Лікування вегетосудинниї дистонії в Рівному

Вегетосудинна дистонія (ВСД) – нервовий розлад тонусу судин, що проявляється комплексним порушенням функцій усього організму. Часто цей спірний стан використовується при недоліку відомостей для постановки більш серйозних діагностів – наприклад, артеріальної гіпертензії або неврозу.


ОСОБЛИВОСТІ ВЕГЕТОСУДИННОЇ ДИСТОНІЇ

Головною особливістю вегетосудинної дистонії є виникнення панічних атак – тривожного стану, з яким людині важко впоратися.

Якщо виникає такий стан, необхідно «подихати в пакет», як ми це бачимо в сценах багатьох фільмів. Суть в тому, що вуглекислий газ, що видихається людиною, зменшує тривожність.

 

Причини вегетосудинної дистонії до кінця не вивчені, в їх основі часто лежить гіпоксія при вагітності й інші процеси, яким піддається дитина в утробі матері. Крім того, до ВСД призводять стреси, психоемоційні розлади, що часто виникають у легко збуджуваних людей. Організм перезбуджується й не встигає підлаштовуватися під довкілля. Це поширена, але не єдина причина виникнення ВСД.

У числі інших чинників:

  • прогресуюча вегетативна недостатність;

  • хронічний недосип;

  • зловживання міцним чаєм і кавою;

  • нерегулярність фізичних навантажень.

СИМПТОМИ ЗАХВОРЮВАННЯ ТА ДІАГНОСТИКА

Симптоматика може бути різною, залежно від індивідуальних особливостей організму й причин виникнення патології. Якщо ви виявили у себе хоча б декілька нижчеперелічених симптомів, слід серйозно замислитися про візит до лікаря:

  • відчуття нестачі повітря, задишка;

  • поколювання в області серця, прискорене серцебиття;

  • жар або озноб;

  • легке тремтіння рук, пітливість;

  • головний біль;

  • відчуття, знаходження в «паралельній реальності».

Термін ВСД – це не хвороба, а стан, а один з його неприємних проявів, що доставляє дискомфорт – це панічна атака. Цей жахливий стан характеризується страхом смерті: людина починає панікувати, викликати швидку, у цей момент вони не в змозі опанувати себе.

 

Діагностика ВСД – комплексне обстеження, що включає виключення патологій, які могли б привести до схожої клінічної картини, тому тут важливо пройти консультацію вузькопрофільних фахівців.

ЛІКУВАННЯ В КЛІНІЦІ «ОКСФОРД МЕДІКАЛ»

У лікуванні дуже важлива самоорганізація пацієнта. Треба скоректувати режим харчування та режим дня, баланс періодів роботи та відпочинку. Крім того, слід виключити відвідування місць з великим скупченням людей, часте користування електронними гаджетами, комп'ютерні ігри, а також мінімізувати стреси й усунути шкідливі звички – паління та алкоголь. Дуже важливі фізіотерапевтичні процедури та медикаментозне лікування. Лікарські препарати підбираються індивідуально, з урахуванням типу порушення тонусу.

 

Щоб ефективно позбавитися від ВСД й більше не стикатися з панічними атаками, запишіться на прийом в клініку «Оксфорд Медікал». Проблему можна розв'язати!

Наші СПЕЦІАЛІСТИ

усі спеціалістиТодеріка Іванна Станіславівна

Лікар невролог
Тодеріка Іванна СтаніславівнаЛікар невролог

Симона Петлюри, 19;

інформація про лікаря

У 2003 році закінчила Буковинський державний медичний університет, здобула кваліфікацію лікар за спеціальністю «Лікувальна справа».

2003-2004 р.р. проходження інтернатури за спеціальністю «Невропатолог» на базі Буковинського державного медичного університету.

З 2004 року працювала у відділенні ангіоневрології ЦМЛ м.Рівне

У 2005 році закінчила курси « Рефлексотерапії» м. Київ

З 2006 року працює лікарем неврологом  у відділенні денного стаціонару поліклініки «Північна» м. Рівне

З 2012 року присвоєно І кваліфікаційну категорію по спеціальності «Неврологія»

Постійно відвідує конференції, семінари обласного та міжнародного рівня для вдосконалення теоретичних знань та практики.

З 2015 року працює лікарем неврологом МЦ «Оксфорд Медікал» м. Рівне

показати повний текст

Акції
актуальна інформація

Текстові відгуки

11-01-2018 Дуже вдячна іванні Станіславівні. Маю серйозне професійне захворювання шийного відділу хребта. Завдяки Іванні Станіславівні отримую необхідну кваліфіковану допомогу. Навіть після одного прийому та проведення блокади шийного відділу відчуваю значне полегшення та знеболення. Вибираю для себе цього лікаря!

відділення: Неврологія

Спасибо!

Благодарим за Ваш запрос. В ближайшее время менеджер свяжется с вами

Оставить сообщение для администрации клиники
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті

Записатися на прийом

Якщо ви не знайшли потрібну інформацію - зв’яжіться з нами зручним для вас способом