Прийом ПРОКТОЛОГА разом з відеодіагностикою 195 грн. Телефонуй (067) 840 40 50

Лікування псоріазу в Рівному

Лікування псоріазу Оксфорд МедікалПсоріаз вважають одним з різновидів хронічної неінфекційної хвороби – дерматозу, який вражає шкірні покриви людини. Першою ознакою псоріазу стають сухі червонясті та трохи опуклі плями на шкірі. В медицині вони мають окрему назву – псоріатичні бляшки. Саме такі бляшки й стають основними ділянками хронічного запального процесу. 

 

Усі ці накопичення стають причиною збільшення ураженої шкіри в товщині, підвищення її над загальною поверхнею епідермісу та утворення плямочок сірого або сріблястого відтінку, які зовні схожі на застиглі краплі парафіну або воску.

 

Протікання такого захворювання як псоріаз у більшості випадків має хвилеподібний характер – настають періоди, коли хвороба повністю відступає й пацієнтові стає краще, а буває, що через ті або інші обставини захворювання загострюється та починає прогресувати. Зазвичай рецидиви настають під впливом негативних зовнішніх чинників – стресів та шкідливих звичок.

ОСНОВНІ РІЗНОВИДИ ПСОРІАЗУ

У медичній науці говорять про існування декількох видів псоріазу:

 • звичайний або бляшковидний псоріаз;

 • псоріаз згинальних поверхонь;

 • «зворотній псоріаз»;

 • краплевиднмй;

 • пустульозний або ексудативний;

 • псоріаз нігтів або псоріатична оніходистрофія;

 • псоріатичний артрит або псоріатична артропатія;

 • псоріатична еритродермія або еритродермічний псоріаз.

Кожен з вищеперерахованих видів протікає зі своїми особливостями та ознаками, за якими обов’язково повинен спостерігати лікуючий лікар.

СТУПЕНІ ТЯЖКОСТІ ПСОРІАЗУ

Псоріаз може протікати абсолютно по-різному не лише у різних людей, але й у одного й того ж пацієнта в різні періоди. Ця хвороба в періоди ремісії може виражатися лише наявністю декількох плямочок на одній ділянці шкіри, а під час загострення трапляється й так, що тіло пацієнта практично повністю покривається плямочками псоріазу.

 

Ступінь тяжкості псоріатичної хвороби можна оцінити за декількома критеріями оцінки. Для повної характеристики перебігу хвороби слід врахувати такі чинники, як:

 • площа уражених шкірних покривів (відсоток ураженої шкіри);

 • рівень прояву хвороби (наскільки виражено почервоніння шкіри, набряклість, гіперемія псоріатичних плям, наскільки сильно пацієнт відчуває свербіж і дискомфорт).

Головною причиною появи псоріазу прийнято вважати порушення бар’єрної функції епідермісу, яке може проявлятися в травмуванні або подразненні шкірних покривів, надмірному терті або натисканні, дуже частому використанні побутової хімії, прямому контакті з різними видами розчинників і рідинами на основі спирту або алергії.

ЛІКУВАННЯ ПСОРІАЗУ У МЦ ОКСФОРД МЕДІКАЛ

Лікування псоріазу може робитися із застосуванням різних медикаментозних препаратів, які мають різну ефективність, переносимість і токсичність. Тому лікар-дерматолог повинен в першу чергу уважно оглянути хворого й поставити йому точний діагноз, а лише потім приступати до пошуків медикаментів, які оптимально підійдуть цьому пацієнтові з точки зору ефективності, цінової політики, міри токсичності, наявності побічних дій. 

 

Лікар-дерматолог вибирає методику лікування, ґрунтуючись на виді захворювання, місці розташування псоріатичних бляшок, площі хвороби, ступені його тяжкості, тощо. Крім того, при виборі й призначенні препаратів лікар повинен врахувати вік хворого, дізнатися, чи має він хронічні захворювання, розповісти про усі побічні дії призначеного лікування й можливі ускладнення.

 

Для запису до лікаря телефонуйте за номерами: (0362) 40 40 50 та (067) 840 40 50

Наші СПЕЦІАЛІСТИ

усі спеціалістиБабійчук Олена Євгеніївна Дерматолог, косметолог

інформація про лікаря

З 2007-2013 рік – навчання в Тернопільському державному медичному університеті ім. І. Я. Горбачевського . Отримала повну вищу освіту за спеціальністю  «Лікувальна справа», та здобула кваліфікацію лікаря.

З 2013-2014 рік – Інтернатура за спеціальністю «дерматовенерологія» на базі КЗ  «Рівненського обласного шкірно-венерологічного диспансера».

З 2014-2015 рік - Інтернатура за спеціальністю «дерматовенерологія» на базі Тернопільського обласного клінічного шкірно-венерологічного диспансера.

Постійно вдосконалює професійні навички та набуває нових знань в галузі шляхом самоосвіти : читання спеціальної нової медичної літератури , відвідування конференції та семінарів обласного та всеукраїнського рівня.

З 2016 року - лікар –дерматовенеролог в МЦ «Оксфорд Медікал Рівне».

показати повний текст

відгуки
Залишити відгук
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті

Акції
актуальна інформація

Відео відгуки

Вірною запорукою якісного і комфортного лікування є тисячі задоволених пацієнтів

 • Пацієнтка відділення дерматології

  відділення: Дерматологія

 • Пацієнтка відділення дерматології

  відділення: Дерматологія

Спасибо!

Благодарим за Ваш запрос. В ближайшее время менеджер свяжется с вами

Оставить сообщение для администрации клиники
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті

Записатися на прийом

Якщо ви не знайшли потрібну інформацію - зв’яжіться з нами зручним для вас способом