андрій Романович
Кузів Андрій Романович Лікар хірург, проктолог
Лікар хірург, проктолог: Кузів Андрій Романович
Кузів Андрій РомановичЛікар хірург, проктолог Відео-візитка

вул. Грушевського, 26;

інформація про лікаря

2013р. - закінчив Івано-Франківський національний медичний університет за спеціальністю «лікувальна справа».  

З  2013 по 2016р.р. - проходив інтернатуру по хірургії на базі ФПО ДДМА, м. Кривій Ріг. 

З 2016р. - працював лікарем-хірургом з екстреної допомоги хірургічного відділення стаціонару в МЛ№1 м.Олександрії 

Добре  володіє лікувально-діагностичними хірургічними методами по наданню медичної допомоги хірургічним та проктологічним  хворим.

Постійно підвищує свою професійну кваліфікацію, вивчає медичні журнали та монографії.

Пройшов передатестаційний цикл по хірургії в на базі кафедри торакоабдомінальної хірургії ХМАПО, де одержав сертифікат на другу кваліфікаційну категорію.

Пройшов курси підвищення кваліфікації по проктолоії в на базі кафедри ЗМАПО, де одержав сертифікат спеціаліста проктолога.

Регулярно приймає участь у з´їздах хірургів та проктологів України, міжнародних та обласних науково-практичних конференціях.

Займався лікуванням, профілактикою та діагностикою різних порушень функції прямої кишки і параректальної області, геморою, анальних тріщин.

показати повний текст

відгуки
Наталія 29-04-2022 Хотіла б подякувати Андрію Романовичу за професіоналізм, консультацію та призначене лікування, яке показало хороший результат. Все легко і просто пояснив, результатом лікування я дуже задоволена! Всім знайомим рекомендуватиму Андрія Романовича!

відділення: Проктологія

Залишити відгук
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті

Акції
актуальна інформація

Дякуємо!

Дякуємо за Ваш запит. Найближчим часом менеджер зв'яжеться з вами

Залишити повідомлення для адміністрації кліників
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті
up

Записатися на прийом

Якщо ви не знайшли потрібну інформацію - зв’яжіться з нами зручним для вас способом