записатися на прийом
Задайте питання

Заповніть всі поля, і ми зв'яжемося з вами в самий найближчий час

Передзвоніть мені

Заповніть всі поля, і ми зв'яжемося з вами в самий найближчий час

записатися на прийом

Заповніть всі поля, і ми зв'яжемося з вами в самий найближчий час

Вы не ввели код Неправильный код

Приватні клініки «Оксфорд Медікал»

(0362) 40 40 50
Замовити зворотній дзвінок

Прийом гінеколога + відеокольпоскопія 300 грн

Ви знаходитесь на сайті Рівненської клініки

Вибрати інше місто
 
Неврологія

Лікування вегетосудинниї дистонії

Вегетосудинна дистонія (ВСД) – нервовий розлад тонусу судин, що проявляється комплексним порушенням функцій усього організму. Часто цей спірний стан використовується при недоліку відомостей для постановки більш серйозних діагностів – наприклад, артеріальної гіпертензії або неврозу.

http://img.youtube.com/vi/afk_C7EZt3A/hqdefault.jpg

Особливості вегетосудинної дистонії

Головною особливістю вегетосудинної дистонії є виникнення панічних атак – тривожного стану, з яким людині важко впоратися.

Якщо виникає такий стан, необхідно «подихати в пакет», як ми це бачимо в сценах багатьох фільмів. Суть в тому, що вуглекислий газ, що видихається людиною, зменшує тривожність.

 

Причини вегетосудинної дистонії до кінця не вивчені, в їх основі часто лежить гіпоксія при вагітності й інші процеси, яким піддається дитина в утробі матері. Крім того, до ВСД призводять стреси, психоемоційні розлади, що часто виникають у легко збуджуваних людей. Організм перезбуджується й не встигає підлаштовуватися під довкілля. Це поширена, але не єдина причина виникнення ВСД.

У числі інших чинників:

  • прогресуюча вегетативна недостатність;

  • хронічний недосип;

  • зловживання міцним чаєм і кавою;

  • нерегулярність фізичних навантажень.

Симптоми захворювання та діагностика

Симптоматика може бути різною, залежно від індивідуальних особливостей організму й причин виникнення патології. Якщо ви виявили у себе хоча б декілька нижчеперелічених симптомів, слід серйозно замислитися про візит до лікаря:

  • відчуття нестачі повітря, задишка;

  • поколювання в області серця, прискорене серцебиття;

  • жар або озноб;

  • легке тремтіння рук, пітливість;

  • головний біль;

  • відчуття, знаходження в «паралельній реальності».

Термін ВСД – це не хвороба, а стан, а один з його неприємних проявів, що доставляє дискомфорт – це панічна атака. Цей жахливий стан характеризується страхом смерті: людина починає панікувати, викликати швидку, у цей момент вони не в змозі опанувати себе.

 

Діагностика ВСД – комплексне обстеження, що включає виключення патологій, які могли б привести до схожої клінічної картини, тому тут важливо пройти консультацію вузькопрофільних фахівців.

Лікування в клініці «Оксфорд Медікал»

У лікуванні дуже важлива самоорганізація пацієнта. Треба скоректувати режим харчування та режим дня, баланс періодів роботи та відпочинку. Крім того, слід виключити відвідування місць з великим скупченням людей, часте користування електронними гаджетами, комп'ютерні ігри, а також мінімізувати стреси й усунути шкідливі звички – паління та алкоголь. Дуже важливі фізіотерапевтичні процедури та медикаментозне лікування. Лікарські препарати підбираються індивідуально, з урахуванням типу порушення тонусу.

 

Щоб ефективно позбавитися від ВСД й більше не стикатися з панічними атаками, запишіться на прийом в клініку «Оксфорд Медікал». Проблему можна розв'язати!

 

ЗАПИСАТИСЯ НА ПРИЙОМ

Якщо ви не знайшли потрібну інформацію - зв'яжіться з нами зручним для вас способом

Дякуємо!

Дякуюємо Вам за Ваш запит. Найближчим часом менеджер зв\'яжеться з вами

Дякуємо!

Дякуюємо Вам за Ваш запит. Найближчим часом менеджер зв\'яжеться з вами

Залишити повідомлення для адміністрації клініки