(0362) 40 40 50
Замовити зворотній дзвінок
Укр

Лікування молочниці в Рівному

Лікування молочниці Оксфорд МедікалІз захворюванням під назвою молочниця рано чи пізно стикається кожна жінка. Доволі часто жінки самостійно ставлять собі такий діагноз та навіть самостійно лікують його, навіть не звертаючись по допомогу до лікарів. Але ж це може позначитися на стані здоров’я!  

У повсякденному житті це захворювання зветься молочниця, але офіційна його назва звучить як вульвовагінальний кандидоз. До основних ознак прояву цієї хвороби можна віднести печіння, сильний свербіж у зовнішніх статевих органах, що може посилюватися у нічний час або після довгих піших прогулянок, після статевого акту або купання. Також при наявності даного захворювання жінка відчуває біль під час статевого акту, та помічає надмірні виділення білого кольору. Можливі також порушення функції сечовипускання.

ОСНОВНІ ПРИЧИНИ ВИНИКНЕННЯ МОЛОЧНИЦІ

Існує чимало вагомих причин виникнення даного захворювання. До них можна віднести наступні:

 • зниження імунітету;
 • прийом антибіотиків;
 • нераціональне харчування;
 • інтимна гігієна.

Часто до молочниці може призвести приймання антибіотиків, тому що вони не найкраще впливають не лише на хвороботворні бактерії, але й позбавляють сили корисну мікрофлору жінки.  

До корисної мікрофлори входять лактобактерії, які необхідні людині для нормального життя. Ці лактобактерії знаходяться у кишківнику та піхві жінки, і саме вони мають контролювати наявність там грибків кандидозу. Буває так, що таких бактерій у жінки замало, в такому випадку грибки починають сильно розростатися, що й веде до появи молочниці. На наявність молочниці може вплинути й нездорове харчування.

Деякі жінки споживають занадто багато солодкої та печеної їжі, що веде до зміни рівня кислотності у її організмі. Трапляється, що хвороба загострюється після статевого акту, що свідчить про те, що хвороба виникла через обмін мікроорганізмами.

Можна перерахувати чимало причин молочниці, й найчастіше вона загрожує тим, хто полюбляє носити синтетичну та тісну білизну, хворіє на цукровий діабет, приймає стероїдні ліки. На сьогодні лікарі виділяють чималу кількість таких грибків, більше кількох десятків.

ОЗНАКИ МОЛОЧНИЦІ

Коли інтенсивно починають розповсюджуватись патогенні грибки, вони провокують ряд ознак. Саме за даними ознаками жінка відчуває, що в організмі щось відбувається. І також лікарі можуть розпізнати це захворювання.

 • почервоніння та свербіж статевих органів;
 • печіння під час сечевипускання та статевого контакту;
 • виділення сироподібні, білого кольору;
 • набряк статевих органів

ЛІКУВАННЯ ТА ПРОФІЛАКТИКА МОЛОЧНИЦІ

Для ефективного лікування молочниці треба не лише виконувати призначення лікаря, але й цілковито відмовитися від всіх шкідливих звичок та приділити більше уваги особистій гігієні. Треба обирати білизну лише з натуральних тканин, скоригувати прийом препаратів. Також варто обмежити вживання вуглеводів.

Лікування молочниці можливе за допомогою місцевої терапії, але якщо випадок більш тяжкий, призначається системна терапія з використанням імуномодулюючих засобів. Також щоб лікування було більш успішним, варто привести до норми мікробіоценоз людини. Для цього треба вживати кисломолочну продукцію, пробіотики та пребіотики.

Але у будь-якому випадку необхідно консультуватися з гінекологом для отримання професійної медичної допомоги. А тому звертайтеся до нашого медичного центру, і професійні лікарі неодмінно допоможуть вам!

ЗАПИСАТИСЯ НА ПРИЙОМ

( Рейтинг: 4.86, голосів: 28 )

Наші СПЕЦІАЛІСТИ

усі спеціалістиЛікар акушер-гінеколог, лікар УЗД: Куц Юлія Юріївна
Куц Юлія Юріївна Лікар акушер-гінеколог, лікар УЗД
Лікар акушер-гінеколог, лікар УЗД: Куц Юлія Юріївна
Куц Юлія ЮріївнаЛікар акушер-гінеколог, лікар УЗД Відео-візитка

м. Рівне, вул. Грушевського, 26;

інформація про лікаря

2009 - 2015 рр. навчалася в Івано-Франківському національному медичному університеті, здобула ступінь спеціаліста за спеціальністю «Лікарська справа», здобула кваліфікацію лікаря. 

2015 - 2018 роки проходила інтернатуру в Національній медичній академії післядипломної освіти ім. П.Л. Шупика за спеціалізацією «Акушерство та гінекологія», база стажування з очної частини – в Київському обласному центрі охорони здоров'я матері і дитини; заочної частини – в КЗ «Обласному перинатальному центрі» Рівненської обласної ради.

2018 -  2020 роки працювала в КНП ПБ Рівненської міської ради на посаді лікаря акушер-гінеколога.

В 2019 році успішно пройшла підвищення кваліфікації на базі Харківської медичної академії післядипломної освіти 

В 2020 році успішно пройшла підвищення кваліфікації на базі Львівської національному медичному університеті імені Д. Галицького 

З 2020 р. працює лікарем акушер-гінекологом медичного центру Оксфорд Медікал.

