(0362) 40 40 50
Замовити зворотній дзвінок
Укр

Медичний центр працює!
Пн-Пт: з 8:00 до 19:00, субота: з 8:00 до 17:00, Неділя: з 9:00 до 15:00.
Можуть бути зміни, для уточнення телефонувати: (067)840 40 50, або пишіть у Вайбер чи Телеграм.

Лікування хвороб радіохвильовою хірургією в Рівному

Деякі хвороби не піддаються консервативному лікуванню, саме тому лікарі повинні застосовувати хірургічні методи, які передбачають травматичне втручання в організм людини. 

Найбільша проблема оперативних втручань – це довготривалий період реабілітації, пов’язаний з глибоким пошкодженням багатьох шарів м’яких тканин. Чудовий вихід із ситуації – радіохвильова хірургія, після якої період реабілітації максимально скорочується, а організм відновлюється вже за декілька днів! 

Суть радіохвильової хірургії 

Хірургічні втручання, що проводяться радіохвильовим методом, виконуються за допомогою спеціальних пристроїв, наприклад апарата «Сургітрон».

Сам метод полягає у продукуванні пристроєм високочастотних хвиль, які передаються через хірургічний електрод, який контактує з м’якими тканинами пацієнта. У відповідь на такий вплив клітини утворюють опір, тим самим виділяючи тепло (енергію). Під впливом цієї енергії клітини просто випаровуються. Таким чином, краї рани одразу «склеюються», не допускаючи кровотечі або пошкодження інших шарів тканин. 

Коли доцільно застосовувати радіохвильову хірургію

Радіохвильові методи отримали велике розповсюдження серед багатьох відділів медицини. 

В дерматології вони використовуються для швидкого, безболісного видалення папілом, бородавок та інших об’ємних новоутворень. Найважливіша умова, яка допускає використання радіохвильового апарату, – це чіткі краї шкірного новоутворення. Протипоказаннями до процедури вважається глаукома, запальні захворювання шкіри, наявність в організмі кардіостимулятора. 

Радіохвильову резекцію часто використовують у хірургії, наприклад при видаленні врослого нігтя. Така процедура набагато зручніша для пацієнта порівняно із застарілим методом – видаленням нігтьової пластини. До того ж після радіохвильової процедури повністю виключається повторна поява врослого нігтя, адже в процесі втручання руйнуються ті відділи нігтя, які стимулюють ріст цільового кутика.

У проктології радіохвильові втручання проводяться для видалення гемороїдальних вузлів та лікування анальних тріщин. Такий метод значно кращий, ніж великі оперативні втручання, але він протипоказаний при інфекційному зараженні анальної тріщини. 

Лікарі-гінекологи також часто використовують радіохвильові методи для видалення папілом, кандилом та поліпів. Їх застосовують також при лікування ерозії шийки матки та лейкоплакії матки.

Досить часто високочастотні хвилі використовуються і в отоларингології. З їх допомогою надзвичайно просто лікуються вазомоторний риніт, поліпи та інші хвороби носоглотки. 

Переваги радіохвильової хірургії

Радіохвильова хірургія – один із найсучасніших методів лікування невеликих новоутворень та пошкоджень слизової оболонки. Не дивлячись на це вона вже посідає високі позиції у рейтингах найпопулярніших методів лікування. Переваг у такого методі дійсно багато:

  1. Швидкість процедури. В середньому радіохвильове видалення проводиться протягом 30–120 хвилин (залежно від складності).
  2. Мала травматизація тканин. Під час радіохвильового методу лікування руйнуються лише ті тканини, які потрібно видалити, а решта шарів і сусідні тканини не піддаються жодному впливу та не травмуються.
   • Короткий період реабілітації. Завдяки малій травматизації пацієнт повертається до звичайних справ вже в день операції. Звісно, можуть бути деякі дискомфортні відчуття, але вони тривають лише декілька днів і їх сила жодним чином не зрівнюється з відчуттями після класичного оперативного втручання.
    • Відсутність рецидивів. Саме радіохвильова хірургія здатна виключити повторні прояви хвороби (навіть такої, як анальна тріщина або геморой). Такий ефект забезпечується завдяки селективному (вибірковому) впливу на патологічні клітини.

