Вакцинація від грипу "Ваксігрип" (Франція) з консультацією лікаря - 590 грн

Лікування алергії в Рівному

Алергією називається прояв особливої чутливості організму людини до чого-небудь. Найчастіше алергенами стає побутова хімія, продукти харчування, деякі види тканин, пил, елементи шерсті тварин або квітковий пилок.

 

На даний момент медики встановили, що алергенами можуть стати й речовини, які вже міститься в людському організмі. Такі речовини називаються ендоалергенами або аутоалергенами. Вони можуть бути природними та придбаними.

ОСНОВНА СИМПТОМАТИКА АЛЕРГІЙ

Алергія може проявлятися величезною кількістю найрізноманітніших симптомів, і при цьому усі вони дуже схожі з симптоматикою інших захворювань. Саме тому алергії часто плутають з іншими схожими на них хворобами. 

 

Приміром, респіраторна алергія може виникнути, якщо людина вдихає алергени – газоподібні речовини, пилок рослин або пил.

 

Основними симптомами алергії виступають:

 • часте чхання;

 • відчуття неприємного печіння та дискомфорту в носі;

 • наявність сильного й тривалого кашлю;

 • прослуховування хрипів при диханні;

 • напади задухи (окремі випадки).

ГОЛОВНІ ПРИЧИНИ АЛЕРГІЙ

Головна причина алергії – це неправильне харчування й пасивний стиль життя. Дуже часто до алергій призводить вживання великої кількості продуктів харчування, що містять у собі консерванти. Крім того, до алергії може призвести сильний стрес або шоковий стан.

 

Часто алергія проявляється саме несподіваною нежиттю, чханням або сльозоточивістю. Також хворий може відчувати свербіж, а його шкіра змінювати свій колір (бліднути або червоніти). Коли людина якимось чином контактує з алергенами, її організм реагує на це, приймає це за хворобу й активує усі свої сили на захист організму від можливої інфекції. Алергенами можуть бути й речовини з прямою дією, а можуть бути й ті, що просто роблять дію прямого алергену ще сильнішою й вираженою більш яскраво.

 

Різні люди по-різному реагують на ті чи інші алергени, це залежить від імунітету кожної окремо взятої людини. Медицина підтверджує, що схильність до алергії передається на рівні генетики, через що існує величезна вірогідність того, що дитина батьків-алергіків також страждатиме на цю недугу.

 

До головних причин алергії відносять:

 • чужі білки, які можуть потрапити в кров при переливаннях або у вигляді різної вакцини;

 • величезна кількість пилу;

 • пилок квітів під час їх цвітіння;

 • грибок;

 • медикаментозні засоби;

 • продукти харчування;

 • укуси комах;

 • шерсть тварин;

 • побутова хімія.

ОСНОВНІ МЕТОДИ ЛІКУВАННЯ АЛЕРГІЇ

Лікування алергії має бути комплексним і складатися з наступних стадій:

 • лікувальні та профілактичні процедури;

 • зупинка гострих нападів;

 • загальне терапевтичне лікування.

Повне відновлення може статися лише у тому випадку, якщо пацієнт віднесеться до кожного з етапів з усією відповідальністю. Найперше, що повинен зробити пацієнт у боротьбі з алергією – це повністю припинити усі контакти з передбачуваним алергеном. Потім треба виконувати усі вказівки лікаря по прийому призначених антигістамінних препаратів.

 

У дуже поодиноких випадках можливе хірургічне рішення проблеми з алергією, але застосовується воно лише в тих випадках, коли консервативні методи залишаються неефективними.

 

Якщо ви зіткнулися з симптомами, схожими на алергію, але не можете точно визначити, що з вами відбувається, звертайтеся до медичного центру «Оксфорд Медікал». Фахівці нашого медцентру допоможуть вам розібратися у симптоматиці хвороби, діагностуванні та призначенні правильного і дієвого лікування.

 

Для запису телефонуйте за номерами телефонів: (067) 840 40 50 і (0362) 40 40 50

Наші СПЕЦІАЛІСТИ

усі спеціалістиБабійчук Олена Євгеніївна Дерматолог, косметолог

інформація про лікаря

З 2007-2013 рік – навчання в Тернопільському державному медичному університеті ім. І. Я. Горбачевського . Отримала повну вищу освіту за спеціальністю  «Лікувальна справа», та здобула кваліфікацію лікаря.

З 2013-2014 рік – Інтернатура за спеціальністю «дерматовенерологія» на базі КЗ  «Рівненського обласного шкірно-венерологічного диспансера».

З 2014-2015 рік - Інтернатура за спеціальністю «дерматовенерологія» на базі Тернопільського обласного клінічного шкірно-венерологічного диспансера.

Постійно вдосконалює професійні навички та набуває нових знань в галузі шляхом самоосвіти : читання спеціальної нової медичної літератури , відвідування конференції та семінарів обласного та всеукраїнського рівня.

З 2016 року - лікар –дерматовенеролог в МЦ «Оксфорд Медікал Рівне».

показати повний текст

відгуки
Залишити відгук
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті

Акції
актуальна інформація

Відео відгуки

Вірною запорукою якісного і комфортного лікування є тисячі задоволених пацієнтів

 • Пацієнтка відділення дерматології

  відділення: Дерматологія

 • Пацієнтка відділення дерматології

  відділення: Дерматологія

Спасибо!

Благодарим за Ваш запрос. В ближайшее время менеджер свяжется с вами

Оставить сообщение для администрации клиники
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті

Записатися на прийом

Якщо ви не знайшли потрібну інформацію - зв’яжіться з нами зручним для вас способом