(0362) 40 40 50
Замовити зворотній дзвінок
Укр

Консультація лікаря терапевта в Рівному

Лікарі-терапевти вважаються спеціалістами широкого профілю, оскільки завдяки своїй спеціалізації мають змогу діагностувати та лікувати більшість проблем та захворювань. Звертаються до терапевтів усі, хто досяг 18 років.

Широкий профіль терапевта дозволяє вже на перших етапах захворювання розпочати лікування та провести доцільну діагностику, яка в подальшому допоможе значно ефективніше боротися із проблемою. 

Оскільки терапія – це розділ медицини, який займається не лише діагностикою та лікуванням хвороб, а й їх профілактикою, хорошою звичкою для кожного стане регулярне відвідування терапевта та здача загальноклінічних аналізів для контролю стану здоров’я. 

Коли потрібна консультація терапевта

До терапевта можна звертатися абсолютно з будь-якими проблемами, незалежно від їх локалізації. Найчастіше лікарі даної спеціалізації стикаються з болями та спазмами в різних частинах тіла, проблемами з серцем та артеріальним тиском, розладами нервової системи та проблемами з органами дихання. 

Тривожним дзвіночком, який має спонукати до якнайшвидшого візиту до кабінету терапевта є наступні скарги: біль за грудиною, задишка, кашель, загальна слабкість, апатія, втрата апетиту, нежить, підвищення температури тіла.

Консультація терапевта необхідна, якщо достеменно не зрозуміло, в якому відділі організму криється причина захворювання. В такому випадку лікар проведе первинний огляд та скерує до більш вузького спеціаліста, який і призначить лікувальну схему. 

Звертаються до терапевта і у таких випадках, коли необхідно отримати профілактичний огляд або довідку на місце роботи, навчальний заклад чи спортивну секцію. 

Що рекомендує терапевт на консультації

Консультація терапевта проходить в декілька етапів. Спочатку лікар формує картину захворювання, збираючи ретельний опис наявних симптомів. Дуже важливо, щоб на цьому етапі спеціаліст отримав максимально детальну інформацію щодо характеру, тривалості та періодичності скарг. 

Далі проводиться візуальний огляд слизових оболонок, знайомство з історією хвороби та наявними звичками (в тому числі шкідливими). 

Після проведених процедур лікар може рекомендувати:

  • терапевтичну схему – призначається у випадку, коли терапевт бачить у проблемі свою спеціалізацію та не потребує додаткової інформації з аналізів чи обстежень;

  • додаткові обстеження – маються на увазі аналізи крові, сечі, секрету залоз, мокротиння або інших біоматеріалів, УЗ-обстеження, МРТ або КТ. Додаткова діагностика необхідна для визначення збудника хвороби, її першопричини та інших деталей, які допомагають проводити максимально ефективне лікування;

  • консультацію вузького спеціаліста – необхідна, коли проблема має чітку клінічну картину іншої спеціалізації (неврологія, отоларингологія, дерматологія, урологія).

Досить часто лікар дає рекомендації на всі вищеперелічені пункти для того, щоб зняти гострий стан (наприклад, підбираються ліки для зняття болю чи спазму), отримати додаткову інформацію з аналізів та направити пацієнта до вузькопрофільного фахівця для проведення більш глибокої діагностики та цілеспрямованої схеми лікування. 

Переваги консультації лікаря-терапевта

Консультація терапевта в медичному центрі “Оксфорд Медікал Рівне” допоможе вже на перших етапах виявити та розпочати лікування наявної проблеми! Завдяки сучасним методам діагностики зробити це стає максимально просто!

Оскільки терапевт має доступ до всієї історії хвороби й часто «веде» пацієнта протягом усього життя, він чудово знає особливості та індивідуальні характеристики організму свого підопічного. Враховуючи це, попереджувати та лікувати загострення хронічних захворювань стає набагато легше, а обирати схему лікування можна з урахуванням індивідуальної чутливість до препаратів. 

Записатися до терапевта варто в будь-якому випадку, навіть якщо ви не знаєте, чим спричинені наявні скарги. Фахівець медичного центру “Оксфорд Медікал Рівне” допоможе швидко розібратися з проблемою, позбутися її в найкоротший термін та знову насолоджуватися здоровим і повноцінним життям! 