    Хірургічні операції в медичному центрі «Оксфорд Медікал», що проводяться методом радіохвильового лікування, – це запорука повного, швидкого одужання, позбавлення від хронічних хвороб та відсутність повторних їх проявів в подальшому. Цільова тканина повністю видаляється з організму та вже не може розповсюджуватися і викликати повторні спалахи захворювання.

    Досить хворіти – настав час одужувати та забувати про хворобу!

    ЗАПИСАТИСЯ НА ПРИЙОМ

    ( Рейтинг: 4.58, голосів: 40 )

    Наші СПЕЦІАЛІСТИ

    усі спеціалісти    Лікар хірург, проктолог: Киричук Максим Миколайович
    Киричук Максим Миколайович Лікар хірург, проктолог
    Лікар хірург, проктолог: Киричук Максим Миколайович
    Киричук Максим МиколайовичЛікар хірург, проктолог

    вул. Грушевського, 26;

    інформація про лікаря

    З 2006 по 2012 рік навчався в Державному ВНЗ “Тернопільський державний медичний університет імені І.Я. Горбачевського Міністерства охорони здоров'я України” за спеціальністю “Лікувальна справа”.

    З 2012 по 2015 рік навчався на інтернатурі на базі КНП “Рівненська обласна клінічна лікарня” за спеціальністю “Хірургія”.

    30.06.2015 року присвоєно кваліфікацію лікаря-спеціаліста за спеціальністю “Хірургія”.

    З 01.08.2015 року по даний час працюю в КНП “Рівненська ЦРЛ” на посаді лікаря-хірурга.

    27.10.2017 року присвоєна друга кваліфікаційна категорія зі спеціальності “Хірургія”.

    З 03.09 по 26.10.2018 року пройшов цикл спеціалізації за спеціальністю “Проктологія” на базі Української військово-медичної академії.

    З 2018 року по даний час працюю в “Оксфорд медікал” на посаді лікаря-проктолога та лікаря-хірурга.

    З 01.09 по 31.12.2020 пройшов цикл спеціалізації за спеціальністю “Ендоскопія” на базі Національної медичної академії післядипломної освіти імені П.Л. Шупика.

    показати повний текст
    Лікар хірург, проктолог: Кузів Андрій Романович
    Кузів Андрій Романович Лікар хірург, проктолог
    Лікар хірург, проктолог: Кузів Андрій Романович
    Кузів Андрій РомановичЛікар хірург, проктолог Відео-візитка

    вул. Грушевського, 26;

    інформація про лікаря

    2013р. - закінчив Івано-Франківський національний медичний університет за спеціальністю «лікувальна справа».  

    З  2013 по 2016р.р. - проходив інтернатуру по хірургії на базі ФПО ДДМА, м. Кривій Ріг. 

    З 2016р. - працював лікарем-хірургом з екстреної допомоги хірургічного відділення стаціонару в МЛ№1 м.Олександрії 

    Добре  володіє лікувально-діагностичними хірургічними методами по наданню медичної допомоги хірургічним та проктологічним  хворим.

    Постійно підвищує свою професійну кваліфікацію, вивчає медичні журнали та монографії.

    Пройшов передатестаційний цикл по хірургії в на базі кафедри торакоабдомінальної хірургії ХМАПО, де одержав сертифікат на другу кваліфікаційну категорію.

    Пройшов курси підвищення кваліфікації по проктолоії в на базі кафедри ЗМАПО, де одержав сертифікат спеціаліста проктолога.

    Регулярно приймає участь у з´їздах хірургів та проктологів України, міжнародних та обласних науково-практичних конференціях.

    Займався лікуванням, профілактикою та діагностикою різних порушень функції прямої кишки і параректальної області, геморою, анальних тріщин.

    показати повний текст

    відгуки
    Наталія 29-04-2022 Хотіла б подякувати Андрію Романовичу за професіоналізм, консультацію та призначене лікування, яке показало хороший результат. Все легко і просто пояснив, результатом лікування я дуже задоволена! Всім знайомим рекомендуватиму Андрія Романовича!

    відділення: Проктологія

    Залишити відгук
    Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті

    Акції
    актуальна інформація

    Дякуємо!

    Дякуємо за Ваш запит. Найближчим часом менеджер зв'яжеться з вами

    Залишити повідомлення для адміністрації кліників
    Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті
    up

    Записатися на прийом

    Якщо ви не знайшли потрібну інформацію - зв’яжіться з нами зручним для вас способом