(0362) 40 40 50
Замовити зворотній дзвінок
Укр

Комп’ютерна діагностика зору в Рівному

Комп’ютерна діагностика зору – найсучасніший метод дослідження стану очей. Він передбачає комплексне обстеження для виявлення патологій на спеціальному обладнанні. Також така діагностика – одна з найбільш точних методик й дозволяє всебічно оцінити стан зору та призначити найбільш оптимальне лікування або підтвердити необхідність операції.

Діагностика триває в середньому від 30 до 60 хвилин.

Показання до проходження комп’ютерної діагностики зору

Діагностика за допомогою сучасних технологій необхідна для пацієнтів з порушенням зору, корекції лікування, для вагітних та жінок, які планують дітей, хворих на цукровий діабет/гіпертонію, для людей, старших за 40 років (це вік появи ризику захворювань очей та вікових змін якості зору), людей, що багато часу проводять за ПК, а також пацієнтів, що готуються до операції на очах. Також щорічне обстеження важливе для людей з нормальним зором і дітей.

Комп'ютерне дослідження зору проводиться на сучасному устаткуванні, що відповідає стандартам обстеження й лікування. Таким шляхом можна проводити максимально точні вимірювання, ставити правильний діагноз і підбирати оптимальні способи лікування.

Методика комп'ютерної діагностики

Діагностичний комплекс включає наступні методи:

Автокераторефрактометрія

Це комп’ютерне дослідження, яким вимірюють силу заломлення променів та перевірка сили очей. Процедура поєднує рефрактометрію і кератометрію й дозволяє:

  • виявити далеко-, короткозорість та астигматизм;
  • оцінити параметри рогівки для правильного підбору контактних лінз;
  • визначити стадію астигматизму;
  • виявити дистрофію рогівки, глаукому та ін. патології.

Обстеження підходить для будь-якого віку та не вимагає підготовки.

Комп’ютерна периметрія

Безболісний, точний й швидкий спосіб, обов’язковий при порушеннях зорового нерва і патологій сітківки. Також він виявляє глаукому, периферичну/центральну дегенерацію сітківки.

Кератоскопія (топографія рогівки) 

Офтальмологічне дослідження, що застосовується при деформації рогівки, які супроводжуються світлочутливістю і порушенням здатності бачити. Діагностика потрібна для оцінки стану перед операцією та після неї. Під час процедури вимірюють товщину і кривизну рогівки, діагностують кератоконус, виявляють астигматизм, короткозорість, оцінюють пристосованість ока до лінзи.

Біомікроскопія

Безконтактна діагностика. За її допомогою офтальмолог оцінює слізну плівку, рогівку, передню камеру ока, райдужку, склоподібное тіло, кришталик і сітківку. В результаті виявляються судинні патології, помутніння та наявність сторонніх предметів (наприклад, пил).

Офтальмоскопія

Діагностика очного дна (сітківки, судин, нерва), що ґрунтується на відбитті світла від дна. Спосіб є найбільш ефективним для комплексного дослідження. Офтальмоскопія діагностує макулодистрофію, атрофію, пошкодження нерва, відшарування або інфікування сітківки, а також допомагає розпізнати супутні патології (цукровий діабет, гіпертонія, проблеми ЦНС, пухлини).

Тонометрія

Метод дозволяє вимірювати та виявляти підвищення внутрішньоочного тиску, який може спровокувати глаукому, яка може призвести до часткового та повного осліплення.  Методика безболісна та безконтактна. Пристрій автоматично визначає тиск за рахунок направлення струменю повітря в напрямку ока і опора рогівки цьому потоку. Для проходження тонометрії не потрібна підготовка, а сама процедура займає декілька хвилин.

Для найбільш точного, швидкого та безболісного дослідження зору звертайтеся до спеціалістів медичного центру «Оксфорд Медікал Рівне», який оснащений сучасним обладнанням для всебічної комп’ютерної діагностики!

ЗАПИСАТИСЯ НА ПРИЙОМ

( Рейтинг: 1.00, голосів: 1 )

Наші СПЕЦІАЛІСТИ

усі спеціалістиЛікар офтальмолог : Мельник Олександра Іванівна
Лікар офтальмолог : Мельник Олександра Іванівна
Мельник Олександра ІванівнаЛікар офтальмолог

м. Рівне, вул. Грушевського, 26;

інформація про лікаря

Лікар офтальмолог: Цибах Христина Олександрівна
Лікар офтальмолог: Цибах Христина Олександрівна
Цибах Христина ОлександрівнаЛікар офтальмолог

м. Рівне, вул. Грушевського, 26;

інформація про лікаря

послуги Відділення ОфтальмологіяЦіна
Первинна консультація лікаря офтальмолога 500.00 грн
Повторна консультація лікаря офтальмолога 350.00 грн

Зазначені ціни можуть відрізнятися від діючих в клініці. Актуальні ціни ви можете дізнатися в клініці або по телефону

відгуки
Залишити відгук
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті

Акції
актуальна інформація

Дякуємо!

Дякуємо за Ваш запит. Найближчим часом менеджер зв'яжеться з вами

Залишити повідомлення для адміністрації клініки
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті
up

Записатися на прийом

Якщо ви не знайшли потрібну інформацію - зв’яжіться з нами зручним для вас способом