записатися на прийом
Задайте питання

Заповніть всі поля, і ми зв'яжемося з вами в самий найближчий час

Передзвоніть мені

Заповніть всі поля, і ми зв'яжемося з вами в самий найближчий час

записатися на прийом

Заповніть всі поля, і ми зв'яжемося з вами в самий найближчий час

Вы не ввели код Неправильный код

Приватні клініки «Оксфорд Медікал»

(0362) 40 40 50
Замовити зворотній дзвінок

Прийом гінеколога + відеокольпоскопія 300 грн

Ви знаходитесь на сайті Рівненської клініки

Вибрати інше місто
 
 

Лікування алергічного дерматиту

Лікування алергічного дерматиту РівнеАлергічний дерматит – це запалення шкіри, що трапляється у випадках, коли клітини шкіри безпосередньо взаємодіють з алергеном. До симптомів такого захворювання можна віднести свербіння, почервоніння шкіри, виникнення на ній бульбашок з рідиною, ерозію шкіри. Хвороба може виникнути й у пацієнтів із хронічними формами алергії, та у людей, що схильні до захворювання на дерматити.

Найчастіше за все алергічний дерматит з'являється, коли на шкіру пацієнтів впливають різноманітні фактори навколишнього середовища, а саме:

  • фізичні фактори (опромінення, різка зміна температури, механічні впливи, електричні ураження);

  • хімічні фактори (різноманітні хімікати та кислоти);

  • біологічні фактори (різні інфекційні процеси).

Основні симптоми алергічного дерматиту

Алергічний дерматит – це хвороба, яка виникає як реакція організму на збудник. Основні явні симптоми є такими:

  • свербіж;

  • почервоніння шкіри;

  • поява бульбашок з рідиною;

  • ерозії шкіри.

Такий вплив можливий лише при тісному контакті алергену зі шкірою, навіть якщо він був короткочасним. У таких випадках в організмі пацієнта зростає чутливість до речовини, яка являє собою алерген. Але така чутливість доволі особлива й розвивається вона лише при контакті з однією й тією ж речовиною або групою речовин схожого складу.

Якщо розглянути алергічний дерматит більш детально, можна говорити про те, що він являє собою певну алергічну реакцію, але з уповільненим механізмом розвитку, бо формування самої алергії зазвичай потребує певного часу. Алергічні реакції зазвичай проходять у таких випадках без участі антитіл, але з іншими речовинами – імунними клітинами (в більшості випадків лімфоцитами).

Найчастіше алергенами стають різноманітні хімічні сполуки. До них можна віднести інсектициди, нікель, хром та різні сполуки з їхньою участю, іноді - миючі засоби та пральні порошки.

Лікування алергічного дерматиту в МЦ Оксфорд Медікал

В першу чергу, треба припинити будь-які контакти шкіри з можливим алергеном. Якщо ж алергенами виступають прикраси, то їх, звичайно ж, треба негайно зняти. Якщо людина стикається з можливим алергеном під час професійної діяльності і уникнути таких контактів неможливо, треба захистити себе від такого негативного впливу всіма можливими засобами, а саме – використовувати спеціальні захисні маски, рукавиці, захисні костюми. Але якщо алерген все ж потрапив на вашу шкіру, необхідно якнайскоріше його змити милом та просушити шкіру. Якщо алергеном виступає різноманітна побутова хімія, від неї краще відмовитися або замінити на інші гіпоалергенні засоби.

Якщо запалення на шкірі проявляється досить сильно, для місцевого лікування лікарі призначають спеціальні мазі. Їх слід наносити на подразнену шкіру раз на день протягом 5 днів (довше приймати їх не рекомендовано).

Якщо ви виявили симптоми алергічного дерматиту, треба негайно звернутися до лікаря. В нашому медичному центрі ви зможете отримати професійну допомогу лікарів, які кваліфіковано допоможуть вам у вирішенні вашої проблеми!

Записуйтеся на прийом до дерматолога за номером (0362) 40 40 50 або через форму на сайті.

Вірною запорукою якісного і комфортного лікування є тисячі задоволених пацієнтів

Всі відгуки про клініку

ЗАПИСАТИСЯ НА ПРИЙОМ

Якщо ви не знайшли потрібну інформацію - зв'яжіться з нами зручним для вас способом

Дякуємо!

Дякуюємо Вам за Ваш запит. Найближчим часом менеджер зв\'яжеться з вами

Дякуємо!

Дякуюємо Вам за Ваш запит. Найближчим часом менеджер зв\'яжеться з вами

Залишити повідомлення для адміністрації клініки