Лікування псоріазу в Рівному

Лікування псоріазу Оксфорд МедікалПсоріаз вважають одним з різновидів хронічної неінфекційної хвороби – дерматозу, який вражає шкірні покриви людини. Першою ознакою псоріазу стають сухі червонясті та трохи опуклі плями на шкірі. В медицині вони мають окрему назву – псоріатичні бляшки. Саме такі бляшки й стають основними ділянками хронічного запального процесу. 

 

Усі ці накопичення стають причиною збільшення ураженої шкіри в товщині, підвищення її над загальною поверхнею епідермісу та утворення плямочок сірого або сріблястого відтінку, які зовні схожі на застиглі краплі парафіну або воску.

 

Протікання такого захворювання як псоріаз у більшості випадків має хвилеподібний характер – настають періоди, коли хвороба повністю відступає й пацієнтові стає краще, а буває, що через ті або інші обставини захворювання загострюється та починає прогресувати. Зазвичай рецидиви настають під впливом негативних зовнішніх чинників – стресів та шкідливих звичок.

ОСНОВНІ РІЗНОВИДИ ПСОРІАЗУ

У медичній науці говорять про існування декількох видів псоріазу:

 • звичайний або бляшковидний псоріаз;

 • псоріаз згинальних поверхонь;

 • «зворотній псоріаз»;

 • краплевиднмй;

 • пустульозний або ексудативний;

 • псоріаз нігтів або псоріатична оніходистрофія;

 • псоріатичний артрит або псоріатична артропатія;

 • псоріатична еритродермія або еритродермічний псоріаз.

Кожен з вищеперерахованих видів протікає зі своїми особливостями та ознаками, за якими обов’язково повинен спостерігати лікуючий лікар.

СТУПЕНІ ТЯЖКОСТІ ПСОРІАЗУ

Псоріаз може протікати абсолютно по-різному не лише у різних людей, але й у одного й того ж пацієнта в різні періоди. Ця хвороба в періоди ремісії може виражатися лише наявністю декількох плямочок на одній ділянці шкіри, а під час загострення трапляється й так, що тіло пацієнта практично повністю покривається плямочками псоріазу.

 

Ступінь тяжкості псоріатичної хвороби можна оцінити за декількома критеріями оцінки. Для повної характеристики перебігу хвороби слід врахувати такі чинники, як:

 • площа уражених шкірних покривів (відсоток ураженої шкіри);

 • рівень прояву хвороби (наскільки виражено почервоніння шкіри, набряклість, гіперемія псоріатичних плям, наскільки сильно пацієнт відчуває свербіж і дискомфорт).

Головною причиною появи псоріазу прийнято вважати порушення бар’єрної функції епідермісу, яке може проявлятися в травмуванні або подразненні шкірних покривів, надмірному терті або натисканні, дуже частому використанні побутової хімії, прямому контакті з різними видами розчинників і рідинами на основі спирту або алергії.

ЛІКУВАННЯ ПСОРІАЗУ У МЦ ОКСФОРД МЕДІКАЛ

Лікування псоріазу може робитися із застосуванням різних медикаментозних препаратів, які мають різну ефективність, переносимість і токсичність. Тому лікар-дерматолог повинен в першу чергу уважно оглянути хворого й поставити йому точний діагноз, а лише потім приступати до пошуків медикаментів, які оптимально підійдуть цьому пацієнтові з точки зору ефективності, цінової політики, міри токсичності, наявності побічних дій. 

 

Лікар-дерматолог вибирає методику лікування, ґрунтуючись на виді захворювання, місці розташування псоріатичних бляшок, площі хвороби, ступені його тяжкості, тощо. Крім того, при виборі й призначенні препаратів лікар повинен врахувати вік хворого, дізнатися, чи має він хронічні захворювання, розповісти про усі побічні дії призначеного лікування й можливі ускладнення.

 

Для запису до лікаря телефонуйте за номерами: (0362) 40 40 50 та (067) 840 40 50

( Рейтинг: 4.79, голосів: 38 )

Наші СПЕЦІАЛІСТИ

усі спеціалістиБабійчук Олена Євгеніївна Дерматолог, косметолог

інформація про лікаря

З 2007-2013 рік – навчання в Тернопільському державному медичному університеті ім. І. Я. Горбачевського . Отримала повну вищу освіту за спеціальністю  «Лікувальна справа», та здобула кваліфікацію лікаря.

З 2013-2014 рік – Інтернатура за спеціальністю «дерматовенерологія» на базі КЗ  «Рівненського обласного шкірно-венерологічного диспансера».

З 2014-2015 рік - Інтернатура за спеціальністю «дерматовенерологія» на базі Тернопільського обласного клінічного шкірно-венерологічного диспансера.

Постійно вдосконалює професійні навички та набуває нових знань в галузі шляхом самоосвіти : читання спеціальної нової медичної літератури , відвідування конференції та семінарів обласного та всеукраїнського рівня.

З 2016 року - лікар –дерматовенеролог в МЦ «Оксфорд Медікал Рівне».

показати повний текст
Дзюбенко Аліна Олегівна Лікар дерматолог, косметолог, трихолог
Дзюбенко Аліна ОлегівнаЛікар дерматолог, косметолог, трихолог

Симона Петлюри, 19;

інформація про лікаря

2005 - 2011 рр. - навчання в Національному медичному університеті ім. О.О.Богомольця. Здобула вищу освіту за спеціальністю "Лікувальна справа" та здобула кваліфікацію «Лікар»

2011 - 2013 рр. - Проходила інтернатуру на базі Національної медичної академії післядипломної освіти ім. П.Л.Шупика МОЗ України

2013 г. - Закінчила професійні курси навчально-виробничого центру "Студія-АРТ" в м.Києві за фахом "Косметологія обличчя і тіла", де була присвоєна кваліфікація "Косметолог"

З 2013 р - Працює лікарем дерматологом в амбулаторно-поліклінічному відділенні Рівненського обласного шкірно-венерологічного диспансеру

2015 р. - Пройшла професійні курси по дерматології при Національній медичній академії післядипломної освіти ім. П.Л.Шупика МОЗ України

З 2016 року - Працює лікарем дерматологом в МЦ «Оксфорд Медікал Рівне»

Постійно відвідує конференції, семінари обласного, всеукраїнського та міжнародного рівнів.

показати повний текст

відгуки
Залишити відгук
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті

Акції
актуальна інформація

Відео відгуки

Вірною запорукою якісного і комфортного лікування є тисячі задоволених пацієнтів

 • Пацієнтка відділення дерматології

  відділення: Дерматологія

 • Пацієнтка відділення дерматології

  відділення: Дерматологія

Спасибо!

Благодарим за Ваш запрос. В ближайшее время менеджер свяжется с вами

Оставить сообщение для администрации клиники
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті

Записатися на прийом

Якщо ви не знайшли потрібну інформацію - зв’яжіться з нами зручним для вас способом