Відеокольпоскопія в Рівному

Відеокольпоскопія – це сучасна й інформативна методика діагностики порушень в роботі шийки матки та піхви. За допомогою відеокольпоскопії лікар може реально оцінити, як виглядала шийка матки перед початком лікування якого-небудь захворювання й після його повного завершення.

Відеокольпоскопія РівнеТакож, якщо в ході відеокольпоскопічного дослідження лікар виявляє які-небудь зміни в зовнішньому вигляді шийки матки або патології в її розвитку, він може вибрати найвдаліший ракурс зображення, збільшити його в масштабі, змінити якість кадра (додавши яскравості або контрастності), а також застосувати різні види фільтрів для того, щоб як можна точніше оцінити ситуацію та поставити правильний діагноз.

КОЛИ ПРИЗНАЧАЮТЬ ВІДЕОКОЛЬПОСКОПІЮ

Така методика дозволяє медикам виявити різні захворювання (ерозія, мікропухлина, дрібні крововиливи) на самих ранніх етапах їх розвитку та запобігати небажаним ускладненням.

Відеокольпоскопічне дослідження шийки матки призначається жінці в таких випадках:

 • при першому візиті жінки до лікаря-гінеколога, щоб оцінити стан її статевих органів на самому початку дослідження;

 • якщо до цього у жінки була виявлена й пролікована ерозія шийки матки;

 • при відчутті дискомфорту в області піхви;

 • при яких-небудь інших скаргах на роботу статевих органів.

Завдяки цьому дослідженню стало можливим відвертання багатьох серйозних захворювання, але найголовніше – раку шийки матки.


ОСНОВНІ ПЕРЕВАГИ ВІДЕОКОЛЬПОСКОПІЇ

Кольпоскопія дозволяє:

 • вчасно виявити прояви будь-яких патологій в роботі статевих органів жінки та поставити правильний діагноз на самому початку розвитку захворювання;

 • отримати повніше представлення про можливу наявність у пацієнтки яких-небудь захворювань;

 • інформація, отримана в ході дослідження, може зберігатися як відео- і фотофайли;
 • дає можливість детальніше розглянути й узяти на аналізи матеріали для цитології і біопсії;

 • найточніше поставити діагноз і призначити дієве і ефективне лікування.

У ЧОМУ ПОЛЯГАЄ ПРОВЕДЕННЯ ПРОЦЕДУРИ ВІДЕОКОЛЬПОСКОПІЇ?

Устаткування, за допомогою якого робиться відеокольпоскопія – це спеціальні оптичні пристрої, які сполучені з комп'ютером. Картинка, яка в ході дослідження виводиться на екран, показує процедуру в поточному часі, крім того її записують і зберігають в пам'яті комп'ютера. Також це зображення можна роздрукувати у будь-якому масштабі. Завдяки багатократному збільшенню зображення вивчити стан шийки матки в усіх деталях і відстежити самі незначні зміни в її структурі.

 

Відеокольпоскопія не доставляє ніяких хворобливих відчуттів і не завдає шкоди здоров'ю пацієнтки. Процедура кольпоскопії по суті є частиною стандартного огляду у гінеколога. Це звичайний комп'ютер, встановлений поряд з гінекологічним кріслом. Лікар вводить в піхву жінки спеціальний датчик, на якому розташована камера й джерело світла, а отримана картинка відображається на моніторі комп'ютера.

 

Під час проведення такого дослідження гінеколог може узяти необхідний йому біоматеріал для проведення аналізів, щоб точніше поставити діагноз.

 

Відеокольпоскопія може допомогти виявити наявність різних захворювань на самих ранніх стадіях їх розвитку, особливо це стосується хвороб, які не мають яскраво вираженої симптоматики й часто протікають непомітно для пацієнтів. Це допомагає уникнути хворобу й не довести до появи ускладнень.

 

У нашому медичному центрі є усе необхідне устаткування для проведення сучасних гінекологічних досліджень, зокрема відеокольпоскопії, а наші лікарі-гінекологи у короткий час допоможуть вам в постановці правильного діагнозу та призначенні ефективного лікування.

 

Для запису телефонуйте за номерами телефонів: (067) 840 40 50 і (0362) 40 40 50

ЗАПИСАТИСЯ НА ПРИЙОМ

( Рейтинг: 4.79, голосів: 34 )

відгуки
Таня 24-05-2019 Дякую дуже-дуже Іванюк Лілії Ярославівни за її чуйність,поради,консультацію.Ви професіонал своєї справи.Обслуговування у медцентрі на найвищому рівні.Раджу всім.

відділення: Гінекологія

Олена 28-11-2018 Дуже вдячна за допомогу лікарю гінекологу Іванюк Лілії Ярославівні, дійсно професіонал. Допомогла мені. І взагалі медичний центр дуже хороший. Обслуговування та все решта на найвищому рівні.

відділення: Гінекологія

Залишити відгук
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті

Акції
актуальна інформація

Відео відгуки

Вірною запорукою якісного і комфортного лікування є тисячі задоволених пацієнтів

 • Відгук про лікаря гінеколога Лілію Ярославівну Іванюк

  відділення: Гінекологія

 • Відгук про лікаря гінеколога Лілію Ярославівну Іванюк

  відділення: Гінекологія

Дякуємо!

Дякуємо за Ваш запит. Найближчим часом менеджер зв'яжеться з вами

Залишити повідомлення для адміністрації кліників
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті
up

Записатися на прийом

Якщо ви не знайшли потрібну інформацію - зв’яжіться з нами зручним для вас способом