показати повний текст
Лікар акушер-гінеколог, УЗД: Іванюк Лілія Ярославівна
Іванюк Лілія Ярославівна Лікар акушер-гінеколог, УЗД
Лікар акушер-гінеколог, УЗД: Іванюк Лілія Ярославівна
Іванюк Лілія ЯрославівнаЛікар акушер-гінеколог, УЗД Відео-візитка

м. Рівне, вул. Грушевського, 26;

інформація про лікаря

З 1989 – 1993 рр. – навчання в Дубенському медичному коледжі фельдшерський факультет.

З 1993 – 1995 рр. – працювала медсестрою в ЦРЛ м. Березне

З 1995 – 2001 рр. – Закінчила Запоріжський державний медичний університет. Перший медичний факультет «Лікувальна справа»

З 2001 – 2003 рр. – Проходила інтернатуру за спеціальністю «гінекологія» на базі Тернопільського державного медичного університету ім. І. Я. Горбачевського

З 2003 р. – працює у гінекологічному відділені Здолбунівської РЦЛ

У травні 2010 р. – на базі Львівського медичного університету ім.

Д. Галицького пройдена спеціалізація та присвоєне звання спеціаліста за спеціальністю «Дитяча гінекологія»

У жовтні 2010 р. – на базі Львівського медичного університету ім.

Д. Галицького пройдено тематичне вдосконалення «Пренатальна діагностика та основи мед. генетики »

У 2011 р. – присвоєна І кваліфікаційна категорія за спеціальністю «гінекологія»

Постійно відвідує конференції, семінари обласного, всеукраїнського та міжнародного рівня. Для вдосконалення теоретичних знань та практичних навичок.

У 2015 р. – присвоєна вища кваліфікаційна категорія за спеціальністю «гінекологія»

З 2015 р. – працює лікарем – гінекологом в МЦ «Оксфорд Медікал Рівне»

показати повний текст
Лікар акушер-гінеколог: Федорова Ольга Ростиславівна
Федорова Ольга Ростиславівна Лікар акушер-гінеколог
Лікар акушер-гінеколог: Федорова Ольга Ростиславівна
Федорова Ольга РостиславівнаЛікар акушер-гінеколог Відео-візитка

м. Рівне, вул. Грушевського, 26;

інформація про лікаря

2003-2009 рр. навчання у Вищому державному навчальному закладі України «Українській медичній стоматологічній академії» за спеціальністю «Лікувальна справа»

2009-2014 рр. проходила інтернатуру по гінекології на базі кафедри гінекології факультету післядипломної освіти ТДМУ ім.. Горбачевського.

З 2012 р. працює черговим лікарем гінекологом  у КЗ «Рівненська обласна клінічна лікарня»

2016 р. – курси ПАЦ на базі кафедри гінекології факультету післядипломної освіти Львівського національного медичного університету ім. Д. Галицького.

2016 р. – курси тематичного удосконалення «Вибрані питання хірургії» на базі кафедри хірургії післядипломної освіти ТДМУ ім. Горбачевського.

2016 р. – присвоєно другу кваліфікаційну категорію зі спеціальності «гінекології»

З 2017 р. працює лікарем-гінекологом МЦ Оксфорд Медікал

показати повний текст

відгуки
Наталія 12-04-2024 Відвідую не вперше лікаря Куц Ю.Ю. - задоволена, що звернулась саме до неї. Вона чудовий спеціаліст, чуйна людина; прийоми проходять в приємній атмосфері, попри те, що гінекологія (огляди, маніпуляції), для пацієнток, часом, не саме приємне явище, чого ми часто уникаємо та боїмось, але це наше здоров'я, важлива складова.. Вкотре хочу подякувати їй! Ви наша найкраща. Без перебільшень, це мій улюблений жіночий лікар. ???? Бережіть себе і нас ☺️.

відділення: Гінекологія

Тетяна 31-03-2024 Щиро дякую Куц Юлії-лікарю гінекологу, за прийом, вона спеціаліст з високої букви. Прийом прийшов в невимушеній обстановці, з класним настроєм.

відділення: Гінекологія

Марія 27-03-2024 Хочу щиро подякувати Галагуз Ользі Леонідівні!!!! Робила у неї лабіопластику і задоволена результатом! Вона професіонал у своїй справі і допомогла мені у всіх моїх проблемах!!! А ще окреме дякую Ользі Леонідівні за її позитивний настрій і шикарний підхід до пацієнта! На прийом хочу ходити тільки до неї!!!!!

відділення: Гінекологія

Наталка 04-03-2024 Дівчата , всі хто боїться гінекологів , зверніться до Куц Юлії і ваші страхи зникнуть! Це просто чуууудовий гінеколог! І також , хто мріє про лабіопластику , але не може наважитись , то я через це все пройшла і хочу сказати, що не чекайте, а записуйтесь до Куц Юлії ,в якої я також робила лабіопластику, це зовсім безболісно, боятися нема чого , а результат чудовий!!

відділення: Гінекологія

Аня 21-02-2024 Була на прийомі у Юлії Юрівни, це чудовий лікар,при огляді не відчувала жодного дискомфорту(що не скажу про попередніх гінекологів) рекомдую цього лікаря, не пожалуєте!

відділення: Гінекологія

Залишити відгук
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті

Акції
актуальна інформація

Відео відгуки

Вірною запорукою якісного і комфортного лікування є тисячі задоволених пацієнтів

 • Відгук про лікаря гінеколога Лілію Ярославівну Іванюк

  відділення: Гінекологія

 • Відгук про лікаря гінеколога Лілію Ярославівну Іванюк

  відділення: Гінекологія

Дякуємо!

Дякуємо за Ваш запит. Найближчим часом менеджер зв'яжеться з вами

Залишити повідомлення для адміністрації клініки
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті
up

Записатися на прийом

Якщо ви не знайшли потрібну інформацію - зв’яжіться з нами зручним для вас способом