(0362) 40 40 50
Замовити зворотній дзвінок
Укр

Медичний центр працює!
Пн-Пт: з 8:00 до 19:00, субота: з 8:00 до 17:00, Неділя: з 9:00 до 15:00.
Можуть бути зміни, для уточнення телефонувати: (067)840 40 50, або пишіть у Вайбер чи Телеграм.

Дитячий кардіолог
Дитячий кардіолог

  Дитячий кардіолог в Рівному

  Серце – один з найважливіших органів людини, а правильне функціонування серцево-судинної системи забезпечує киснем та поживними речовинами кожну клітину організму. 

  Проблемами та захворюваннями цієї сфери займаються вузькопрофільні спеціалісти – кардіологи. Але помилково вважати, що кардіологічними хворобами страждають лише люди похилого віку: такі проблеми все частіше зустрічаються у дітей та навіть новонароджених. 

  Оскільки від правильної роботи серця залежить життя дитини, не можна ігнорувати очевидні перші симптоми проблеми – потрібно негайно звертатися до лікаря медцентру «Оксфорд Медікал» при будь-яких підозрах серцевої хвороби!

  Симптоми кардіологічних хвороб

  Ідентифікувати симптоми кардіологічних патологій іноді буває досить важко. Зазвичай це досить невиражені, але систематичні прояви:

  • швидка стомлюваність;

  • часте та сильне серцебиття;

  • набряки кінцівок;

  • поява синього відтінку навколо рота;

  • втрата свідомості;

  • запаморочення;

  • біль в районі серця;

  • задишка;

  • головний біль;

  • неправильний ритм серця.

  Обов’язково потрібно проконсультуватися з лікарем після перенесеної дитиною ангіни, скарлатини або пневмонії. Специфічний симптом у немовлят – занадто часте збльовування після годування та втомлюваність після прийому їжі.

  Огляд лікаря-кардіолога в дитячому віці має бути плановим. Профілактичний візит до даного фахівця має відбуватися кожного року. Особливо це стосується дітей віком до одного року та підлітків у віці тринадцяти-шістнадцяти років. В першому випадку огляд потрібен для вчасної діагностики вроджених патологій, а в другому – для контролю розвитку серцево-судинної системи в пубертатний період, коли починається стрімкий ріст всіх органів та гормональний дисбаланс. В ці проміжки часу краще звертатися до кардіолога та проходити контрольну діагностику кожні півроку.

  Як проходить прийом дитячого кардіолога

  Консультація кардіолога не потребує якоїсь особливої підготовки. Перед прийомом краще пройти первинну діагностику – електрокардіографію та УЗД серця. Результати цих обстежень потрібні лікарю для встановлення точного діагнозу та перевірки стану серця. 

  На первинній консультації спеціаліст збирає детальний анамнез, наявні скарги чи симптоми. У випадку профілактичного огляду спеціаліст також ознайомлюється із загальним станом пацієнта та задає навідні питання. Далі відбувається «прослуховування» серця за допомогою стетоскопа. 

  В якості додаткових досліджень можуть призначатися аналізи: загальний аналіз крові, ліпідограма, коагулограма та інші специфічні лабораторні обстеження, які відображають стан судин та всієї кровоносної системи. Можуть призначатися додаткові інструментальні дослідження, такі як холтерівський моніторинг та доплерографія серця і великих артерій.

  Після огляду кардіолог призначає медикаментозне лікування, оперативне втручання або ж корекцію способу життя. У складний випадках можуть бути рекомендовані всі вищеописані пункти.

  Найрозповсюдженіші хвороби серцево-судинної системи у дітей

  Серцево-судинна система надзвичайно складна, тому існує досить багато хвороб цього відділу. Вони поділяються на вроджені та набуті. 

  У дітей різного віку найчастіше діагностують пролапс мітрального клапану, додаткову хорду, міокардит, міокардіодистрофію, аритмію, тахікардію, гіпер- та гіпотензивну хворобу, тони та шуми серця, пороки серця й ін.

  Не всі описані хвороби потребують хірургічного втручання або медикаментозного лікування. Деякі минають з віком, дитина їх «переростає». В такому разі все, що потрібно батькам – не допускати завеликого фізичного навантаження для дитини, слідкувати за раціоном та регулярно водити малюка до кардіолога.

   Для того, щоб вчасно діагностувати хворобу серця чи просто перевірити стан серцево-судинної системи дитини, звертайтеся до фахівців медичного центру «Оксфорд Медікал». Дитячі кардіологи нашої установи проведуть діагностику на сучасному обладнанні, призначать повний спектр необхідних лабораторних досліджень, з’ясують точний діагноз та запропонують ефективні методи лікування.

  ЗАПИСАТИСЯ НА ПРИЙОМ

  ( Рейтинг: 5.00, голосів: 2 )
  послуги Відділення Дитячий кардіологЦіна
  Первинна консультація лікаря педіатра 350.00 грн
  Кожна повторна консультація лікаря 300.00 грн
  Консультація будь-якого дитячого лікаря онлайн 300.00 грн
  Виклик лікаря педіатра додому 600.00 грн
  Консультація дитячого лікаря дерматолога 350.00 грн
  Консультація дитячого лікаря ендокринолога 350.00 грн
  Консультація дитячого лікаря отоларинголога 350.00 грн
  Консультація дитячого лікаря хірурга 350.00 грн
  Консультація дитячого лікаря гінеколога 350.00 грн
  Консультація дитячого лікаря кардіоревматолога 350.00 грн
  Консультація будь-якого дитячого лікаря 350.00 грн
  Повторна консультація будь-якого дитячого лікаря 300.00 грн
  Вакцинація (без вартості препарату) 100.00 грн
  Комплексний патронаж новонароджених (курс 12 відвідувань) 3000.00 грн
  Лікування гострих респіраторних захворювань 1400.00 грн

  Зазначені ціни можуть відрізнятися від діючих в клініці. Актуальні ціни ви можете дізнатися в клініці або по телефону

  відгуки
  Залишити відгук
  Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті

  Акції
  актуальна інформація

  Дякуємо!

  Дякуємо за Ваш запит. Найближчим часом менеджер зв'яжеться з вами

  Залишити повідомлення для адміністрації кліників
  Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті
  up

  Записатися на прийом

  Якщо ви не знайшли потрібну інформацію - зв’яжіться з нами зручним для вас способом