У нас новий VIBER - (050) 840 40 50

Дерматоскопія в Рівному

Дерматоскопія – це діагностична процедура, що дозволяє визначити шкірні захворювання. Застосовується при діагностуванні таких захворювань, як меланома, переродження родимок тощо.


ПОКАЗИ

Дерматоскопія відкриває перед лікарями нові можливості. Цей вид досліджень не вимагає оперативного втручання й дозволяє визначити стан родимок на різних етапах їх розвитку.

Раніше, щоб оцінити походження родимки – доброякісна чи злоякісна, її відправляли на гістологію вже після видалення. Дерматоскопія ж дозволяє зробити це ще до хірургічної процедури.

Робити таке обстеження в першу чергу слід тим пацієнтам, в сім'ї яких э випадки меланоми (раку шкіри). У групі ризику знаходяться люди, у яких часто з'являються родимки або турбують наявні: зудять, збільшуються в розмірах.

Ця процедура також показана в наступних випадках:

 • травмування родимок:

 • збільшення родимки в діаметрі більш, ніж на 5 мм;

 • виникнення виразок, пігментації.

ПЕРЕВАГИ ДЕРМАТОСКОПІЇ

Таке дослідження має багато переваг перед іншими способами діагностування:

 • максимальна безпека:

 • безболісність;

 • проста проведення;

 • відсутність протипоказань;

 • максимально точний результат;

 • відстежування динаміки розвитку родимок;

 • виявлення патологій на ранніх етапах.

Процедура проводиться за допомогою спеціального апарату – дерматоскопа, який показує родимку у багатократному збільшенні.

ОСОБЛИВОСТІ ПРОВЕДЕННЯ ДЕРМАТОСКОПІЇ

Перед обстеженням обов'язково потрібна консультацію дерматолога. Він оцінить стан шкіри, вислухає скарги, визначить, на що звернути увагу при огляді родимок дерматосопом, а також огляне й інші родимки, наявні на тілі.

 

Дерматоскопія проводиться таким чином: після обробки шкіри лікар розглядає утворення за допомогою дерматоскопа: при багатократному збільшенні можна побачити будь-які зміни на поверхні родимки. Крім того, про небезпеку сигналізує колірний індикатор приладу. Діагностика може проводитися ручним або цифровим приладом. Цифровий включає програмне забезпечення: монітор, комп'ютер і відеокамеру. В ході обстеження лікар бачить колірний графік, де кожен відтінок – це інформація про стан родимки:

 • білий – утворення не несе небезпеки;

 • жовтий – безпека на цьому етапі, але під впливом несприятливих чинників родимка може переродитися;

 • червоний – існує великий ризик переродження, таку родимку треба видаляти.

Перед процедурою досліджувана ділянка тіла обробляється спеціальною рідиною: спиртом, сумішшю води з гліцерином або імерсійною олією. Процедура не вимагає якогось відновного періоду. За її результатами лікар скоординує подальші дії пацієнта.

 

Якщо родимка доставляє дискомфорт, варто звернутися до лікаря й пройти обстеження за допомогою дерматоскопії. Процедура абсолютно безболісна, не вимагає великих витрат часу й максимально точна. Записуйтеся на прийом і переконайтеся, що краса вашої шкіри в надійних руках!

Наші СПЕЦІАЛІСТИ

усі спеціалістиБабійчук Олена Євгеніївна Дерматолог, косметолог

інформація про лікаря

З 2007-2013 рік – навчання в Тернопільському державному медичному університеті ім. І. Я. Горбачевського . Отримала повну вищу освіту за спеціальністю  «Лікувальна справа», та здобула кваліфікацію лікаря.

З 2013-2014 рік – Інтернатура за спеціальністю «дерматовенерологія» на базі КЗ  «Рівненського обласного шкірно-венерологічного диспансера».

З 2014-2015 рік - Інтернатура за спеціальністю «дерматовенерологія» на базі Тернопільського обласного клінічного шкірно-венерологічного диспансера.

Постійно вдосконалює професійні навички та набуває нових знань в галузі шляхом самоосвіти : читання спеціальної нової медичної літератури , відвідування конференції та семінарів обласного та всеукраїнського рівня.

З 2016 року - лікар –дерматовенеролог в МЦ «Оксфорд Медікал Рівне».

показати повний текст
Дзюбенко Аліна Олегівна Лікар дерматолог, косметолог, трихолог
Дзюбенко Аліна ОлегівнаЛікар дерматолог, косметолог, трихолог

Симона Петлюри, 19;

інформація про лікаря

2005 - 2011 рр. - навчання в Національному медичному університеті ім. О.О.Богомольця. Здобула вищу освіту за спеціальністю "Лікувальна справа" та здобула кваліфікацію «Лікар»

2011 - 2013 рр. - Проходила інтернатуру на базі Національної медичної академії післядипломної освіти ім. П.Л.Шупика МОЗ України

2013 г. - Закінчила професійні курси навчально-виробничого центру "Студія-АРТ" в м.Києві за фахом "Косметологія обличчя і тіла", де була присвоєна кваліфікація "Косметолог"

З 2013 р - Працює лікарем дерматологом в амбулаторно-поліклінічному відділенні Рівненського обласного шкірно-венерологічного диспансеру

2015 р. - Пройшла професійні курси по дерматології при Національній медичній академії післядипломної освіти ім. П.Л.Шупика МОЗ України

З 2016 року - Працює лікарем дерматологом в МЦ «Оксфорд Медікал Рівне»

Постійно відвідує конференції, семінари обласного, всеукраїнського та міжнародного рівнів.

показати повний текст

відгуки
Залишити відгук
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті

актуальна інформація

Відео відгуки

Вірною запорукою якісного і комфортного лікування є тисячі задоволених пацієнтів

 • Пацієнтка відділення дерматології

  відділення: Дерматологія

 • Пацієнтка відділення дерматології

  відділення: Дерматологія

Спасибо!

Благодарим за Ваш запрос. В ближайшее время менеджер свяжется с вами

Оставить сообщение для администрации клиники
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті

Записатися на прийом

Якщо ви не знайшли потрібну інформацію - зв’яжіться з нами зручним для вас способом