Шановні пацієнти! На сайті ведуться технічні роботи, в зв'язку з чим можливі тимчасові перебої в роботі форм зворотного зв'язку. Зв'язатися з нами можна за контактними номерами телефону. Вибачаємося за тимчасові незручності

Лікування остеохондрозу в Рівному

 Лікування остеохондрозуОстеохондрозом називають порушення в роботі органів і систем людини, які ведуть до виникнення дисфункцій усього організму.

До них можна віднести:

 • порушений обмін речовин – коли кількість мінералів, що поступили в організм, не відповідає тому числу, яке йому було необхідно (це часто виникає при активному зростанні організму, при надмірному навантаженні);
 • порушення кровообігу у відділах хребта та неправильне живлення дисків між хребцями (часто трапляється у людей, які ведуть пасивний спосіб життя або страждають від неправильної осанки);
 • порушення у функціонуванні міжхребцевих дисків і утворення міжхребцевої грижі;
 • надмірне окостеніння, оссифікація «випадних» дисків та утворення остеофітів.

ОСНОВНІ ОЗНАКИ ОСТЕОХОНДРОЗУ

Остеохондроз може проявитися в усьому хребті або ж у одному з його відділів – шийному, грудному або поперековому. Проявлятися остеохондроз може по-різному, залежно від того, як довго пацієнт страждає на нього та на якій стадії він знаходиться.

До основних проявів захворювання можна віднести:

 1. Зменшення еластичності хрящових тканин у структурі хребців, виникнення локальних спазмів у м’язових тканинах, набряклість м’яких тканин і, як наслідок, сильні больові відчуття і понижена рухливість у суглобах між хребцями.
 2. Утворення грижі між хребцями. Після настання цієї ознаки остеохондроз вважається безповоротним, оскільки випавші диски давлять на нерви й судини, які розташовані між хребцями.
 3. Нестабільність в області міжхребетних суглобів. Через те, що м’язовий апарат хребта стає слабшим, можливе виникнення вивихів і підвивихів у суглобах, розташованих між хребцями. В результаті цього пацієнт може відчувати біль у спині. М’язи спини, руки та ноги можуть німіти, хворий може відчувати головний біль, страждати на підвищений артеріальний тиск.

ЛІКУВАННЯ ОСТЕОХОНДРОЗУ У МЦ ОКСФОРД МЕДІКАЛ

Якщо виявити остеохондроз на ранній стадії розвитку і повністю усунути чинники, які його провокують, можна повною мірою вилікуватися від цього захворювання. Для цього не потрібні медикаментозні препарати, досить регулярно виконуватиме спеціально розроблений комплекс оздоровчої гімнастики.

Лікар повинен підібрати індивідуальну програму відновлення з урахуванням стадії хвороби. Чітке виконання цієї програми допоможе в короткі терміни позбавитися від проблеми без застосування лікарських препаратів і хірургічних операцій. Проте існує й ряд методів, які повинні застосовуватися в традиційній системі лікування або в період післяоперативних втручань.

Пацієнтам з остеохондрозом рекомендовано відвідувати:

 • ЛФК – комплекси вправ лікувальної фізкультури;

 • ізометричну кінезіотерапію;

 • мануальну терапію;

 • рефлексотерапію;

 • сеанси підводного гідромасажу;

 • сеанси тракційного лікування;

 • процедури магніто-, електро- та вібростимуляцій;

 • ультразвукову та лазерну терапію;

 • мобілізаційно-вакуумну терапію;

 • дотримуватися лікувальної дієти;

 • проходити сеанси психотерапії;

 • проводити медикаментозну терапію.

Якщо лікар правильно підбере необхідні пацієнтові методики для швидкого позбавлення від остеохондрозу, лікування лікарськими препаратами знадобиться тільки в періоди загострення, а може й не знадобитися зовсім.

Наш медичний центр спеціалізується на комплексному підході до лікування остеохондрозу, ґрунтуючись на проходженні реабілітаційних курсів у спеціальних відновних центрах з консервативними методиками лікування.

Для запису до лікаря-невролога телефонуйте за номерами: (0362) 40 40 50 та (067) 840 40 50.

Наші СПЕЦІАЛІСТИ

усі спеціалістиТодеріка Іванна Станіславівна

Лікар невролог
Тодеріка Іванна СтаніславівнаЛікар невролог

Симона Петлюри, 19;

інформація про лікаря

У 2003 році закінчила Буковинський державний медичний університет, здобула кваліфікацію лікар за спеціальністю «Лікувальна справа».

2003-2004 р.р. проходження інтернатури за спеціальністю «Невропатолог» на базі Буковинського державного медичного університету.

З 2004 року працювала у відділенні ангіоневрології ЦМЛ м.Рівне

У 2005 році закінчила курси « Рефлексотерапії» м. Київ

З 2006 року працює лікарем неврологом  у відділенні денного стаціонару поліклініки «Північна» м. Рівне

З 2012 року присвоєно І кваліфікаційну категорію по спеціальності «Неврологія»

Постійно відвідує конференції, семінари обласного та міжнародного рівня для вдосконалення теоретичних знань та практики.

З 2015 року працює лікарем неврологом МЦ «Оксфорд Медікал» м. Рівне

показати повний текст

Акції
актуальна інформація

Текстові відгуки

11-01-2018 Дуже вдячна іванні Станіславівні. Маю серйозне професійне захворювання шийного відділу хребта. Завдяки Іванні Станіславівні отримую необхідну кваліфіковану допомогу. Навіть після одного прийому та проведення блокади шийного відділу відчуваю значне полегшення та знеболення. Вибираю для себе цього лікаря!

відділення: Неврологія

Спасибо!

Благодарим за Ваш запрос. В ближайшее время менеджер свяжется с вами

Оставить сообщение для администрации клиники
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті

Записатися на прийом

Якщо ви не знайшли потрібну інформацію - зв’яжіться з нами зручним для вас способом