ЗАПИСАТИСЯ НА ПРИЙОМ

( Рейтинг: 4.93, голосів: 56 )

Наші СПЕЦІАЛІСТИ

усі спеціалістиЛікар сімейної медицини: Тишков Андрій Володимирович
Тишков Андрій Володимирович Лікар сімейної медицини
Лікар сімейної медицини: Тишков Андрій Володимирович
Тишков Андрій ВолодимировичЛікар сімейної медицини

м. Рівне, вул. Грушевського, 26;

інформація про лікаря

01.09.2007 - 30.06.2013 закінчив навчання Дніпропетровська медична академія

01.08.2013 - 31.07.2015 інтернатура Рівненська обласна клінічна лікарня

03.08.2015 - КЗ Сарненський ЦПМСД на посаді лікар ЗПСМ Коростської дільниці

26.01.2017 Переведений на посаду завідуючого АЗПСМ Немовицької дільниці

01.03.2018 - переведений на посаду завідуючого ВЗПСМ Вирівської дільниці

З 2021 працює у медичному центрі «Оксфорд Медікал Рівне»

показати повний текст
Лікар терапевт, гастроентеролог: Матвієнко Ольга Григорівна
Матвієнко Ольга Григорівна Лікар терапевт, гастроентеролог
Лікар терапевт, гастроентеролог: Матвієнко Ольга Григорівна
Матвієнко Ольга ГригорівнаЛікар терапевт, гастроентеролог

м. Рівне, вул. Грушевського, 26;

інформація про лікаря

2013 рік- закінчила Національний медичний університет ім. О. О. Богомольця за спеціальністю лікувальна справа

2013-2015 роки- інтернатура на базі  Тернопільського державного медичного університету ім. І. Я. Горбачевського за спеціальністю загальна практика - сімейна медицина 

2016 р. - курси спеціалізації «Терапія» на базі Національної медичної академії післядипломної освіти ім. П. Л. Шупика МОЗ України

Постійно відвідує професійні наукові конференції, як всеукраїнського так і міжнародного значення. Вдосконалює теоретичні знання та практичні навички.

показати повний текст
Лікар терапевт, ревматолог: Бичкова Алла Миколаївна
Бичкова Алла Миколаївна Лікар терапевт, ревматолог
Лікар терапевт, ревматолог: Бичкова Алла Миколаївна
Бичкова Алла МиколаївнаЛікар терапевт, ревматолог

м. Рівне, вул. Грушевського, 26;

інформація про лікаря

відгуки
Даша 20-04-2024 Була в клініці неодноразово, завжди задоволена візитами, чудові дівчатка на рецепції дуже уважні і привітні.Рекомендую всім знайомим)

відділення: Терапія

Ганна 11-04-2024 Хочу залишити позитивний відгук про клініку в місті Ровно. Изначально были некоторые неудобства и вопросы которые позже разрешились. Администрация клиники достаточно гибкая и всегда идёт на встречу своим пациентам. Це дуже сподобалося. В результате был поставлен диагноз и выписаны лекарства, назначено лечение. Я дуже сподіваюся що воно мені допоможе и проблема с жовчним міхуром буде вирішена. Бажаю клініці подальших успіхів та багато задоволених і вилікуваних пацієнтів. Дякую

відділення: Терапія

Роман 11-12-2023 Я неодноразово відвідував Оксфорд. Мені дуже подобається відношення персоналу клініки до пацієнтів . Лікарі- профі! Особлива подяка директору- Мирославі Сергіївні за організацію роботи центру. Круто! Раджу ! Довіряю ! Респект!

відділення: Терапія

Олена 30-08-2023 Дуже рада, що звернулась саме у вашу клініку! Зовсім не відчувається ніякої напруги чи дискомфорту. Атмосфера 100 з 10! Персонал привітний, ввічливий, уважний. В клініці чисто та затишно. Лікар вирішив мою проблему. Від душі вас рекомендую!

відділення: Терапія

Конотопчик Олена 14-08-2023 Хочу подякувати прекрасному лікарю Анжелі Остапівній Коваль за те, що вона допомогла мені позбутися хвороб шлунку. Хочу відмітити не просто професійний підхід до мене як до пацієнта, а іі велику закавленість в результаті, людському ставленню та небайдужості до моєі хвороби. Андела Остапівна не лише грамотний лікар, а людина, яка переживає за пацієнта Я це відчула відразу. Видно, що лікар викладається на всі 100% та отримує задоволення від ввоє роботи. Бажаю Вам хороших пацієнтів, здоровья теж міцного і дякую Вам за те, що було небайдужі, щирі.

відділення: Терапія

Залишити відгук
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті

Акції
актуальна інформація

Дякуємо!

Дякуємо за Ваш запит. Найближчим часом менеджер зв'яжеться з вами

Залишити повідомлення для адміністрації клініки
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті
up

Записатися на прийом

Якщо ви не знайшли потрібну інформацію - зв’яжіться з нами зручним для вас способом