(0362) 40 40 50
Замовити зворотній дзвінок
Укр

Лікування мастопатії в Рівному

Мастопатія – це одне з найбільш небезпечних захворювань жіночого організму, про які останнім часом говорить все більше лікарів. Це доброякісне утворення (ущільнення) в молочній залозі, яке відносять до онкологічної групи. Воно характеризується значним збільшенням залози та больовим відчуттям, яке може супроводжуватися виділенням молозива.

Стадії розвитку мастопатії

Виділяють декілька стадій розвитку цієї патології:

 • дифузна;

 • вузлова;

 • фіброзно-кістозна.

Дифузна стадія характеризується утворенням дрібних ущільнень в сполучних тканинах молочної залози. Іноді можуть проявлятися кулясті ущільнення.

Проблема в тому, що цей симптом багато жінок ігнорують, вважаючи нормою. Але ми радимо негайно прийти на консультацію, якщо ви помітили хоча б невеликий прояв болю – на початковому етапі набагато легше усунути мастопатію, без значних наслідків.

Вузлова стадія характеризується значним збільшенням ущільнень в розмірах. Незначні утворення розміром з горошину можуть збільшитися до розмірів волоського горіха. При цьому больові відчуття посилюються й стають інтенсивнішими. Також на цій стадії можливо виділення молозива з сосків, іноді - прозорої або навіть кров’яної рідини.

Якщо на попередній стадії ущільнення були майже непомітні, то у вузловій стадії вони вже промацуються навіть при самостійному огляді, й біль не йде з початком менструального циклу, а стає тривалішим.

Фіброзно-кістозна стадія вважається найбільш болючою та важкою. Біль у молочній залозі стає постійним і проявляється навіть при щонайменшій активності (підняття або відведення руки). На цьому етапі виділення стають постійними.

Причини виникнення мастопатії

Можна виділити цілий ряд причин розвитку цієї патології:

 • порушення в роботі яєчників;

 • наявність сечостатевої інфекції;

 • запальні процеси та захворювання статевих органів;

 • часті стреси й емоційне перенапруження;

 • відмова від годування грудьми (тривале накопичення молока в молочній залозі).

Дуже важливо відвідувати мамолога хоча б раз на рік, щоб уникнути розвитку хвороби, а при її появі вчасно виявити її та почати лікування, адже зупинити захворювання на ранній стадії набагато легше й простіше, ніж терпіти постійний біль і переживати про онкологічні наслідки мастопатії.

Лікування мастопатії в клініці «Оксфорд Медікал»

Методика лікування залежно від стадії патології може бути різною.

 1. Виявлення патологій ендокринної системи та мінімізація їх впливу на організм (діабет, надмірна вага, хвороби щитоподібної залози).

 2. Стабілізація гормонального фону (обов’язкове вживання призначених лікарем гормональних препаратів).

 3. Усунення больових відчуттів (на ранніх стадіях за допомогою медикаментів і терапії, на пізніх стадіях переважно методом оперативного хірургічного втручання). До подібного способу вдаються на вузловій стадії для мінімізації розростання ущільнень).

Жіноче здоров’я – це дуже важливе питання. У клініці «Оксфорд Медікал» ви отримаєте кваліфіковану допомогу – можливі патології будуть виявлені вчасно, підібрані безпечні та дієві методи лікування, а спостереження проводитиметься до моменту повного одужання.

ЗАПИСАТИСЯ НА ПРИЙОМ

( Рейтинг: 4.93, голосів: 55 )

Наші СПЕЦІАЛІСТИ

усі спеціалістиЛікар мамолог, онколог: Левковський Сергій Анатолійович
Лікар мамолог, онколог: Левковський Сергій Анатолійович
Левковський Сергій АнатолійовичЛікар мамолог, онколог

м. Рівне, вул. Грушевського, 26;

інформація про лікаря

1988 – 1992 рр. – навчання у Вінницькому медичному інституті ім. М. І. Пирогова

1992 – 1995 рр. – проходив інтернатуру на базі Тернопільської медичної академії І. Я. Горбачевського, за спеціальністю «Хірургія».

З 1995 р. – працює хірургом онкологом Рівненського обласного онкологічного диспансеру у відділенні пухлин молочної залози та голови і шиї

У 2007 р. – присвоєна кваліфікаційна категорія зі спеціальності «онкохірургія» - вища.

Протягом усієї професійної діяльності, активний учасник обласних, всеукраїнських та міжнародних конференцій за участю провідних спеціалістів, онкологів та мамологів. 

З 2020 р. – працює лікарем онкологом мамологом медичного центру Оксфорд Медікал.

показати повний текст
Лікар мамолог, УЗД: Стойка Олександра Ярославівна
Лікар мамолог, УЗД: Стойка Олександра Ярославівна
Стойка Олександра Ярославівна Лікар мамолог, УЗД

м. Рівне, вул. Грушевського, 26;

інформація про лікаря

відгуки
dana kim 07-03-2021 "Oxford Medical" це чудова клініка, яку я відвідую уже декілька років. Лікарі тут кваліфіковані. Видно що вони майстри свого діла. Дякуємо за професіоналізм на вищому рівні також медсестрам які допомагали мені з аналізами. Клініка з новітніми технологіями. До кожного пацієнта індивідуальний підхід. Персонал тут чудовий також їм дякую. Особливо дякую лікарю мамологу Левковському С.А лікарю неврологу Петриченко Т.П. (відповіла на всі питання ) лікарю урологу Бульчаку В.М. до якого неодноразово зверталась і допоміг вирішити мою проблему

відділення: Мамологія

Залишити відгук
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті

Акції
актуальна інформація

Дякуємо!

Дякуємо за Ваш запит. Найближчим часом менеджер зв'яжеться з вами

Залишити повідомлення для адміністрації клініки
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті
up

Записатися на прийом

Якщо ви не знайшли потрібну інформацію - зв’яжіться з нами зручним для вас способом