Відгуки

Ми завжди прагнемо підвищити рівень сервісу надаваних медичних послуг в мережі клінік "Оксфорд Медікал", і вдячні вам за залишений позитивний відгук. Ми беремо до уваги всі коментарі та побажання, які відносяться до нашої роботи. Дякуємо за ваш вибір.

Терапія - відгуки
Залишити відгук
Роман Бондарук 07-09-2021 Дуже задоволений роботою даного закладу!Професійні консультації, привітний колектив, індивідуальний підхід до клієнта, сучасне обладнання.Рекомендую всім! Будьте здорові!

відділення: Терапія

Александра Жеребко 07-09-2021 Що найбільше сподобалось,то це графік роботи( до 20.00 ) . Після роботи ще можна багато встигнути. Вчасно зайшла,без затримок до лікаря. Конкретно вирішили питання,без додаткових фуфломіцинів.

відділення: Терапія

олена 20-07-2021 Дуже хороший і привітний лікар!!! Рекомендуюю

відділення: Терапія

Іванка Смірнова 01-03-2021 Приємний персонал. Гарне і якісне обслуговування!

відділення: Терапія

Наталія 15-04-2019 Вдячна центру в місті Рівне за те,що відгукнулись та надали невідкладну допомогу мені сьогодні 15.04.2019. Бажаю всім вашим лікарям безмежного здоров'я! Від всього серця дякую лікарям і персоналу за чуйність і професійну допомогу. Ваше ставлення до роботи та пацієнтів заслуговує на найвищу нагороду. Тепер завжди і всім буду радити звертатись саме до вашого центру!!!

відділення: Терапія

Залишити відгук
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті
Дякуємо!

Дякуємо за Ваш запит. Найближчим часом менеджер зв'яжеться з вами

Залишити повідомлення для адміністрації кліників
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті
up

Записатися на прийом

Якщо ви не знайшли потрібну інформацію - зв’яжіться з нами зручним для вас способом