Лікування алергічного дерматиту в Рівному

Лікування алергічного дерматиту РівнеАлергічний дерматит – це запалення шкіри, що трапляється у випадках, коли клітини шкіри безпосередньо взаємодіють з алергеном. До симптомів такого захворювання можна віднести свербіння, почервоніння шкіри, виникнення на ній бульбашок з рідиною, ерозію шкіри. Хвороба може виникнути й у пацієнтів із хронічними формами алергії, та у людей, що схильні до захворювання на дерматити.

Найчастіше за все алергічний дерматит з'являється, коли на шкіру пацієнтів впливають різноманітні фактори навколишнього середовища, а саме:

 • фізичні фактори (опромінення, різка зміна температури, механічні впливи, електричні ураження);

 • хімічні фактори (різноманітні хімікати та кислоти);

 • біологічні фактори (різні інфекційні процеси).

ОСНОВНІ СИМПТОМИ АЛЕРГІЧНОГО ДЕРМАТИТУ

Алергічний дерматит – це хвороба, яка виникає як реакція організму на збудник. Основні явні симптоми є такими:

 • свербіж;

 • почервоніння шкіри;

 • поява бульбашок з рідиною;

 • ерозії шкіри.

Такий вплив можливий лише при тісному контакті алергену зі шкірою, навіть якщо він був короткочасним. У таких випадках в організмі пацієнта зростає чутливість до речовини, яка являє собою алерген. Але така чутливість доволі особлива й розвивається вона лише при контакті з однією й тією ж речовиною або групою речовин схожого складу.

Якщо розглянути алергічний дерматит більш детально, можна говорити про те, що він являє собою певну алергічну реакцію, але з уповільненим механізмом розвитку, бо формування самої алергії зазвичай потребує певного часу. Алергічні реакції зазвичай проходять у таких випадках без участі антитіл, але з іншими речовинами – імунними клітинами (в більшості випадків лімфоцитами).

Найчастіше алергенами стають різноманітні хімічні сполуки. До них можна віднести інсектициди, нікель, хром та різні сполуки з їхньою участю, іноді - миючі засоби та пральні порошки.

ЛІКУВАННЯ АЛЕРГІЧНОГО ДЕРМАТИТУ В МЦ ОКСФОРД МЕДІКАЛ

В першу чергу, треба припинити будь-які контакти шкіри з можливим алергеном. Якщо ж алергенами виступають прикраси, то їх, звичайно ж, треба негайно зняти. Якщо людина стикається з можливим алергеном під час професійної діяльності і уникнути таких контактів неможливо, треба захистити себе від такого негативного впливу всіма можливими засобами, а саме – використовувати спеціальні захисні маски, рукавиці, захисні костюми. Але якщо алерген все ж потрапив на вашу шкіру, необхідно якнайскоріше його змити милом та просушити шкіру. Якщо алергеном виступає різноманітна побутова хімія, від неї краще відмовитися або замінити на інші гіпоалергенні засоби.

Якщо запалення на шкірі проявляється досить сильно, для місцевого лікування лікарі призначають спеціальні мазі. Їх слід наносити на подразнену шкіру раз на день протягом 5 днів (довше приймати їх не рекомендовано).

Якщо ви виявили симптоми алергічного дерматиту, треба негайно звернутися до лікаря. В нашому медичному центрі ви зможете отримати професійну допомогу лікарів, які кваліфіковано допоможуть вам у вирішенні вашої проблеми!

Записуйтеся на прийом до дерматолога за номером (0362) 40 40 50 або через форму на сайті.

( Рейтинг: 4.86, голосів: 29 )

Наші СПЕЦІАЛІСТИ

усі спеціалістиБабійчук Олена Євгеніївна Дерматолог, косметолог

інформація про лікаря

З 2007-2013 рік – навчання в Тернопільському державному медичному університеті ім. І. Я. Горбачевського . Отримала повну вищу освіту за спеціальністю  «Лікувальна справа», та здобула кваліфікацію лікаря.

З 2013-2014 рік – Інтернатура за спеціальністю «дерматовенерологія» на базі КЗ  «Рівненського обласного шкірно-венерологічного диспансера».

З 2014-2015 рік - Інтернатура за спеціальністю «дерматовенерологія» на базі Тернопільського обласного клінічного шкірно-венерологічного диспансера.

Постійно вдосконалює професійні навички та набуває нових знань в галузі шляхом самоосвіти : читання спеціальної нової медичної літератури , відвідування конференції та семінарів обласного та всеукраїнського рівня.

З 2016 року - лікар –дерматовенеролог в МЦ «Оксфорд Медікал Рівне».

показати повний текст
Дзюбенко Аліна Олегівна Лікар дерматолог, косметолог, трихолог
Дзюбенко Аліна ОлегівнаЛікар дерматолог, косметолог, трихолог

Симона Петлюри, 19;

інформація про лікаря

2005 - 2011 рр. - навчання в Національному медичному університеті ім. О.О.Богомольця. Здобула вищу освіту за спеціальністю "Лікувальна справа" та здобула кваліфікацію «Лікар»

2011 - 2013 рр. - Проходила інтернатуру на базі Національної медичної академії післядипломної освіти ім. П.Л.Шупика МОЗ України

2013 г. - Закінчила професійні курси навчально-виробничого центру "Студія-АРТ" в м.Києві за фахом "Косметологія обличчя і тіла", де була присвоєна кваліфікація "Косметолог"

З 2013 р - Працює лікарем дерматологом в амбулаторно-поліклінічному відділенні Рівненського обласного шкірно-венерологічного диспансеру

2015 р. - Пройшла професійні курси по дерматології при Національній медичній академії післядипломної освіти ім. П.Л.Шупика МОЗ України

З 2016 року - Працює лікарем дерматологом в МЦ «Оксфорд Медікал Рівне»

Постійно відвідує конференції, семінари обласного, всеукраїнського та міжнародного рівнів.

показати повний текст

відгуки
Залишити відгук
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті

Акції
актуальна інформація

Відео відгуки

Вірною запорукою якісного і комфортного лікування є тисячі задоволених пацієнтів

 • Пацієнтка відділення дерматології

  відділення: Дерматологія

 • Пацієнтка відділення дерматології

  відділення: Дерматологія

Спасибо!

Благодарим за Ваш запрос. В ближайшее время менеджер свяжется с вами

Оставить сообщение для администрации клиники
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті

Записатися на прийом

Якщо ви не знайшли потрібну інформацію - зв’яжіться з нами зручним для вас способом