(0362) 40 40 50
Замовити зворотній дзвінок
Укр

Консультація мамолога в Рівному

Рак молочних залоз – одна з найстрашніших патологій сьогодення. Близько 1,7 млн нових випадків щороку реєструється у всьому світі. Раніше хвороба вражала в більшості літніх жінок, зараз же вона значно «помолодшала», і вже пацієнтки 40-річного віку мають високий ризик захворіти раком молочних залоз.

Мамолог – це відносно нова професія в сфері медицини. За часів Радянського Союзу проблемами молочних залоз займались гінекологи. Сьогодні мамологія стала окремим напрямком у сфері жіночого здоров’я, а мамолог – один із вузькопрофільних спеціалістів, а це означає, що його кваліфікація в питаннях здоров’я молочних залоз найвища!

Саме такого спеціаліста ви знайдете у медичному центрі «Оксфорд Медікал Рівне»! Лікар проведе огляд та надасть рекомендації щодо діагностики й лікування, спираючись на новітні методики, визнані в усьому світі!

Коли потрібна консультація мамолога

Потрапити на візит до мамолога можна з профілактичною метою та за наявності специфічної симптоматики. У першому випадку профілактичний огляд має відбуватися 1 раз на два роки для жінок молодше 40 років та 1 раз на рік для жінок від 40 років і старше. При цьому до 40 років разом з консультацією обов’язково рекомендується зробити УЗД молочних залоз, а після 40 варто проводити ще й мамографію. Такі заходи допоможуть виявити хворобу на перших стадіях і вчасно розпочати її терапію. 

В багатьох випадках швидкість діагностування хвороб, особливо онкологічних, грає ключову роль в успішному проведенні лікування. 

Якомога швидше необхідно звернутись до мамолога, якщо ви спостерігаєте у себе наступні скарги:

  • збільшення однієї або обох молочних залоз;

  • біль у грудях;

  • дрібні або великі новоутворення в грудях;

  • виділення із сосків;

  • почервоніння шкіри на грудях;

  • підвищення температури тіла на фоні вищевказаних симптомів;

  • асиметрія грудей.

Зазвичай вказані симптоми проявляються разом з порушенням гормонального фону. Його ознаками стають часта зміна настрою, зміна менструального циклу, надмірна збудливість або, навпаки, сонливість, зміна типу шкіри, висипання, підвищений або знижений апетит, а також зниження лібідо. 

Які хвороби лікує мамолог

Своєчасне звернення до мамолога допомагає швидко вилікувати багато мамологічних патологій. Найрозповсюдженіші з них:

  • рак молочних залоз – злоякісне новоутворення, від якого щороку помирає близько півмільйона жінок в усьому світі, онкологічна патологія може не давати про себе знати довгі роки, але з часом є ризик розповсюдження метастаз і на інші органи;

  • дифузно-кістозна мастопатія – хронічне захворювання, котре супроводжується розвитком численних доброякісних новоутворень в одній або обох молочних залозах, дане захворювання особливо небезпечне, адже може переростати у злоякісні пухлини;

  • масталгія – запальний процес у молочних залозах, що супроводжується больовими відчуттями в одні або обох грудях. 

Діагностика та лікування в мамології

Очний огляд лікаря-мамолога у медичному центрі «Оксфорд Медікал Рівне»  – це лише перший етап у діагностиці хвороб молочних залоз. На консультації лікар проводить збір анамнезу та пальпацію. Після цього рекомендується обов’язково провести УЗД молочних залоз або мамографію. 

Додатково призначається ряд аналізів: загальні, біохімічні, гормональні, дослідження секрету сосків (якщо такий присутній). Додаткова діагностика необхідна для виявлення першопричини хвороби. В деяких випадках для цього потрібно буде пройти консультації суміжних спеціалістів: гінеколога та ендокринолога.

В нашому медцентрі в першу чергу використовують щадні методи лікування, котрі не передбачають оперативного втручання. Сюди входить прийом протизапальних засобів, гормональних, рослинних та загальнозміцнюючих. Схема лікування обирається індивідуально, з урахуванням усіх особливостей організму та супутніх захворювань.

Оперативне втручання рекомендується лише в крайніх випадках, коли медикаментозне лікування не може мати потрібної ефективності.

Записуйтеся на консультацію до спеціалістів-мамологів медичного центру «Оксфорд Медікал Рівне», щоб отримати детальну інформацію щодо своєї проблеми, скористатися ефективною схемою лікування та одужати в максимально короткий термін!. Здоров’я молочних залоз – цінна річ у житті будь-якої жінки, й ми допоможемо зберегти його та відновити! 

ЗАПИСАТИСЯ НА ПРИЙОМ

( Рейтинг: 3.75, голосів: 16 )

Наші СПЕЦІАЛІСТИ

усі спеціалістиЛікар мамолог, онколог: Левковський Сергій Анатолійович
Лікар мамолог, онколог: Левковський Сергій Анатолійович
Левковський Сергій АнатолійовичЛікар мамолог, онколог

м. Рівне, вул. Грушевського, 26;

інформація про лікаря

1988 – 1992 рр. – навчання у Вінницькому медичному інституті ім. М. І. Пирогова

1992 – 1995 рр. – проходив інтернатуру на базі Тернопільської медичної академії І. Я. Горбачевського, за спеціальністю «Хірургія».

З 1995 р. – працює хірургом онкологом Рівненського обласного онкологічного диспансеру у відділенні пухлин молочної залози та голови і шиї

У 2007 р. – присвоєна кваліфікаційна категорія зі спеціальності «онкохірургія» - вища.

Протягом усієї професійної діяльності, активний учасник обласних, всеукраїнських та міжнародних конференцій за участю провідних спеціалістів, онкологів та мамологів. 

З 2020 р. – працює лікарем онкологом мамологом медичного центру Оксфорд Медікал.

показати повний текст
Лікар мамолог, УЗД: Стойка Олександра Ярославівна
Лікар мамолог, УЗД: Стойка Олександра Ярославівна
Стойка Олександра Ярославівна Лікар мамолог, УЗД

м. Рівне, вул. Грушевського, 26;

інформація про лікаря

відгуки
dana kim 07-03-2021 "Oxford Medical" це чудова клініка, яку я відвідую уже декілька років. Лікарі тут кваліфіковані. Видно що вони майстри свого діла. Дякуємо за професіоналізм на вищому рівні також медсестрам які допомагали мені з аналізами. Клініка з новітніми технологіями. До кожного пацієнта індивідуальний підхід. Персонал тут чудовий також їм дякую. Особливо дякую лікарю мамологу Левковському С.А лікарю неврологу Петриченко Т.П. (відповіла на всі питання ) лікарю урологу Бульчаку В.М. до якого неодноразово зверталась і допоміг вирішити мою проблему

відділення: Мамологія

Залишити відгук
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті

Акції
актуальна інформація

Дякуємо!

Дякуємо за Ваш запит. Найближчим часом менеджер зв'яжеться з вами

Залишити повідомлення для адміністрації клініки
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті
up

Записатися на прийом

Якщо ви не знайшли потрібну інформацію - зв’яжіться з нами зручним для вас способом