Шановні пацієнти! На сайті ведуться технічні роботи, в зв'язку з чим можливі тимчасові перебої в роботі форм зворотного зв'язку. Зв'язатися з нами можна за контактними номерами телефону. Вибачаємося за тимчасові незручності

Лікування аритмії в Рівному

Аритмія серця – це захворювання, при якому збільшується або скорочується ритм серця, що стає наслідком збою електричних імпульсів. Порушення серцевого ритму може бути самостійним захворюванням, а може бути й симптомом іншої хвороби. В цілому ж аритмія не небезпечна й діагностується досить часто, але варто відмітити, що існують деякі види аритмії, симптоми яких дуже небезпечні.

СИМПТОМИ АРИТМІЇ

Симптоматика аритмії досить різна й залежить від виду захворювання. Буває, що хвороба і зовсім ніяк себе не проявляє і випадково діагностується на плановому медичному огляді. Але часто аритмія провокує відчутні зміни стану:

 • вегетативні розлади;

 • знесилення;

 • запаморочення;

 • біль і дискомфорт в грудях;

 • перепочинок;

 • втрата свідомості.

ВИДИ АРИТМІЇ

Порушення серцевого ритму класифікують залежно від симптомів і причин виникнення патології:

 1. Миготлива аритмія – збій серцевого ритму, причиною якому стає хаотичне сіпання передсердя.

 2. Синусова тахікардія – плавні почастішання серцевих скорочень від 90 до 160 ударів на хвилину, а потім такий же плавний спуск до норми.

 3. Синусова брадикардія – частота серцевих скорочень менше, ніж 60 ударів на хвилину.

 4. Синусова аритмія – скорочення відбуваються в різні проміжки часу при збереженні правильної послідовності скорочень камер серця.

 5. Екстрасистолія – проявляється частими скороченнями, за рахунок яких збивається серцевий ритм.

 6. Пароксизмальна тахікардія – характерне раптове почастішання серцевих скорочень і таке ж раптове повернення в норму при нормальному серцевому ритмі.

ЛІКУВАННЯ АРИТМІЇ В "ОКСФОРД МЕДІКАЛ РІВНЕ"

У боротьбі з аритмією часто застосовується медикаментозна терапія. Залежно від проявів і етіології захворювання лікар призначає медичні препарати.

Для терапії аритмії застосовуються наступні групи препаратів:

 • блокатори натрієвих каналів;

 • бета-адреноблокатори;

 • блокатори калієвих каналів;

 • блокатори кальцієвих каналів.

У разі, коли медикаментозна терапія не приносить результату, застосовується малоінвазивне втручання – радіочастотна абляція. Її суть полягає в тому, що спеціальним катетером на серці припікаються маленькі ділянки, за рахунок чого в зоні ушкодження утворюється блокада для проведення патологічного імпульсу. За рахунок цього серцевий ритм відновлюється.

 

Найпоширенішим методом у боротьбі з анемією вважається установка кардіостимулятора. Імплантується апарат під шкіру, в ліву підключичну область. Робота кардіостимулятора спрямована на контроль серцебиття, і якщо воно сповільнюється, то кардіостимулятор прискорює серцевий ритм, і навпаки.

 

Також у лікуванні порушення ритму серцебиття застосовується метод імплантації кардіовертер-дефібрилятора. Імплантація аналогічна з установкою кардіостимулятора: пристрій аналізує серцевий ритм, і при збоях спрацьовує й розрядом електричного струму повертає нормальний ритм.

 

За відсутності належного лікування аритмія загрожує не лише здоров'ю, а й життю людини. Можливий розвиток таких захворювань, як серцева недостатність, інсульт і навіть зупинка серцевої діяльності. Не нехтуйте своїм здоров'ям, записуйтеся в «Оксфорд Медікал» – і фахівці призначать ефективне лікування!

Не залишайте без уваги своє здоров'я - запишіться на прийом до лікаря кардіолога по телефону (0362) 40 40 50

Акції
актуальна інформація

Спасибо!

Благодарим за Ваш запрос. В ближайшее время менеджер свяжется с вами

Оставить сообщение для администрации клиники
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті

Записатися на прийом

Якщо ви не знайшли потрібну інформацію - зв’яжіться з нами зручним для вас способом