Лікування екземи в Рівному

Лікування екземи в МЦ "Оксфорд Медікал Рівне"Всупереч поширеній думці, екзема, або мокнучий лишай, – не заразна. Фактично це алергічна реакція. Ця хвороба може вразити будь-яку людину, якщо вона не береже себе фізично та емоційно.

ПРИЧИНИ ЕКЗЕМИ

Причиною екземи можуть стати не лише фізичні фактори:

 • емоційне потрясіння;
 • нервове виснаження;
 • серйозне порушення імунної системи.

Це лише деякі не фізичні фактори, які призводять до захворювання. Але, крім них, екзему може викликати:

 • грибкове ураження стоп;
 • порушення роботи внутрішніх органів;
 • пошкодження шкіри.

ЛІКУВАННЯ ЕКЗЕМИ В ДЕРМАТОЛОГІІ «ОКСФОРД МЕДІКАЛ»

Природа екземи різноманітна, а тому лікування може бути досить різним – від симптоматичного до антибактеріального. Хворий екземою повинен пам’ятати, що уражені ділянки шкіри ні в якому разі не можна промивати водою, а також переохолоджувати на снігу та вітру.

Діагностувати екзему досить нескладно. Набагато складніше визначити та виявити сам алерген, тобто речовину, що призводить до подібної реакції шкіри. І тільки визначивши її, медики зможуть приступати до видалення подразника з тіла пацієнта.

В «Оксфорд Медікал» перемогти цей важкий недуг буде набагато простіше! Основним ключем до перемоги над екземою є два чинники: правильна діагностика та бажання самого пацієнта позбутися хвороби. Зі свого боку ми гарантуємо точний діагноз і самий щадний, але найбільш ефективний режим лікування. Тільки ви зможете сказати хвороби остаточне «ні!», виконуючи усі приписи лікарів!

( Рейтинг: 4.86, голосів: 42 )

Наші СПЕЦІАЛІСТИ

усі спеціалістиБабійчук Олена Євгеніївна Дерматолог, косметолог

інформація про лікаря

З 2007-2013 рік – навчання в Тернопільському державному медичному університеті ім. І. Я. Горбачевського . Отримала повну вищу освіту за спеціальністю  «Лікувальна справа», та здобула кваліфікацію лікаря.

З 2013-2014 рік – Інтернатура за спеціальністю «дерматовенерологія» на базі КЗ  «Рівненського обласного шкірно-венерологічного диспансера».

З 2014-2015 рік - Інтернатура за спеціальністю «дерматовенерологія» на базі Тернопільського обласного клінічного шкірно-венерологічного диспансера.

Постійно вдосконалює професійні навички та набуває нових знань в галузі шляхом самоосвіти : читання спеціальної нової медичної літератури , відвідування конференції та семінарів обласного та всеукраїнського рівня.

З 2016 року - лікар –дерматовенеролог в МЦ «Оксфорд Медікал Рівне».

показати повний текст
Дзюбенко Аліна Олегівна Лікар дерматолог, косметолог, трихолог
Дзюбенко Аліна ОлегівнаЛікар дерматолог, косметолог, трихолог

Симона Петлюри, 19;

інформація про лікаря

2005 - 2011 рр. - навчання в Національному медичному університеті ім. О.О.Богомольця. Здобула вищу освіту за спеціальністю "Лікувальна справа" та здобула кваліфікацію «Лікар»

2011 - 2013 рр. - Проходила інтернатуру на базі Національної медичної академії післядипломної освіти ім. П.Л.Шупика МОЗ України

2013 г. - Закінчила професійні курси навчально-виробничого центру "Студія-АРТ" в м.Києві за фахом "Косметологія обличчя і тіла", де була присвоєна кваліфікація "Косметолог"

З 2013 р - Працює лікарем дерматологом в амбулаторно-поліклінічному відділенні Рівненського обласного шкірно-венерологічного диспансеру

2015 р. - Пройшла професійні курси по дерматології при Національній медичній академії післядипломної освіти ім. П.Л.Шупика МОЗ України

З 2016 року - Працює лікарем дерматологом в МЦ «Оксфорд Медікал Рівне»

Постійно відвідує конференції, семінари обласного, всеукраїнського та міжнародного рівнів.

показати повний текст

відгуки
Залишити відгук
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті

Акції
актуальна інформація

Відео відгуки

Вірною запорукою якісного і комфортного лікування є тисячі задоволених пацієнтів

 • Пацієнтка відділення дерматології

  відділення: Дерматологія

 • Пацієнтка відділення дерматології

  відділення: Дерматологія

Спасибо!

Благодарим за Ваш запрос. В ближайшее время менеджер свяжется с вами

Оставить сообщение для администрации клиники
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті

Записатися на прийом

Якщо ви не знайшли потрібну інформацію - зв’яжіться з нами зручним для вас способом