(0362) 40 40 50
Замовити зворотній дзвінок
Укр
Відгуки

Ми завжди прагнемо підвищити рівень сервісу надаваних медичних послуг в мережі клінік "Оксфорд Медікал", і вдячні вам за залишений позитивний відгук. Ми беремо до уваги всі коментарі та побажання, які відносяться до нашої роботи. Дякуємо за ваш вибір.

Кардіологія - відгуки
Залишити відгук
Ольга 22-07-2022 Дякую лікарю-кардіологу Столярець Валентині за її професіоналізм, чуйність, лікування.

відділення: Кардіологія

Lada Stoliarets 31-01-2022 Дуже хороше і затишне місце. Була на прийомі у кардіолога, прийняли швидко, добре роз’яснили заключення.

відділення: Кардіологія

Наталія 30-01-2022 Доброго дня. Моїй мамі потрібна була консультація і вдало підібране лікування. Ми звернулися до лікаря Сірко Віталія Васильовича. Після консультації ми отримали відповіді на всі питання про подальшу тактику лікування. Дуже дякую вам, Віталій Васильович , насамперед за ваші людські якості:чуйність, уважність, доброту, бажання допомогти і за ваш професіоналізм, тому що мамі з кожним днем стає краще. Я дуже рекомендую звертатися за допомогою до Сірко Віталія Васильовича. Адже будь-яке успішне лікування починається з мотивації лікаря. Коли вона є-лікар ніколи не припинить вчитися та шукати знайти найкращий спосіб допомогти. І це зовсім не залежить від кількості років:))) Ще раз дякую вам, Віталій Васильович.

відділення: Кардіологія

Анатолий Мартинов 07-09-2021 Був на прийомі у лікаря кардіолога Столярець Валентини Іванівни, всім рекомендую, отримав кваліфіковані відповіді на всі запитання, прийомом, оглядом задоволений, спасибі Валентині Іванівні і всьому персоналу.

відділення: Кардіологія

Залишити відгук
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті
Дякуємо!

Дякуємо за Ваш запит. Найближчим часом менеджер зв'яжеться з вами

Залишити повідомлення для адміністрації кліників
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті
up

Записатися на прийом

Якщо ви не знайшли потрібну інформацію - зв’яжіться з нами зручним для вас способом